Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex shops

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος felix, στις 8 Οκτωβρίου 2005.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: sex shops

    Θα γινόταν Michael Scofield και θα αποδρούσε! Ή μπορεί και Stallone  
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    one part from the ΕΠΟΣ !!!
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: sex shops

    μηπως πρεπει να περιορισεις την TV???

    αμα δεν μπορεις, τουλαχιστον αλλαξε καναλι... βαλε ΣΚΑΙ που δειχνει ντοκιματερ!!

     
     
  4. Puma

    Puma Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: sex shops

    Kits, δε βλέπω σχεδόν καθόλου TV, τη βαριέμαι πολύ   Αλλά το prison break είναι ωραίο και το κατέβασα  
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Aσχετο αλλα σοκαρει!
    Μπηκα σε sex shop την ωρα που το ληστευαν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Θα το γραψω στο personal experiences!
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ευτυχως Μιρελλα που δεν μπηκες σε μοναστηρι να προσκυνησεις την ωρα που βιαζαν τις καλογριες ... αυτο και αμα θα ηταν εμπειρια ..     ....
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    έχω κατουρήσει μέσα σε μοναστήρι αν σου κάνει ...
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    εμένα τα sex shop είναι όπως όταν είμουν μικρός τα ζαχαροπλαστεία  ... Σε είδη sm το καλύτερο που έχω επισκευτεί και το πιό ακριβό φυσικά ήταν το Hotline Πανεπιστημίου νομίζω... και δεν μου άρεσε και η εξυπηρέτηση να σας πώ την αλήθεια. Τώρα απο on line ψωνίζω απο εδώ www.erotic-stores.com επειδή έχει κάποια ποικιλία και επειδή δουλεύει μία φίλη μου απ εδώ  . Και για όποιον ενδιαφέρετε μπορώ να του πώ πριβέ κάποια που φτιάχνει χειροποίητα είδη sm απο δέρμα μόνο.
     
  9. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: sex shops

    Τελικα δεν ειναι τυχαιο οτι εμεις ειμαστε αδερφια.. μηπως εισαι perv και δεν το εχεις καταλαβει ακομα?  
     
  10. alex_greece2

    alex_greece2 Regular Member

    Jim Jailor....πολύ ενδιαφέρον ακούγοντε τα χειροποίητα.....!!!
    Αλλά και η ΄φιλη σου που δουλέυει στο sex shop επίσης.
     
  11. wanatol67

    wanatol67 New Member

    Αν θυμάστε παλαιότερα τα sex shops ήταν σε κάτιο ορόφους πολυκατοικιών. Τα τελευταία χρόνια έχουν κατεβεί σε ισόγεια καταστήματα, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι οι δουλειές πάνε καλά. Και γιά να συμβαίνει αυτό, σίγουρα οι πελάτες δεν θα ντρέπονται να ψωνίσουν. Η γνώμη μου είναι, γιά όσους δεν έχουν πάει, να δοκιμάσουν μία φορά και σε τελική ανάλυση, ας αγοράσουν ένα κουτί προφυλακτικά, που είναι το πλέον ανώδυνο. Σε κάθε περίπτωση πάντως, πρέπει να έχουμε υπ'όψη μας ότι οι πωλητές δεν είναι εκεί γιά να μας ειρωνευθούν ή να γελάνε πίσω από την πλάτη μας. Σκοπός τους να μας εξυπηρετήσουν, διότι θέλουν τα χρήματά μας. Οτι υπάρχει εκεί είναι προς πώληση. Διατηρείστε λοιπόν την ψυχραιμία σας, σαν να ψωνίζετε ρούχα. Σκεφθείτε επίσης τα εξής: εάν θέλετε ένα butt plug γιά τον εαυτό σας, ο πωλητής δεν το γνωρίζει. Μπορεί να είναι γιά τον σύντροφό σας. Πάντως αποφεύγετε τα sex-shops γιά πράγματα που μπορούν να βρεθούν και αλλού πιό φθηνά, όπως κολλάρα σκύλων, διότι θα τα πληρώσετε πανάκριβα χωρίς λόγο.
     
  12. Kits

    Kits Contributor


    Μερικα εγιναν και πολυοροφα...