Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

sex shops

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος felix, στις 8 Οκτωβρίου 2005.

  1. Kits

    Kits Contributor

    απο που? 
     
  2. superfly

    superfly New Member

    Ήμουν πριν 2 χρόνια σε sex shop στη Γερμανία, οπότε μπήκε ένας κύριος γύρω στα 35-40 και πήγε αμέσως στο ράφι με τις τσόντες (μόνο φετίχ/SM ταινίες, παρεπιπτόντως, με έμφαση στο golden shower).
    Μετά από λίγο και αφού διάλεξε αυτή που ήθελε, πλήρωσε και βγήκε έξω, όπου τον περίμενε η γυναίκα του. Γιατί δεν είχε μπει και αυτή; Κάποιος έπρεπε να προσέχει το καρότσι με το παιδάκι τους!  
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    και πως νομιζεις οτι εγινε το παιδακι????
     
  4. superfly

    superfly New Member

    Χεχε, πάντως σίγουρα όχι με golden shower. Το θέμα δεν είναι το παιδάκι, αλλά η άνεση και η διακριτικότητα με την οποία ο κόσμος έξω αντιμετωπίζει το θέμα (μου'ρχεται μια λέξη στο μυαλό, παιδεία, αλλά ας το αφήσουμε για τώρα). Και να σκεφτείς ότι είναι μικρή πόλη, το sex shop στο κέντρο της και ώρα αιχμής => στάνταρ μεγάλη πιθανότητα να τους δει κάποιος γνωστός. Φαντάσου την ίδια σκηνή στην Ελλάδα και θα καταλάβεις τί εννοώ.
     
  5. aventitus

    aventitus New Member

    εχεις απόλυτο δίκιο!!!
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    αναλόγως στην έκθεση που γίνετε στο Βερολίνο κάθε χρόνο για προϊόντα γύρω από το sex έχει διαδρόμους για τους αναπήρους και πηγαίνουν ολόκληρες οικογένειες ...
     
  7. Andre

    Andre New Member

    Τώρα με την Έκθεση Erotica είναι μια ευκαιρία για να δούμε προϊόντα που δεν γνωρίζαμε μέχρι τώρα
     
  8. slave xoris oria

    slave xoris oria Regular Member

    έχω δουλέψει σε xes shop. 'ητανε υπέροχα....
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: sex shops

    !ovarB
     
  10. crysis

    crysis New Member

    Συμφωνω και εγω για τα online Καταστηματα...κανε αναζητηση στο google ...

    online καταστηματα...ψαξε στο google !!!
     
  11. Xenia

    Xenia New Member

    Σαλόνικα που παίρνω συνέχεια είναι super! Άμεση εξυπηρέτηση (on line) και μεγάλες εκπτώσεις !
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Εμενα ΔΕΝ μου αρεσει να πηγαινω σε πορνομαγαζα, διοτι εχουν στους τοιχους καθρεφτες, και οταν ψαχνω να παρω την τσοντα της αρεσκειας μου, κατι τυποι ανηθικοι που βλεπουν πορνό, με "καρφωνουν" απο τον καθρεφτη, μου κανουν "ματακια", και εγω ενδρεπομαι και κανω λαθος και αντι τσοντα παιρνω το dvd με την Πίπη την φακιδομυτη!!!!!!!!