Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Sexual torture

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος Alice in wonderland, στις 2 Αυγούστου 2018.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Δεν είσαι του συνήθως εσύ...  
     
  3. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Μάλιστα Κύριε καθηγητά...που τα ξέρετε όλα. ..και σε ολα έχετε απάντηση..λες να μην ξέρω τι είναι ονείρωξη;;;;ειμαι κοριτσάκι πολύ κάτω των 40 και το εχω παθει απειρες φορές !!στον ύπνο μου!!κάποιες φορές εχω ξυπνήσει χωρίς να προλάβω να τελειώσω...Βλέπεις με εμένα η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά  
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Μα άμα δεν έχεις οργασμό στον ύπνο σου δεν είναι ονείρωξη, είναι απλά όνειρο.  
    Αφού.
    Τα αγοράκια "πολύ κάτω από τα σαράντα", που λες, είναι μονίμως σε αυτήν την κατάσταση, με γκαύλες στον ύπνο. Δεν έχουν όμως ονείρωξη κάθε φορά.
     
    Last edited: 16 Φεβρουαρίου 2019
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Ποιός σε προσέλαβε εσένα για δικηγόρο;
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Αν δεν θέλεις να σχολιάζουν τα μέλη του φόρουμ αυτά που γράφεις, να τα στέλνεις με προσωπικά μηνύματα και όχι δημόσα.
    Άκου δικηγόρος.
     
  7. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    1.ταλαιπωρώ κάποιον, τον παιδεύω
    2.υποβάλλω κάποιον σε σωματικά ή ψυχικά βασανιστήρια με σκοπό να του προκαλέσω πόνου
    3.υποβάλλω ένα πνευματικό δημιούργημα σε εξαντλητικό έλεγχο. Αναφέρω λοιπόν πως η ονείρωξη είναι ενα γλυκό βασανιστήριο του Υποσυνείδητου. Οταν δεν προλαβαίνεις να τελειώσεις το υποσυνείδητο μας ταλαιπωρεί..μας παιδεύει!!Εγω δεν ανέφερα αγαπητέ espimain τίποτα για αγοράκια..Δες καλύτερα αυτά που ανέφερε ο φίλτατος cadpmpc.Εαν δεν βλέπεις καθαρά..υπάρχουν και οι οφθαλμίατροι..
     
  8. bd.bd

    bd.bd Regular Member

  9. Για να είναι ονείρωξη πρέπει να τελειώσεις. Αν δεν τελειώσεις είναι απλά ερωτικό όνειρο.Η ονείρωξη ειναι οργασμός κατα την διάρκεια του ύπνου. Αν δεν τελειώσεις δεν ειναι οργασμός ειναι καύλα...
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

  11. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Αυτό εννοώ οταν λέω για ονείρωξη...οτι για μένα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ είναι βασανιστικό να είσαι σε φάση ονείρωξης και να ξυπνήσεις...να μείνει όνειρο. .iq radikiou..Λόλα να ένα Μήλο ..πόσο πιο απλά να το ξεκαθαρίσω!
     
  12. stratos83

    stratos83 Regular Member