Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

six of the best 2

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος nikos_35_, στις 3 Οκτωβρίου 2005.

  1. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    Οπως σας ειπα και στο πρωτο μερος της ιστοριας δεν ειναι δικια μου αλλα απο το νετ και βαζω και το δευτερο μερος γιατι αρκετοι μου το ζητησατε
    Απλα μου αρεσει πολυ και θα ηθελα να την ζησω

    six of the best 2

    Βλέπω ότι πολύ ρωτάτε για την συνέχεια της περιπέτειας μου με την μικρούλα .Λοιπόν αν και δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο πια θα προσπαθώ να γράφω από τη δουλειά μου για να σας ενημερώνω
    Μετά την Αίγινα μιλάγαμε τηλεφωνικά και μου είπε ότι οι γονείς της ήταν χωρισμένοι και ότι μένει με την μητέρα της η οποία αρχές Ιουλίου θα έφευγε για την Mήλο γιατί ο φίλος της μητέρας της έχει εκεί ενοικιαζόμενα δωμάτια και θα κάτσει να τον βοηθήσει έως τέλος Αυγούστου
    Έτσι μου πρότεινε να μετακομίσω σπίτι της για να την υπηρετώ και να πηγαίνω από εκεί δουλειά το πρωί και εκεί να γυρνάω αμέσως μετά την δουλειά
    Πράγματι έτσι και έγινε και αφού πήρα μερικά ρούχα για την δουλειά μετακόμισα σπίτι της γι αυτό και δεν έχω καθόλου ελεύθερο χρόνο τα απογεύματα για να μπω στο νετ και αναγκάζομαι να σας γράφω όποτε ξεκλέβω χρόνο στη δουλειά μου
    Είμαι ήδη 20 μέρες κοντά της και περνάω φανταστικά αλλά και εξαντλητικά ταυτόχρονα
    Δεν ξέρω πόσο θα αντέξω αυτούς τους ρυθμούς που μου επιβάλει να ζω
    Από την πρώτη μέρα μόλις έφερα όλα μου τα ρούχα σπίτι της μου είπε. Ότι σε έμαθα στην Αίγινα ισχύει και για εδώ .Δεν θα χρησιμοποιείς καρέκλα κρεβάτι καναπέ θα είσαι πάντα γυμνός μόλις μπαίνεις στο σπίτι και θα περπατάς μόνο στα 4.Επισης θα με ακολουθείς σε όποιο δωμάτιο πηγαίνω και θα κάθεσαι στα πόδια μου να με χαϊδεύεις και να με γλύφεις
    Μόνο αν σου αναθέσω δουλειά που πρέπει να είσαι όρθιος θα σηκώνεσαι στα 2 πόδια και πάλι όμως μόλις τελειώνεις δεν θα χαζεύεις αλλά θα πέφτεις αμέσως στα 4 και θα σέρνεσαι κοντά μου
    Έγινα κατανοητή? Μάλιστα αφέντρα της λέω και πάω και γδύνομαι στο δωμάτιο της και έρχομαι στα 4 στο σαλόνι .Πήγα να αρχίσω να της γλύφω τα πόδια αλλά αμέσως σηκώθηκε από τον καναπέ και την ακολούθησα στην κουζίνα
    Μου άνοιγε ένα ένα τα ντουλάπια και μου έδειχνε που υπήρχε το καθετί γιατί όπως μου είπε από εδώ και πέρα θα είχα όλες τις δουλειές του σπιτιού
    Ήταν Σάββατο η πρώτη μέρα που πήγα και έτσι είχα όλο το σαββατοκύριακο για να μάθω τις συνήθειες της και τις απαιτήσεις της
    Πρώτα από όλα μου ζήτησε να την φέρω σε οργασμό γιατί είχαν περάσει ήδη 11 μέρες από τότε που γυρίσαμε από Αίγινα και έκατσε σε μια πολυθρόνα άνοιξε τα πόδια και άρχισα να την γλύφω
    Σε λιγότερο από 5 λεπτά την είχα κάνει να τελειώσει και αφού μου χάιδεψε λίγο τα μαλλιά λέγοντας μου μπράβο σκλαβάκι μου έδειξε τα πόδια της οπού αμέσως άρχισα να τα γλύφω
    Έκατσε έτσι ακούνητη λίγη ώρα και μετά μου λέει δουλειά τώρα . Φτιάξε μου πρώτα ένα καφέ και μετά καθάρισε πατάτες για να βάλεις στο φούρνο με κοτόπουλο
    Της πήγα τον καφέ και μου λέει για πρώτη φορά δεν θα σε τιμωρήσω αλλά θέλω να ξέρεις ότι θέλω να με σερβίρεις σε δίσκο μαζί με νερό και κουλουράκια .Τον πήρα πίσω βρήκα ένα δίσκο βρήκα κουλουράκια και της τον ξαναπήγα .Έτσι μπράβο αγόρι μου
    Μόλις τελείωσα με τις πατάτες έβαλα το ταψί στο φούρνο και πήγα κατευθείαν στα 4 κάτω από το τραπέζι οπού έπινε τον καφέ της .Σε λιγότερο από δυο λεπτά μου λέει Πήγαινε στο δωμάτιο να μου αλλάξεις σεντόνια να το ξεσκονίσεις και να το σφουγγαρίσεις και μου έδωσε ένα ξεσκονόπανο και μια σφουγγαρίστρα από την οποία όμως έβγαλε το κοντάρι .Το κοντάρι μου λέει δεν χρειάζεται πρέπει να σφουγγαρίζεις στα γόνατα για να βλέπεις καλυτέρα κάτω αν υπάρχει βρωμιά
    Μετά από μισή ώρα ηρθε μέσα και με κοίταγε που σφουγγάριζα .Ε ισαι υπάκουο σκλαβάκι ελπίζω να είσαι τέλειος όλη την εβδομάδα για να σε ανταμείψω την άλλη Κυριακή και να έχεις τον πρώτο σου οργασμό από την νέα σου αφέντρα .Στην Αίγινα έκανες πολλά παραπτώματα γι αυτό δεν σου άξιζε να έχεις οργασμό .Έσκυψε από πίσω μου όπως ήμουν γονατιστός και μου έπιασε τα αρχιδια και τον πουτσο και τα μάλαξε λίγη ώρα στο χέρι της και τρελάθηκα από καύλα
    Υστέρα έφυγε και ξάπλωσε στον καναπέ στο σαλόνι. Μόλις τελείωσα πήγα και έριξα μια ματιά στο φαγητό και πήγα και έκατσα κάτω μπροστά στον καναπέ χαϊδεύοντας και γλύφοντας τα πόδια της
    Τελείωσες σκλάβε μου λέει πάρε το αζαχ και κάνε και τον καθρέφτη της τουαλέτας μου και του μπάνιου και όλα τα τζάμια .Μόλις ξεκίνησα την ακούω σκλάβε νερό και τρέχω και της γεμίζω το ποτήρι και μετά συνεχίζω την δουλειά μου
    Μετά από αρκετή ώρα τελείωσα τα τζάμια και είδα ότι και το φαγητό ήταν έτοιμο και το έσβησα
    Τώρα μου λέει θέλω να ξεσκονίσεις το σαλόνι και μετά να το σφουγγαρίσεις
    Πράγματι άρχισα να ξεσκονίζω ενώ αυτή ήταν ξάπλα στον καναπέ ύστερα σφουγγάρισα και τότε μου λέει να την σερβίρω .Δεν θα φάμε μαζί σκέφτηκα και είχα αρχίσει να πεινάω από την μυρωδιά του κοτόπουλου
    Γέμισε αυτή την λεκάνη νερό και βάλτην εκεί μου λέει Εκεί θα πίνεις νερό όποτε διψάσεις εντάξει ζωάκι μου ? Μάλιστα αφέντρα της λέω .Ωραία μου λέει βάλε και αυτό το ταπερ δίπλα και εκεί θα σου βάζω ότι επιτρέπω εγώ να τρως μην σε δω να τρως τίποτα άλλο θα νευριάσω άσχημα
    Πρέπει να σου φτιάξω την σιλουετα σου Μάλιστα απανταω και πάλι και αρχίζω να στρώνω το τραπέζι. Σήμερα μαθαίνεις και δεν θα σε τιμωρήσω αλλά να θυμάσαι θα πρέπει να κόβεις ψωμί να μου κόβεις και σαλάτα να μου γεμίζεις το ποτήρι τι είναι αυτό το ξερό πιάτο που έβαλες μπροστά μου ?.Αμέσως μόλις τα ετοίμασα όλα χώθηκα κάτω από το τραπέζι για να της γλύφω τα πόδια
    Βγες έξω μου λέει και βάλε ένα κομμάτι στήθος στο μπολ σου τίποτα άλλο ούτε ψωμί ούτε πατάτες
    Πράγματι έβαλα και μου λέει πήγαινε να φας και εσύ τώρα που τρώει η αφέντρα σου αλλά μην σε δω να χρησιμοποιείς χέρια ,θα φας σαν σκύλος αλλιώς στο πήρα το φαγητό σου
    Μόλις φάγαμε αυτή ξάπλωσε στον καναπέ και με έβαλε να μαζέψω το τραπέζι και τον καφέ της και να τα βάλω στο πλυντήριο .Στην συνέχεια μου ζήτησε να γυαλίσω το σύνθετο την τραπεζαρία και καρέκλες και τραπεζάκια με ένα ειδικό γυαλιστικο για ξύλα
    Είχα αρχίσει να βαριέμαι που με είχε όλο για τέτοιες δουλειές όταν σηκώθηκε πήγε μέσα και γύρισε φορώντας τον δονητή της και ξαναξαπλωσε στον καναπέ
    Σκλάβε μου λέει έλα κοντά θα σου δώσω μια ευκαιρία να τελειώσεις νωρίτερα από την άλλη Κυριακή .Κάνε μου μια καλή πίπα και κάνε τον πουτσο μου να χύσει και θα χύσεις και εσύ αλλιώς θα στον βάλω στον κώλο
    Πήγα γονατιστός ανάμεσα στα πόδια της και άρχισα να γλύφω με πάθος τον δονητή της τον οποίο είχε και ανοιχτό μέχρι που την έφερα σε οργασμό και τότε μου λέει κρίμα δεν τα κατάφερες γύρνα
    Με γαμησε άγρια από πίσω και μετά με γύρισε για να τον ξαναγλυψω .
    Τώρα μου λέει θέλω να κάνεις το νιπτήρα την μπανιέρα και την λεκάνη, και με οδήγησε στο μπάνιο οπού μου έδωσε ένα σφουγγάρι και ένα μπουκάλι με ένα παχύρευστο υγρό
    Αφού έκανα και το μπάνιο και ήμουν πολύ κουρασμένος μου λέει έλα να μου κάνεις μασάζ στα πόδια γιατί κουράστηκα σήμερα ,και χαμογέλαγε ειρωνικά
    Μετά κατά τις 7 η ώρα μου λέει να της ετοιμάσω το μπάνιο της και πως το θέλει
    Της γέμισα την μπανιέρα με αιθέρια έλαια της έφερα και ένα ποτό όπως μου είχε ζητήσει ,και έκατσα γονατιστός περιμένοντας εντολές της Αφού την σαπούνιζα αρκετή ώρα στην πλάτη και στα πόδια την ξέβγαλα και της άπλωσα μια πετσέτα κάτω
    Αυτή βγηκε και έφυγε αμέσως πριν την σκουπίσω για το δωμάτιο της γεμίζοντας τον κόσμο νερά και λέγοντας μου έλα σκλάβε πάμε να με ντύσεις
    Την βοήθησα να ντυθεί και μου λέει φέρε μου άλλο ένα ποτό στο σαλόνι και σφουγγάρισε γιατί γεμίσαμε νερά .Ήταν τόσο όμορφη ντυμένη με τα ψηλοτάκουνα παπούτσια της και με ένα σούπερ μίνι που δεν είχα πραγματικά κανένα πρόβλημα να σφουγγαρίζω όλη μέρα και μου αρκούσε που μπορούσα να την βλέπω και να την αγγίζω έστω και όποτε αυτή μου επέτρεπε
    Θα βγω εσύ όμως έχεις δουλειές μου λέει χαϊδεύοντας τον πουτσο μου
    Έλα τώρα να σε γυμνάσω άρχισε να τρέχεις στα 4και πήγαινε από την κουζίνα έως την κρεβατοκάμαρα μου θέλω να δω πόσες φορές αντέχεις να κάνεις το γύρο του σπιτιού
    Πίστευα ότι όπως στην Αίγινα δεν θα με μαστίγωνε αλλά θα με ίππευε μόλις κουραζόμουν όμως αυτή τη φορά μόλις άρχισα να μην μπορώ να πάω γρήγορα στήθηκε στη μέση της διαδρομής και μου έριχνε ξυλιές φωνάζοντας να συνεχίσω .Τελικά έκανα 25 φορές αυτή την διαδρομή και ξαπλώθηκα εξαντλημένος και λαχανιασμένος στο πάτωμα
    Σήκω πάνω αμέσως μου λέει και με κλωτσάει με το μυτερό παπούτσι της στα πλευρά και χαμηλά σαν να προσπαθούσε να πετύχει το πέος μου
    Μου δένει τον πουτσο με την αλυσίδα και βάζει το κλειδί από το λουκετο στην τσάντα της .Έκανες 25 καλά είναι για πρώτη μέρα αλλά κάθε μέρα θα κάνεις 2 παραπάνω
    Δεν σου δένω την άλλη άκρη της αλυσίδας πουθενά ώστε να μετακίνησε μέσα στο σπίτι γιατί έχεις δουλειές μου λέει απλά θέλω να σέρνεις από τον πουτσο την αλυσίδα ώστε να μην μπορείς να ντυθείς και να βγεις έξω τώρα που θα λείπω
    Θέλω να σιδερώσεις αυτά τα ρούχα και μετά μπορείς να κοιμηθείς εγώ θα αργήσω
    Το πρωί θα με ξυπνήσεις κατά τις 10 γιατί 11 θα περάσουν να με πάρουν για μπάνιο αλλά θέλω να μου έχεις ετοιμάσει πρωινό και να μου το φέρεις στο κρεβάτι πριν με ξυπνήσεις
    Φυσικά θα κοιμηθείς κάτω δίπλα στο κρεβάτι μου άντε γεια σου τώρα
    Μόλις έφυγε άρχισα να σιδερώνω και μετά από καμιά ώρα που τελείωσα πήγα και ξάπλωσα όπως μου είπε . Γύρω στις 3 ένιωσα το πόδι της να μου πειράζει το πέος και άνοιξα τα μάτια
    Ξύπνα σκλάβε θέλω ένα καλό γλείψιμο πριν κοιμηθώ τελείωσε με .Την τελείωσα πάλι με την γλώσσα και μου λέει γλυφε τώρα τα πόδια μέχρι να κοιμηθώ
    Έγλυφα πάρα πολύ ώρα γιατί δεν ήμουν σίγουρος αν έχει κοιμηθεί και φοβόμουν μην νευριάσει που σταμάτησα
    Μετά κοιμήθηκα και εγώ και σηκώθηκα κατά τις 9 και αφού ετοίμασα πρωινό περίμενα να πάει 10 ακριβώς για να την ξυπνήσω .Όταν την ξύπνησα έκατσε καθιστη στο κρεβάτι και πήρε το δίσκο στα πόδια της ενώ εγώ της έγλυφα τα πόδια
    Σκλάβε μου λέει είσαι στην εκπαίδευση και δεν θα σε τιμωρήσω αλλά τι χάλια είναι αυτά στο δωμάτιο μου ? Μην το ξαναδώ έτσι και μου δείχνει τα παπούτσια της που ήταν πεταμένα δίπλα στο κρεβάτι και τα ρούχα της που ήταν σε μια καρέκλα .Αμέσως πήρα τα παπούτσια τα έβαλα στην παπουτσοθηκη και πήγα να κρεμάσω τα ρούχα της στην ντουλάπα
    Τι κάνεις ρε μαλακα μου λέει .Βαριέσαι να τα πλύνεις και να τα σιδερώσεις και τα βάζεις στην ντουλάπα ?Να ξέρεις ότι δεν φοράω δεύτερη φορά το ίδιο ρούχο ότι βγάζω θα το μαζεύεις για πλύσιμο ,και τα παπούτσια μου θα τα γλύφεις καλά καλά πριν τα κρύψεις
    Έβγαλα τα παπούτσια της τα έγλυψα και πήγα και τα ρούχα στα άπλυτα Μόλις γύρισα μου έκανε νόημα να πάρω τον δίσκο και μου είπε να της ετοιμάσω την τσάντα της θάλασσας
    Έλα να με αλείψεις αντιηλιακό μου λέει και να μου βάλεις το μαγιό
    Όσο την άλειφα μου είχε σηκωθεί υπερβολικά νόμιζα ότι θα έσκαγε ο πουτσος μου από την κάυλα και αυτή το κατάλαβε και με ειρωνευόταν
    Μόλις την ετοίμασα έπιασε την άλλη άκρη της αλυσίδας που κρεμόταν ακόμα ανάμεσα στα πόδια μου και με οδήγησε στην κουζίνα και την έδεσε στην σωλήνα του καλοριφέρ
    Εδώ φτάνεις να μαγειρέψεις μου λέει εγώ πάω για μπάνιο φτιάξε μου ότι θέλεις μου λέει και φεύγει
    Βρήκα μια έτοιμη καρμπονάρα την ετοίμασα και περίμενα να γυρίσει
    Γύρισε κατά τις 4 και αφού με έλυσε μου ζήτησε να την κάνω ντουζ και μετά να σερβίρω Πράγματι έκανα ότι μου είπε και μου λέει βαλέ στο μπολ σου το άλλο κομμάτι στήθος και φάε και εσύ
    Έβγαλα από το ψυγείο το χτεσινό κοτόπουλο έκοψα το στήθος και πήγα να το ζεστάνω όταν μου λέει τι κάνεις εκεί από πότε ζεσταίνουν το φαί των σκύλων βάλτο αμέσως στο μπολ σου και αν δεν μπορείς μην το φας .Με την πείνα που είχα φυσικά και το έφαγα
    Μόλις τελείωσε το φαγητό της πήγε στο μπάνιο και μόλις βγηκε με πήρε από το αυτί και μου έδειξε το μαγιό της που ήταν μέσα στο νιπτήρα .γιατί είναι ακόμα εδώ σκλάβε ?γιατί δεν το άπλωσες ?
    Πρέπει να τιμωρηθείς αρκετή επιείκεια έχω δείξει μέχρι τώρα .Απλά θα σε αφήσω να διαλέξεις η θα φας 10 με την βίτσα η θα πάμε μια εβδομάδα πίσω την μέρα που θα σε τελειώσω
    Φυσικά επειδή ήθελα απεγνωσμένα να τελειώσω με κάποιον τρόπο διάλεξα την βίτσα αν και ήξερα ότι με αυτήν την αφέντρα το μαστίγωμα δεν ήταν ερεθιστικό αλλά μόνο οδυνηρό
    Έφαγα τις 10 με τον ίδιο τρόπο όπως στην Αίγινα πολύ δυνατές δηλαδή και κάθε χτύπημα άφηνε και μια ξεχωριστή γραμμή επάνω στα κωλομάγουλα μου
    Φέρε μου ένα καφέ και ξεκίνα να πλύνεις όλα τα ντουλάπια της κουζίνας μου λέει αρκετά τεμπέλιαζες όσο έλειπα ,και ξάπλωσε στον καναπέ
    Της πήγα τον καφέ και ενώ έκανα τα ντουλάπια αποκοιμήθηκε .Όταν τελείωσα πήγα και έκατσα δίπλα στα πόδια της και περίμενα να ξυπνήσει
    Γύρω στις 8 ξύπνησε και μου λέει αργήσαμε είναι η ώρα της γυμναστικής σου ξεκίνα σήμερα θέλω 27 βόλτες το σπίτι και μέτραγε ξαπλωμένη στον καναπέ
    Κάπου στις 20 άρχισα να σέρνομε και σηκώθηκε και μου έριξε μια στον ήδη πονεμενο μου κωλο και με έκανε να τιναχτώ μπροστά και να τρέξω γρήγορα αλλά πάλι έπεσε ο ρυθμός μου και με ένα νέο χτύπημα συνέχισα .Θα έφαγα 6-7 μέχρι να ολοκληρώσω τις 27 γύρες του σπιτιού
    Μπράβο μου λέει αύριο 29 πάμε να με ετοιμάσεις για να βγω ξεκίνα από το μπάνιο μου
    Την ετοίμασα και μου κρέμασε πάλι την αλυσίδα από τον πουτσο και μου είπε θα στον λύσω όταν γυρίσω Τώρα βάλε μου ένα ποτό μέχρι να περάσουν να με πάρουν
    Πήγαινε το στην βεράντα μου λέει και καθώς προχώραγα με την αλυσίδα να κρέμεται από τα αρχιδια μου και να σέρνετε στο πάτωμα από πίσω μου ,μου την πατάει και με κάνει να σταματήσω τόσο απότομα που μου χύθηκε λίγο ποτό μέσα στο δίσκο Πόνεσα πολύ νόμιζα ότι θα ξεκόλλαγαν τα αρχιδια μου και μετά μου ηρθε και ένα χαστούκι λέγοντας μου πρόσεχε ζώων έχυσες το ποτό μου
    Άλλαξα ποτήρι και της το έδωσα .Κοίτα το πρωί που θα φεύγεις για δουλειά μην με ξυπνήσεις μου λέει γιατί την έβαψες ,και θέλω να είναι το πρωινό μου έτοιμο στο δίσκο να τα έχεις όλα σκεπασμένα και έτοιμα .Το νεσκαφέ μου να τον έχεις χτυπημένο και έτοιμο για να βάλω νερό και να μου έχεις βράσει αυγό και να μου αλείψεις 2 φρυγανιές με μέλι επίσης να έχεις βγάλει κουλουράκια και κορνφλεικς
    Σκέφτηκα ότι θα έπρεπε να σηκωθώ μια ώρα πριν για να ετοιμάσω όλα αυτά και τότε άκουσα το κουδούνι .Γεια σου μου λέει και φεύγει
    Ξάπλωσα νωρίς για να μπορέσω να σηκωθώ 6 η ώρα καθώς έπρεπε κατά τις 7 να φύγω και ξύπνησα πάλι κατά τις 1 όταν μπήκε στο δωμάτιο άναψε τα φώτα και άνοιξε την τηλεόραση αρκετά δυνατά
    Α μιας και ξύπνησες μου λέει έλα γλύψε με και κάτσε να σε λύσω για να μπορείς να πας δουλειά αύριο Έγλυφα αρκετή ώρα μέχρι να την φέρω σε οργασμό και στην συνέχεια έκλεισε την τηλεόραση και μου είπε να της γλύφω τα πόδια μέχρι να κοιμηθεί
    Το πρωί σηκώθηκα ετοίμασα το πρωινό της και έφυγα για δουλειά
    Με πήρε τηλέφωνο κατά τις 11 και μου ανακοίνωσε ότι έφυγα χωρίς να έχω μαζέψει τα παπούτσια και τα ρούχα που φόραγε χτες και ότι πρέπει να αποφασίσω την τιμωρία μου και να της την ανακοινώσω όταν γυρίσω σπίτι .Η 20 χτυπήματα η να τελειώσω μια εβδομάδα αργότερα από τότε που είχαμε κανονίσει
    Το σκέφτηκα και αποφάσισα ότι προτιμώ να δω πως θα με τελειώσει αυτό το τέλειο πλασματακι και έτσι μόλις μπήκα σπίτι έφαγα άλλες 20 και όταν είδα τον κωλο μου στον καθρέπτη είδα ότι ήταν όλος μωβ
    Μετά το μαστίγωμα μου λέει μάζεψε το σπίτι και τότε πρόσεξα ότι γινόταν χαμός λες και είχε γίνει παρτυ ,πρέπει να πέρασε η παρέα της σκέφτηκα γιατί υπήρχαν παντού ποτήρια λερωμένα τασάκια τα ρούχα και τα παπούτσια της αφέντρας μου ήταν ακόμα εκεί καθώς ήταν και το νυχτικό της και 3 πιάτα που είχαν από λίγη καρμπονάρα και ένα άλλο με κόκαλα από κοτόπουλο και λίγες πατάτες
    Άρχισα να μαζεύω και όταν τελείωσα με τα ρούχα και τα ποτήρια πήγα να πάρω τα πιάτα και μου λέει μην πετάξεις τα φαγητά βάλε τα αποφάγια στο μπολ να φάει ο σκύλος
    Εντάξει της αφέντρας μου δεν θα είχα πρόβλημα αλλά τα αποφάγια των άλλων δεν γούσταρα και τα έριξα στο μπολ με τη σκέψη ότι δεν θα τα φάω μιας και είχα φάει και στη δουλειά
    Κάτσε να φας τώρα σκύλε μου λέει από χτες έχω να σε ταΐσω
    Όταν είδε ότι δεν έτρωγα το πήρε και το πέταξε και μου λέει μάλλον έφαγες στην δουλειά έτσι? Φέρε μου το πορτοφόλι σου εδώ και μου έβγαλε όλες τις κάρτες και τα μετρητά μου και τα πήγε στο δωμάτιο της
    Από αύριο θα παίρνεις ένα φρούτο στη δουλειά και δεν θα έχεις λεφτά να πάρεις τίποτα άλλο
    Τώρα πιασε και καθάρισε όλες τις ντουλάπες και στα 3 υπνοδωμάτια. Την ώρα που έτριβα την ντουλάπα με φώναξε να της πάω καφέ μετά με φώναξε να της πάω χαρτοπετσέτα μετά λίγο νερό μετά να της αλλάξω κανάλι ενώ αυτή καθόταν ξάπλα στον καναπέ
    Σήμερα δεν θα βγω έξω μου λέει θα περάσουμε καλά και πρέπει να σου πω ότι είπα στην κολλητή μου για σένα και έχει μεγάλη περιέργεια να σε γνωρίσει και να δει πως σε έχω εκπαιδεύσει
    Θα έρθει κατά τις 9 μου λέει και θέλω να φορέσεις μόνο μια ποδιά κουζίνας ,προς το παρόν συνέχισε με τις ντουλάπες
    Όταν τελείωσα με τις ντουλάπες μου λέει για δοκίμασε 2-3 ποδιές να δω με ποια θα υποδεχτείς την φίλη μου
    Όλες ήταν παρόμοιες και έκρυβαν μόνο το πουλί μου όσο ήμουν όρθιος ενώ ο κώλος μου ήταν εντελώς εκτεθειμένος αλλά όταν καθόμουν στα 4 φαινόταν και το πουλί μου
    Αφού διάλεξε μια μου λέει μείνε με αυτήν και ξεκίνα να μαγειρέψεις κάτι σε μεγάλη ποσότητα για να φάμε σήμερα με την φίλη μου αλλά να φτάσει και για αύριο μέχρι να γυρίσεις από την δουλειά
    Εκεί που μαγείρευα χτυπάει το κουδούνι και μου κάνει νόημα να πάω να ανοίξω .
    Η καρδιά μου χτύπαγε σαν μαθητής που περιμένει το πρώτο του ραντεβού και ταυτόχρονα ντρεπόμουν που θα άνοιγα ντυμένος έτσι σε κάποια που ούτε καν την ήξερα
    Κομπλαρισμένος άνοιξα και την πάνω πόρτα και μπήκε μέσα μια κοπελίτσα αρκετά χοντρούλα κάτι που με έκανε να νιώσω λίγο καλύτερα γιατί αν ήταν καμία πολύ όμορφη το κομπλάρισμα μου θα ήταν ακόμα μεγαλύτερο
    Πέρασε μέσα και πήγε και έκατσε δίπλα στην αφέντρα μου λέγοντας μου ένα καλησπέρα , και τότε μου λέει η αφέντρα μου δεν θα χαιρετήσεις την φίλη μου ? έλα δείξε της πως χαιρετάει ένα καλά εκπαιδευμένο σκυλάκι.
    Έμεινα για λίγο μην γνωρίζοντας τι ακριβώς πρέπει να κάνω όταν μου λέει στα γόνατα σκλάβε έλα γλύψε τα παπούτσια της φίλης μου
    Έπεσα στα 4και πήγα και έγλυψα τα παπούτσια της και σκεφτόμουν πόσο μικρός μου είχε γίνει ο πουτσος από την ντροπή και το κομπλαρισμα και ότι στα 4 που ήμουν τον βλέπανε και οι 2
    Αρκεί μου λέει η αφέντρα μου φέρε μας τα ποτάκια μας
    Πράγματι τις σέρβιρα και κοίταξα το φαγητό που ήταν έτοιμο και το έκλεισα
    Δεν θα φάμε ακόμα σκλάβε μου λέει ώρα για την γυμναστική σου να δει η φίλη μου πως σε γυμνάζω
    Ξεκίνα μου λέει και βάζω τις επιγονατίδες μου και αρχίζω να τρέχω όλο το σπίτι από την κουζίνα μέχρι την μέσα κρεβατοκάμαρα της
    Πάλι με την βοήθεια του μαστίγιου της κατάφερα να κάνω 29 γύρους και να σταματήσω λαχανιασμένος και εξαντλημένος και μου λέει βάλε μας άλλα 2 ποτά
    Μέχρι να τα φέρω η αφέντρα μου είχε φορέσει τον δονητή της και τον χάιδευε επιδεικτικά μπροστά στην φίλη της Εσύ έχεις γαμήσει ποτέ άντρα ? της έλεγε την ώρα που τους πήγα τα ποτά
    Όχι απάντησε η άλλη πλάκα θα έχει θέλω να το δω
    Έλα εδώ σκλάβε μου λέει σήκωσε την ποδιά να συγκρίνουμε τους πουτσους μας όποιος έχει τον πιο μεγάλο θα γαμησει τον άλλο, .εγώ ήμουν ακόμα κομπλαρισμένος από την παρουσία της φίλης της αλλά και σηκωμένος καλά καλά να μου ήταν πάλι ο δονητής της ήταν μεγαλύτερος από τον πουτσο μου .Μου έβαλε δίπλα στον πουτσο μου τον δονητή της και μου λέει εγώ έχω τον μεγαλύτερο εγώ θα γαμησω και σήμερα και μου έδωσε να φορέσω τα χαλινάρια ιππασίας που τα φόραγα μόνο όταν με έκανε αλογάκι της και καθόταν επάνω μου
    Αφού με έβαλε να στηθώ στα 4 μου έβαλε μέσα τον δονητή και άρχισε να μου δίνει ρυθμό και να με τραβάει προς τα πίσω από τα χαλινάρια έτσι που με ανάγκαζε να τον παίρνω όλο μέσα και να μην μπορώ να απομακρυνθώ από κοντά της
    Μόλις ηρθε σε οργασμό λέει στη φίλη της θέλεις να δοκιμάσεις? και βγάζει το δονητή και της τον δίνει .Αυτή τον φοράει πάνω από το παντελόνι και πάει από πίσω μου και με γαμάει κι αυτή και μετά της λέει η αφέντρα μου, βάλτου τον στο στόμα να τον καθαρίσει μην τον κρύψουμε και βρωμάει σκατίλα
    Μετά με δένει από το λαιμό σε ένα κρίκο στο ταβάνι και μου δένει τα μάτια και τα χέρια πίσω από την πλάτη
    Έτσι όπως με είχαν δεμένο απέναντι τους πήρανε ένα σακουλάκι με λαστιχάκια και αρχίσανε να τα τεντώνουν στην μύτη ενός στυλό όπως παίζαμε σχολείο και να με πετυχαίνουν οπού έβρισκαν προσπαθώντας να με πετύχουν στον πουτσο και στα αρχιδια
    Ευτυχώς λίγες φορές κατάφεραν και πέτυχαν στόχο και με έκαναν να χοροπηδήσω από το τσούξιμο αλλά μόλις τελείωσαν τα λαστιχάκια μου έσκασε μια στα αρχιδια με το μαστίγιο η αφέντρα μου που κόντευα να λιποθυμήσω από τον πόνο και στην προσπάθεια μου να διπλωθώ στα 2 κόντεψα να πνιγώ από την αλυσίδα που ήταν δεμένος ο λαιμός μου
    Αυτές σε όλη τη διάρκεια γελάγανε και με κοροϊδεύανε και μόλις είδαν πως έκανα όταν την έφαγα στα αρχιδια σκάσανε στα γέλια
    Μετά με έλυσε και με έβαλε να μαζέψω με το στόμα όλα τα λαστιχάκια από γύρω-γύρω και να τα βάζω στο σακούλι
    Στην συνέχεια τις σέρβιρα και έκατσα κάτω από το τραπέζι γλύφοντας τα πόδια της αφέντρας μου
    Πολύ συχνά μου ζήταγε να βγω να τους γεμίσω τα ποτήρια να τους κόψω ψωμί να τους φέρω χαρτοπετσέτες οδοντογλυφίδες κλπ
    Μόλις τελειώσανε τους έφτιαξα καφέδες και πήγα και μάζεψα το τραπέζι και έπλυνα τα πιάτα
    Μόλις τελείωσα με τα πιάτα και ενώ αυτές πίνανε το καφεδάκι τους μου λέει σφουγγάρισε πάλι σκλάβε όλο το σπίτι
    Είσαι απίθανη της λέει η φίλη της θα σε βάλω να εκπαιδεύσεις τον άντρα μου αν έβρισκα έναν τέτοιο παντρευόμουν και αύριο
    Μετά από αυτά με άφησε επιτελούς να κοιμηθώ μιας και ήμουν πτώμα από την κούραση
    Την άλλη μέρα το απόγευμα γύρισα πραγματικά πεινασμένος και βρήκα πάλι ένα σπίτι που γινόταν χαμός .Γύρισες σκλάβε μου λέει μόλις μπήκα στο σπίτι μάζεψε λίγο πως το έχεις έτσι το σπίτι?
    Άρχισα να συγυρίζω όπως με διέταξε και τότε μου έβαλε τις φωνές γιατί δεν άλλαξα και δεν έμεινα μόνο με το περιλαίμιο μου .Έτρεξα γδύθηκα φόρεσα το περιλαίμιο και συνέχισα να μαζεύω το σπίτι που είχε παντού ρούχα παπούτσια σακουλάκια από πατατάκια γαριδάκια ,μπολ από παγωτά ,ποτήρια από καφέδες και φυσικά τα πιάτα στο τραπέζι
    Ξέρεις μου λέει τα αποφάγια από τα πιάτα στο μπολ σου όχι στα σκουπίδια, και βάλε και σκούπα γιατί έχουν πέσει κάτω πατατάκια και μετά σφουγγαρίζεις
    Αφού τα μάζεψα όλα μου λέει τώρα αν θέλεις μπορείς να φας
    Κοίταξα το μπολ μου οπού ήταν ανακατεμένα τα μακαρόνια που είχαν αφήσει η αφέντρα μου με τις φίλες της μαζί με φλούδες από φρούτα που είχαν καθαρίσει και σκέφτηκα να μην το πλησιάσω αλλά λέω αν δεν φάω τώρα θα με αφήσει πάλι νηστικό μέχρι αύριο και πάλι τα ιδία θα μου βάλει και έτσι έπεσα στα 4 και άρχισα να τρώγω
    Μπράβο καλό σκυλάκι μου λέει θα σε τελειώσω σήμερα αντί για την Κυριακή
    Μόλις έφαγα με φώναξε και με έδεσε ανάσκελα σε ένα τραπεζάκι και άρχισε να μου τον παίζει
    Όταν με έφερε στο πάρα 5 σταμάτησε και μου λέει ήθελα να σε τελειώσω αλλά άργησες και με κούρασες και αφού με λύνει μου λέει τρέχα να ντυθείς θα πάμε σούπερ-μάρκετ
    Είχα τρελαθεί από την επιθυμία να τελειώσω και γι αυτό σκέφτηκα να μην την παρακαλέσω να με τελειώσει μην τυχόν και την εκνευρίσω και δεν με τελειώσει ούτε την Κυριακή
    Έτσι ντύθηκα πηγαμε για ψώνια και φυσικά μόλις γυρίσαμε εγώ κουβάλησα τα πάντα ενώ αυτή ανέβηκε σπίτι χωρίς να πάρει ούτε μια τσαντούλα
    Άραξε στον καναπέ ενώ εγώ κατέβηκα άλλες 3 φορές στο αυτοκίνητο για να τα φέρω όλα
    Μόλις τα έφερα όλα μέσα μου λέει ακόμα δεν γδύθηκες ? γδύσου και πιασε δουλειά
    Άρχισα να τακτοποιώ τα πράγματα όταν μου ζητάει καφέ ,και της τον πάω μετά με φωνάζει να της βγάλω τα παπούτσια και να της πάω τις σαγιονάρες και ενώ δεν είχα προλάβει ούτε τα μισά να τακτοποιήσω με φωνάζει και μου λέει να ξαναντυθώ να πάω να της πάρω ένα παγωτό
    Έφυγα και πήγα αδιαμαρτύρητα και μόλις έφερα το παγωτό γδύθηκα και συνέχισα να τακτοποιώ τα πράγματα ,Σκλάβε μου λέει θέλω τσίχλες πετάξου πάρε μου .ξαναντύθηκα και πήγα
    Όταν γύρισα και από τις τσίχλες και ξαναγδυθηκα και συνέχισα να τακτοποιώ μου λέει αστα για λίγο γιατί είμαι κουρασμένη έλα κάνε μου μασάζ στα πόδια
    Αφού τις έκανα γύρω στα 10 λεπτά μου λέει συνέχισε σκλάβε να τακτοποιείς τα πράγματα έχουμε τόση ώρα εδώ και ακόμα?
    Μόλις τα έφτιαξα όλα μου λέει έλα ώρα για την γυμναστική σου ξεκινάω και κάνω 31 γύρους το σπίτι και πάω εξαντλημένος να πιω νερό στην λεκανιτσα που είχα στο πάτωμα
    Μην πιεις τώρα νερό σκλάβε μου λέει φέρε εδώ την λεκάνη σου .Την πάω κοντά της και βουτάει τα πόδια της μέσα και μου λέει κάνε μου ένα μασάζ εδώ μέσα ,και αρχίζω να της τρίβω τα πόδια μέσα στο νερό .τώρα πιές μου λέει μετά από λίγο και σπρώχνει την λεκάνη με το πόδι της και χύνει και νερά απ έξω Δίψαγα τόσο πολύ που δεν δίστασα καθόλου να πέσω με τα μούτρα για να πιω
    Ξανασφουγγαρισε σκλάβε μου λέει γιατί τα έχυσες ,όλο το σπίτι ε όχι μόνο εδώ που χύθηκαν τα νερά και σηκώνετε με βρεγμένα πόδια και πάει μέχρι το δωμάτιο της και γυρνάει με το μαστίγιο στο χέρι και ξαπλώνει στον καναπέ και μου λέει έλα γλύψε μου τις πατούσες γιατί έτσι που περπάτησα γεμίσανε βρωμιές τα πόδια μου. Γλυφε για να μάθεις να σφουγγαρίζεις καλυτέρα άλλη φορά και να μην λερώνονται τα πόδια μου
    Κοίταξα το ρολόι και ήταν κιόλας 10 η ώρα και δεν είχα σταματήσει λεπτό από την ώρα που γύρισα από την δουλειά
    Σταμάτα το σφουγγάρισμα μου λέει κι έλα να με βοηθήσεις να ντυθώ θα βγω έξω
    Αφού την έντυσα συνέχισα το σφουγγάρισμα και μόλις τελείωσα μου δένει την αλυσίδα στον πούτσο και την άλλη άκρη στο καλοριφέρ της κουζίνας και μου λέει Σου έχω πάρει όλα τα υλικά πάρε τον τσελεμεντέ και φτιάξε μου ένα παστιτσιο ,μετά καθάρισε την κουζίνα και θα έρθω δεν θα αργήσω σήμερα
    Ανοίγει την πόρτα και φεύγει και μένω δεμένος μέσα στην κουζίνα .Ήταν δέκα και μισή και ξεκίνησα να φτιάξω το πρώτο μου παστιτσιο διαβάζοντας τον τσελεμεντέ
    Γύρω στις δώδεκα και μισή είχα τελειώσει και περίμενα την αφέντρα μου να με λύσει από εκεί για να μπορέσω να κοιμηθώ
    Γύρισε στις 2 και μου λέει έμπλεξα λίγο δεν πειράζει δεν έχεις ανάγκη σκλάβος είσαι έλα πάμε μέσα να με γλύψεις γιατί έχω όρεξη για ένα καλό οργασμό
    Έκλειναν τα μάτια μου από την νύστα και από την κούραση αλλά και μόνο στη σκέψη ότι έπρεπε να σηκωθώ από τις 6 για να τις ετοιμάσω πρωινό μου είχε φύγει κάθε διάθεση για σεξ αλλά αναγκαστικά την έγλυψα μέχρι που τελείωσε και φυσικά μετά της χάιδευα τα πόδια μέχρι να την πάρει ο ύπνος
    Το πρωί σηκώθηκα 7 και προτίμησα να αργήσω στην δουλειά παρά να μην της ετοιμάσω πρωινό γιατί φοβόμουν τις συνέπειες
    Όταν γύρισα σπίτι έκανα τις καθιερωμένες πλέον δουλειές μιας και η αφέντρα μου δεν έκανε τίποτα όλη μέρα παρά να κάνει το σπίτι άνω κάτω και αφού το μάζεψα με φώναξε να κάτσω να τις γλύφω και να της χαϊδεύω τα πόδια όσο έβλεπε ένα έργο
    Κόντευα να κοιμηθώ εκεί στα πόδια της καθώς είχα κοιμηθεί μόνο 4 ώρες την προηγουμένη μέρα αλλά μόλις τελείωσε το έργο με κλώτσησε και μου λέει σήκω σκλάβε .Πάμε για την γυμναστική σου ,Έκανα τους γύρους μου και μου λέει καιρός να σε κάνω ένα μπάνιο ζωάκι τρέχα μέσα στην μπανιέρα Μόλις μπήκα στην μπανιέρα μου λέει στα 4 ζώων δεν σου έχω πει ότι είσαι το ζωάκι μου και πρέπει να είσαι πάντα στα 4
    Έκατσα στα 4 και τότε πήρε μια σκούπα και άρχισε να με τρίβει με δύναμη και ναι μεν στην πλάτη δεν είχα πρόβλημα αλλά όταν έφτασε σε ευαίσθητες περιοχές με δυσκολία κρατήθηκα όρθιος και δεν σωριάστηκα μέσα στην μπανιέρα
    Έλα τώρα που είσαι καθαρός να σε τελειώσω μου λέει και με δένει όρθιο από το ταβάνι και αρχίζει να μου τον παίζει, αλλά πάλι λίγο πριν τελειώσω μου λέει κουράστηκα πολύ αργείς μάλλον δεν το έχεις ανάγκη έλα να τελειώσεις εμένα
    Αφού την έφερα σε οργασμό μου λέει να της φτιάξω καφέ και να πάω να της πάρω ένα περιοδικό
    Μόλις γύρισα γδύθηκα και έκατσα στα πόδια της και αμέσως με κλωτσάει και μου λέει σήκω σκλάβε καλά τα κατάφερες με το παστιτσιο φτιάξε μου και ένα κέικ
    Τελείωσα με το κέικ και την έκανα μπάνιο την έντυσα για να βγει ελπίζοντας να κοιμηθώ λίγο πιο νωρίς σήμερα αλλά πριν φύγει βλέπει το ποτήρι από τον καφέ της επάνω στο τραπεζάκι και μου λέει .Γιατί σκλάβε δεν το έχεις μαζέψει ακόμα να το πλύνεις ?τώρα θα δεις και με δένει με την αλυσίδα από το λαιμό , στο ταβάνι και μου δένει και τα χέρια πίσω
    Αυτή θα είναι η τιμωρία σου έτσι θα μείνεις μέχρι να επιστρέψω και φεύγει
    Κοιτάζω το ρολόι και ήταν 10 η ώρα .Άρχισα να ιδρώνω καθώς ήταν όλα κλειστά και έκανε ζέστη εκείνη τη μέρα δίψαγα έσταζε ο ιδρώτας και δεν μπορούσα να τον σκουπίσω και γενικά νόμιζα ότι θα πεθάνω εκεί
    Τελικά ηρθε κατά τις 1 η ώρα με έλυσε και αμέσως έπεσα στα 4 και ήπια πολύ νερό από την λεκάνη μου .Μετά με άφησε να πάω τουαλέτα και μου ζήτησε να την τελειώσω με την γλώσσα
    Την τελείωσα και την χάιδευα μέχρι να κοιμηθεί όταν μου ζητάει να την τελειώσω άλλη μια φορά με τον δονητή και με την γλώσσα .Νύσταζα πολύ αλλά υπάκουσα και κοιμήθηκα κατά τις δυο μισή για να σηκωθώ πάλι στις έξι Έτσι εξαντλητικά κυλούσε η εβδομάδα και περίμενα με λαχτάρα την Κυριακή οπού θα με τελείωνε .Την πέμπτη όταν βγηκε κατά τις 11 ξάπλωσα για λίγο στον καναπέ και με πήρε ο ύπνος .Όταν γύρισε ήταν έξω φρενών γιατί δεν την είχα υπακούσει να μην κάθομαι σε έπιπλα αλλά μόνο κάτω σαν σκύλος και με τιμώρησε με 6 άγριες μαστιχιές και με έδεσε σε μια πολύ άβολη στάση για ύπνο δεμένο από το λαιμό στο πόδι του κρεβατιού και με δεμένα τα χέρια πίσω
    Το Σάββατο το πρωί όταν μάζευα τα πιάτα από το πρωινό της με φώναξε στην κρεβατοκάμαρα και πήγα όρθιος όπως ήμουν και έγινε πάλι έξαλλη από θυμό .Γιατί δεν είσαι στα 4 ζώων ? διάλεξε η 30 μαστιγιές η δεν τελειώνεις αύριο αλλά την άλλη Κυριακή. Διάλεξα τις 30 αλλά έριχνε τόσο δυνατές που από τις 3-4 δεν άντεχα άλλο και λέω την άλλη Κυριακή αφέντρα .εντάξει μου λέει αλλά θα φας και τις 30 και συνεχίζει να με χτυπάει με όλη της την δύναμη
    Πρώτη φορά είχα νιώσει τόσο πόνο μου κοβόταν η ανάσα και ένιωθα ένα σφίξιμο στην καρδιά όσο με μαστίγωνε .Φοβήθηκα ότι θα λιποθυμήσω και φυσικά ένιωθα μόνο πόνο και καθόλου ηδονή που προσφέρει σε εμάς τους σκλάβους το μέτριο μαστιγωματακι
    Ποτέ δεν έχω νιώσει ηδονή από το μαστίγωμα αυτής της πιτσιρίκας γιατί ναι μεν δεν με μαστιγώνει συχνά και χωρίς λόγο αλλά όταν κάνω κάτι αντίθετο από αυτά που μου έχει ζητήσει με μαστιγώνει αληθινά και όχι σε μορφή παιχνιδιού που κάνουν όλες οι αφέντρες
    Έτσι ενώ με άλλες έκανα τον ανυπάκουο για να τις προκαλέσω να με μαστιγώσουν αυτήν εδώ την φοβάμαι και προσπαθώ να είμαι όπως ακριβώς με θέλει για να αποφεύγω αυτή την οδυνηρή κατάσταση
    Τώρα που σας γράφω αυτά εδώ ελπίζω να μην βρει άλλη αφορμή και μου πάει και άλλο πίσω την μέρα που θα με τελειώσει γιατί έχω πραγματικά τρελαθεί από καύλα για αυτήν την μικρή σε ηλικία αλλά τόσο αποφασιστική αφέντρα που πραγματικά ξέρει τι θέλει και πως θα το πάρει από έναν σκλάβο
     
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Γιατί είμαι τόσο γκαντέμω να γεννηθώ γιουσουφάκι και όχι αφέντρα;
    Γιατί θα πρέπει να τον μαστιγώσω για να με βοηθήσει στις δουλειές του σπιτιού;
    Γιατί θα πρέπει να φορέσω strapon για να μου φέρει ΜΙΑ φορά τον καφέ μου στο κρεβάτι;
    Γιατί; Γιατί; Γιατί;

    Αααα! Θα αλλάξω πορεία πλεύσης μου φαίνεται!
    Τ' ακούς πασά μου;

    Αστάρτη

    Υ.Γ. Πρόσεχε nikos-35 να μην πληγωθείς καλέ μου. Κράτα και μια πισινή που λέει και η μάνα μου 
     
  3. potty65

    potty65 Regular Member

    Αστάρτη, το πρόβλημα σου είναι στην πραγματικότητα ψευδοπρόβλημα και θα σου δώσω αμέσω την λύση. Δεν έχεις παρά να κάνεις ένα πράγμα: Στην πολύ ωραία ιστορία του nikos-35, κάνε μία απλή αντιστροφή των φύλων, στην θέση της νεαρής αφέντρας θα βάλλεις ένα νεαρό και κούκλο Master, και στην θέση του σκλάβου, θα βάλλεις τον εαυτό σου. Οχι τίποτε άλλο, αλλά γλιτώνεις και περιττά αξεσουάρ (strap on κλπ), και ως γνήσιο γιουσουφάκι που είσαι θα το απολαύσεις δεόντως..
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: six of the best 2


    Καλέ μου potty65 το θέμα είναι να βρω έναν τρόπο όμορφα πασαρισμένο για να μην κάνω σφουγγαρίσματα, ξεσκονίσματα και λοιπές δουλειές σπιτιού. Εσύ μου λες ακριβώς το αντίθετο! Και επιπλέον να φορτωθώ και έναν master!Ξέρεις τι έξοδα έχει για να τον θρέψεις;

    Αστάρτη
     
  5. potty65

    potty65 Regular Member

    Εχεις δίκιο, υπάρχουν ατέλειες και χρειάζονται βελτιώσεις. Λοιπόν κατ' αρχήν θα επιστρατευτεί μία δεύτερη σκλάβα ως house slave, ενώ εσύ θα περιοριστείς αποκλειστικά σε καθήκοντα sex slave (κάτι πρέπει να κάνεις κι εσύ). Δεύτερον και κύριον ο νεαρός και κούκλος αφέντης, θα είναι ταυτόχρονα και κροίσος, οπότε λύνεται και το βιοποριστικό. Εγώ διαθέτω τα δύο από τρία ως άνω χαρίσματα, δηλαδή είμαι κροίσος και κούκλος, αλλά δυστυχώς δεν είμαι νέος, άρα δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Μου φαίνεται όμως ότι τα θες όλα στο πιάτο, και αν είσαι όντως γιουσουφάκι, κάτι δεν κάθεται καλά. Επαναλαμβάνω λοιπόν: Ξύπνα την αφέντρα που κρύβεις μέσα σου,
     
  6. Wildchild

    Wildchild Regular Member

    Κατι δε μου καθεται καλα σ αυτη την ιστορια. Ειτε η μικρη ειναι πολυ κολωπετσωμενη και της βγαινει αυθορμητα ειτε ειχε και αλλες εμπειρειες πραμα πιο πιθανο, αλλα βρε παιδι μου ποτε προλαβε? 17 υποτιθεται οτι ειναι...Αντι να παιζει με τις κουκλες μικρη επαιζε την αφεντρα? Οποτε μιλαμε για μεγαλυτερη γυναικα η για μικρες μικρες κοκκινες σαλτσες
     
  7. ludwig

    ludwig Guest

    RE: RE: six of the best 2

    Kαι μένα κάτι δεν μου κάθεται καλά. Και τόσο πολλές λεπτομέρειες ... για τα κουλουράκια, την καρμπονάρα, το κοτόπουλο με τις πατάτες. Ο Νίκος σύντομα θα γίνει καλύτερος από την Βέφα Αλεξιάδου.
     
  8. potty65

    potty65 Regular Member

    Βρε παιδιά, και η σταχτοπούτα ωραία ιστορία ήταν, αλλά πιστεύετε πραγματικά ότι βρήκε τον πρίγκηπα και γλίτωσε από την κακιά μητριά? Την λέξη μυθοπλασία, την έχετε ακούσει? Ας το δούμε λίγο αφαιρετικά το πράγμα...
     
  9. ludwig

    ludwig Guest

    RE: RE: six of the best 2

     
     
  10. nikos_35_

    nikos_35_ Regular Member

    RE: RE: six of the best 2

    Γιατι να πληγωθω? Εγω απλα σας μετεφερα μια ιστορια που μου αρεσε και θα ηθελα να την ζησω
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: six of the best 2

    Και θα ήθελες να την ζήσεις!
    χαχαχαχαχ! Δεν καταλάβα καλέ μου!
    Όλα ΟΚ τώρα 

    Αστάρτη
     
  12. potty65

    potty65 Regular Member

    Βρε Νίκο, καλά όλα αυτά, αλλά τα αποφάγια θα τα έτρωγες? Και τις δουλειές θα τις έκανες? Δηλαδή την ιστορία δεν θα την άλλαζες καθόλου?