Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

slaughtering απο γυναικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος masada, στις 24 Μαϊου 2007.

  1. masada

    masada New Member

    στο εξωτερικο ειναι αρκετα διαδεδομενο το συγκεκριμενο fetish σαν θεμα,δηλαδη αντρες να θαυμαζουν η ακομα και να ηδονιζονται βλεποντας γυναικες να σφαζουν ζωα..εχει κανεις παρομοια εμπειρια??η καμμια??
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    ?

    Ατέλειωτη η λίστα των φετίχ τελικά  

    Αν και το όλο σκηνικό δε μου προξενεί το ενδιαφέρον να το ζήσω,θα με ενδιέφερε να μάθω..
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    αντε παλι..
     
  4. masada

    masada New Member

    τι εννοεις,αντε παλι maley?? 
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    ..δεν ξερω το fetish που αναφερεις αλλα μου φαινεται αδιανοητο εως διεστραμενο..
     
  6. Dolce

    Dolce Regular Member

    Διεστραμμενο ε;   Μηπως ξεχνας πως βρισκομαστε σε εναν χωρο που θεωρει πως δεν υπαρχει τιποτα αισθητικα πιο ομορφο απο ενα ατομο δεμενο και φιμωμενο με μωβ σημαδια διασπαρτα σε διαφορα σημεια του σωματος του;  

    Λεω εγω τωρα...  

    Θα βαλουμε στον τοιχο λογω περιορισμενης προσωπικης μας ανεκτικοτητας εναν ανθρωπο που εχει το θαρρος να μιλησει για το φετιχ του; Ουτε εγω το ηξερα ως φετιχ, και μπορει να μη με αφορα, αλλα σεβομαι αυτον που εκτιθεται αναφερομενος σε κατι μαλλον ασυνηθιστο. Καλο κουραγιο στο ψαξιμο σου masada.  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    έχω μία θεία ή οποία έχει καλό χέρι στο να σφάζει ,μετά τα ζώα δεν έχουν τις γνωστές συσπάσεις... ακόμα δεν ξέρω πως το κάνει ,αλλά ποτέ δεν το είδα ερωτικά ...
     
  8. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Ε ρε βλεπω να σας κυνηγουν απο τη φιλοζωικη...  
     
  9. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Η γιαγιά μου είχε το slaughtering φετιχ. Εσφαζε τις κότες και τα κουνέλια κι ο παππούς μου την κοίταζε.

    Βλέπετε η οικογένειά μου διατηρεί οικολογική ορεινή φάρμα και ερευνά συστηματικά το BDSM απο την εποχη της τουρκοκρατίας.
     
  10. Maley

    Maley Contributor

    ...Dolce αυτο δυστυχως περιμενα σαν απαντηση και δεν επεσα εξω..
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το μωβ , αισθητικα ομορφο ανθρωπακι το ρωτησαμε ..... το ζωακι το ρωτησε κανεις ? ....  
     
  12. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: slaughtering απο γυναικες

    Φανταζομαι πως για καποιους ισως ειναι ερεθιστικο,γιατι το να σφαζεις κατι ειναι η απολυτη κυριαρχια πανω σ'αυτο.
    Ισως παλι να ειναι ερεθιστικο επειδη ανατρεπει την εικονα της γυναικας που ειναι μιγιαγγιχτη με τετοια πραγματα,της δινει δηλ μια πρωτογονη αγριαδα που ανατρεπει τον συγχρονο ρολο της.
    Με κατι τοσο ακραιο οσο το να σφαζεις κατι,σιγουρα παιζουν πολλοι συμβολισμοι,που ερεθιζουν διαφορετικα μερη του καθενος...
    Απο επαρχια ειμαι,εχουν σφαξει πολλα ζωα μπροστα μου.Και ξερετε κατι?Παντα στο τελος ο "σφαγεας" εδειχνε πιο αρενωπος στα ματια μου...