Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Slave/sub willfull tracking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος ktnf, στις 10 Ιανουαρίου 2019.

  1. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    ο/η Κ μπορεί να χρησιμοποιήσει ότι θέλει όχι μόνο για την επίτευξη του στόχου αλλά και για την καυλάντα του. εκτός κι αν δεν επιτρέπεται η καυλάντα στο D/s.
     
  2. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Δεν εχεις άδικο οσον αφορά το χρηστικο!
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Είναι Κ και το κέφι του/της θα κάνει!
    Οφφφφού... 
    Εμένα πχ μ΄αρέσουν τα γκατζετάκια πάντως, έχει μερικά πολύ ευφάνταστα.
    Και στο κάτω-κάτω της γραφής, άμα έτσι γουστάρουν οι συμμετέχοντες τι λόγος πέφτει στους άλλους?
    Και παιχνίδι,και καυλάντα που λέει κι ο Λίζαρντ και ό,τι άλλο γουστάρουν και αγαπάνε.
    Λογαριασμό θα δώσουνε? 
     
  4. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Όταν ήμουν ιδιοκτησία, το γεγονός ότι ο Ιδιοκτητης μου ηξερε ανα πασα στιγμη που βρισκομαι μεσω τρακινγκ, μου εδινε μια αισθηση ασφαλειας και ενδυνάμωνε την απολαυση του να βρισκομαι συνεχως υπο το βλεμμα του, χωρίς τίποτα να κρύψω. Την προσβαση στον υπολογιστη μου ανα πάσα στιγμή, την βίωνα ως έλεγχο τον οποίο καλωσόριζα, η ελευθερία δε που βίωνα από το ότι ήξερε αν ήθελε τι κάνω το κάθε μου λεπτό ήταν κερασάκι. Και έδινε εννοειται και την δυνατότητα για παιγνίδια, όπως το να μπει ενώ κοιμάμαι να ανοιξει την κάμερα και να βάλει δυνατά μουσικη και να απολαμβανει γελωντας τις αντιδρασεις μου, μεχρι να καταλαβω τι γινοταν. χαχαχα

    Οι διαδικασίες δε, αποδοχής τέτοιας διαφάνειας και ελέγχου με βοήθησαν και σε άλλες εσωτερικές διαδιασίες αλλά δεν είναι της παρούσης.

    Συνεπώς εγώ το θεωρώ για όσους την βρίσκουν με αυτό, ένα καλό εργαλείο και γιατί όχι και παιγνιδιού. Να παίξουμε μπήκαμε ανάμεσα σ άλλα, έτσι δεν είναι;
     
  5. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Δεν έχω χειρότερο όταν σηκώνω το τηλέφωνο λέω παρακαλώ και η πρώτη ερώτηση είναι "έλα που είσαι".

    Παραδόξως αυτό το έχω βιώσει σε βανίλια σχέσεις κατά βάση ή σε μη σεξουαλικές σχέσεις γενικότερα.
     
  6. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ο,τι επιθυμεί το Κ της σχέσης.

    Οι υπόλοιπες απόψεις περιττεύουν.