Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spanking

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 17 Σεπτεμβρίου 2005.

  1. llazouli

    llazouli Contributor

    Spanking με απρόβλεπτες συνέπειες  

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Wow, maso-cat!!!    
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν η Κυρια θελει να κανει το κωλι σου "αχλαδι" για να προπονηθει στο μποξ!
     
  4. akrapovic

    akrapovic Regular Member

    mirella????που εισαι κουκλα μου?συγνωμη που χαλαω το νημα αλλα δεν μπορω να τη βρω αλλιως!!
     
  5. kusus

    kusus New Member

    Είναι από τα καλύτερα παιχνιδια και σαφώς και δεν ειναι καθολου απαραίτητο να περιλαμβάνει sex
     
  6. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Μια φορά το δοκίμασα   αλλά πήγαινε σετάκι με σεξ.. Τώρα αν ισχυρίζεστε πως γίνεται και μόνο του,πάω πάσο!  
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Μα γινεται και μονο του!
    Παραδειγμα, καθεσαι τωρα εσυ στο σαλονι, πινεις τον καφε σου, αναπολεις ομορφες στιγμες και τσουπ, περνα μπροστα σου ο σκλαβακος με το σλιπακι λογω ζεστης, κανοντας δουλειες, τα ματια σου καρφωνονται στο κωλι του, γερνεις πισω απαλα το κεφαλι και με φωνη ολο αγαπη και καλοσυνη του λες," δεν ξερω, οταν βλεπω το κωλί σου μου ερχεται ετσι μια τοσο τρυφερη επιθυμια να το λυσσαξω στο ξυλο".
    Αρα............................? 
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor



    Ναι,αλλά εγώ μετά θα θέλω σεξ! Οπωσδήποτε!     
     
  9. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Έτσι έτσι!!    
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Καλε μου τι σεξ????????????
    Πρωτον δεν θα μπορει να κατσει, και δευτερον, ε, και εναν κουβα με παγακια θα του τον ετοιμασεις να κατσει λιγο να ανακουφιστει.
    Απο εκει και περα, και ενω θα εχει παρει ενα χρωμα μπλαβι, ενα σκοτωμενο μελιτζανί, ενα πεθαμενο ροζ απο το κρυο, χμ οκ λιγο σεξ δεν βλαπτει για να ερθει να ζεσταθει ο σκλαβος βαθειας καταψυξης! 
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: spanking

    Το καλυτερο ειναι να κανεις σεξ... αλλα οχι μαζι του!!

    Με καποιον αλλον και ασε τον σκλαβουλι να βλεπει τι χανει:mwink:
     
  12. Leykos

    Leykos Regular Member

    Απάντηση: spanking

    Ανήκουστο! spanking ανευ sex??????? Τι σόι σκορδαλιά δίχως σκόρδο είναι αυτή??