Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

SPH

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος dark_angel, στις 2 Ιουλίου 2007.

  1. dark_angel

    dark_angel New Member

    SPH=Small Penis Humiliation
    Εκτος απο καποια θεωρητικα αποσπασματα στο web, δεν βλεπω οτι εχει την απηχηση που θα επιθυμουσα εγω τουλαχιστον. Κι εγω εξαλλου μια και μοναδικη εμπειρια εχω που προεκυψε μαλλον κατα λαθος.(οταν πηγα γυρευοντας και ρωτησα μια παλια συντροφο μου γιατι με κερατωσε..).Θα ηθελα πολυ να ακουσω τις γνωμες κυριαρχικων γυναικων και αντρων κι ισως αλλων που εχουν το ιδιο φετιχ.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Δεν το γνωρίζω αυτό το «φετίχ» όπως λες, αλλά θα παραθέσω ένα προβληματισμό που είχα γράψει παλαιότερα. Ίσως βοηθήσει.

    Δεν ξέρω αν σας έχει συμβεί αλλά τελευταία το ηλεκτρονικό μου ταχυδρομείο έχει πήξει από μηνύματα με αυτόν τον τίτλο «Ενλράρτζ γιορ πένις»

    Μια καλή κυρία ονόματι Ροζάριο ( λογικά ανήκει στην λατινοαμερικάνικη φράξια Χουάνα η Παρθένα ) μια καλή κυρία λοιπόν με παρακαλεί την φαντάζομαι σχεδόν γονατιστή να ενλρατζ μάι πένις, με ένα σούπερ ντούπερ και ουάου (λέει ) μεγεθυντή πέους. Νοιώθω αμήχανα που τα γράφω όλα αυτά αλλά θα σας πω τον λόγο . Σε εσάς τους άρρενες απευθύνομαι κυρίως..

    Σας στέλνουν και εσάς τέτοια μηνύματα ; Γιατί αν όχι θα αρχίσω να νοιώθω πολύ άσχημα. Αν είναι μαζικό το φαινόμενο εντάξει , αλλά αν δεν είναι ; Πως ξέρει αυτή η κυρία Ροζάριο αν εγώ έχω μικρό ή μεγάλο πουλί ; Έτσι μου έρχεται να την πιάσω να.....άντε να μην πω τίποτα βαρύ και βγει ακατάλληλη η δημοσίευση .

    Εντάξει καταλαβαίνω είμαστε γουρούνια εμείς οι άντρες , θεωρούμε το πέος ως σύμβολο εξουσίας , και η κυρία Ροζάριο μπορεί να έχει και αυτή τα δίκια της αλλά όχι με ένα μέιλ να μας κάνει, χώμα,.λιώμα. Πως να τα βάλεις μαζί της ; Έγραφα πριν μέρες για το πρώτο φως , για το πρώτο φως μετά τη γέννα που δεν το θυμάμαι . Ψέματα έλεγα . Το θυμάμαι . Τρομακτικό . Όλοι από μια μήτρα έχουμε βγει κι έχουμε τρομάξει, σιγά μην μπορούμε να τα βάλουμε μαζί της!

    Αλλά πείτε μου δεν είναι άδικο να παίρνω εγώ μηνύματα ενλράτζ γιορ πενις και να μην μπορώ να στείλω ένα μήνυμα ενλράτζ γιορ βατζάινα; Χεβ μέρσι .

    Έχουν αλλάξει οι ρόλοι . Αν ο Καραμανλής ο γέρος ζούσε δεν θα αναφωνούσε «ποιος κυβερνάει αυτό τον τόπο»,αυτό απαντήθηκε εδώ και χρόνια , αλλά «ποιος ελέγχει το σεξουαλικό παιχνίδι.»

    Η κυρία Ροζάριο το ελέγχει αείμνηστε πρόεδρε . Η κυρία Ροζάριο που μας γεμίζει με ανασφάλειες . «Έχω μεγάλο ή μικρό πουλί;» Για να το λέει η κυρία Ροζάριο κάτι θα ξέρει δεν μπορεί ; Αλλά που το ξέρει ;

    Μια ζωή παραμύθι λοιπόν ; Όλες μου έλεγαν ψέματα ; Και ήρθε η κυρία Ροζάριο να μου ανοίξει τα μάτια; Όλες μα όλες ; Σύντροφοι έχουμε φτάσει σε μια ηλικία, που χρειάζεται να είμαστε ειλικρινείς τουλάχιστον με τον εαυτό μας. Ξέρω πως εκφράζω τις μύχιες σκέψεις των περισσότερων εξ ημών και διά τούτο το λέω ευθαρσώς!

    «Όταν αρχίζουν οι ανασφάλειες », η μοναδική η οποία μπορεί να μας ανακουφίσει και να μας σώσει από το κακό είναι -κακά τα ψέματα- η κυρία Ροζάριο.

    Πιστεύω πως αν εμβαθύνουμε στη μέθοδο «ενλρατζ γιορ πενις» της καλλίγραμμου κυρίας Ροζάριο , θα τη βρούμε εξαιρετικά καινοτόμο και πρωτοποριακή για την αντιμετώπιση του άγχους του εραστή .

    Τώρα που το σκέφτομαι ανακαλώ. Βιάστηκα πριν να νευριάσω με την κυρία Ροζάριο. Είμαι πεπεισμένος πως η αρχική μου οργή , στην πραγματικότητα ήταν μια έκρηξη χυδαίου φαλλοκρατισμού.

    Δεδομένου ότι δεν υπάρχει τίποτα πιο ανυπόφορο από την ανασφάλεια του εραστή ( για το μέγεθος , για τις επιδόσεις ) , ο νέος πανίσχυρος μεγεθυντής πέους της κυρίας Ροζάριο κάνει αναμφισβήτητα αυτή την δοκιμασία μας λίγο πιο ανθρώπινη...

    Στις σύγχρονες κοινωνίες ό,τι έχει ο καθείς το προβάλλει., άλλος προβάλει το πνεύμα του , άλλος το χιούμορ του , άλλος την ανασφάλεια του , και η κυρία Ροζάριο τον μεγεθυντή πέους .

    Δεν είναι ο φθόνος της κυρίας Ροζάριο για το πέος μου αυτό που την έκανε να με κατακλύσει με μηνύματα , αλλά η λατρεία της για αυτό .

    Η κοινωνία οικοδόμησε πάνω στον άντρα μια γενετήσια εικόνα γεμάτη ανασφάλειες που τις τραγούδησε αν και γυναίκα, η μεγάλη Άντζελα Δημητρίου , όταν είπε το μεγαλειώδες « και θέλω να ρθω να σε αρπάξω από την άλλη , (...)και ποια θυσία ποια θυσία έχει κάνει αυτή για σένα(....).

    Το ερωτικό ιδεώδες γίνεται βραχνάς ,γίνετε ζήλια .

    Έφτασα τα 37 ζώντας σε ένα ψέμα . Το ψέμα του σούπερ ντούπερ και γαμώ εραστή. Για μια στιγμή όταν ανακάλυψα το ψέμα σάστισα. Αλλά ως εδώ. Το λέω χωρίς αιδώ . Όταν πεισθώ πως δεν αξίζει μία η μαραμένη μου γαρδένια, θα πάω στην κυρία Ροζάριο και με τον μεγεθυντή θα με κάνει Ράμπο , πολυβόλο μιλάμε! Θα τρίζουν οι σομιέδες ! Θα ματώνω τις θάλασσες!

    - «Κυρία Ροζάριο κάνε μου τον 45άρι οκτάσφαιρο ....να σκοτώνει όχι μόνο να πληγώνει ...»


     
     
  3. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: SPH

    @Χάινριχ: φίλε είσαι μια χαρά. Εμένα εκτός από το "Ενλάρτζ γιορ πένις" μου στέλνουν και για βιάγκρα και χίλια δυό άλλα φάρμακα.. Τί να υποθέσω;
     
  4. dentman

    dentman Guest

    Απάντηση: SPH

    Μάγκα μου, είτε τον έχεις πραγματικά μικρό (οπότε σε λυπάμαι) είτε η λεγάμενη γουσταρεί να δουλεύει μέσα της από μετροπόντικας και άνω (οπότε εσύ με το φυσιολογικό σου πουλί δεν έχεις καμμιά δουλειά εκεί μέσα!).   
     
  5. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: SPH

      

    καλά που του το 'πες!!!!!!!
     
  6. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Απάντηση: SPH


    καλέ μην τον λυπάσαι!!! Εκτός και θελεις να σ'ερωτευτεί   

    Πλάκα κάνω darkangel μη μας παρεξηγείς!!

    Ομως σοβαρά τώρα εγώ το χω ακούσει εδω και πολύ καιρο αυτό το "φετιχ". Διαδεδομένο ιδιαίτερα σε άντρες υπο , αλλα και κυρίως σ'αυτούς που πραγματικά εχουν κάποιο θέμα υπαρκτό με το μέγεθος του πεους τους.

    Θεωρώ ότι σ'αυτές τις περιπτώσεις λειτουργει ψυχολογικά σαν αφροδισιακό η ταπείνωση και ο εξευτελισμός που δέχονται απο μια Αφέντρα ή απλά απο μια γυναίκα σε βανίλα καταστάσεις. Και όταν λέω αφροδισιακό δεν εννοώ ότι τους κανει πιο ενεργους ή πιο ντουρους... Απλά εχει αυτη την επίδραση, που όσοι είναι υποτακτικοί ή σκλάβοι μπορούν να αντιληφθουν , της ταπείνωσης και μπορεί να μεταφραστει ως ηδονή ή καπως έτσι.

    Εν παση περιπτώση η άποψή μου γενικώς σ'αυτες τις περιπτώσεις , είναι αφήστε τα δηθεν φετιχ και τα κρυψίματα και δειτε εναν ειδικό !
     
  7. female

    female Contributor



    Χάινριχ πρέπει να αντιμετωπίσω το πρόβλημά σου κι εγώ, αλλά από την ανάποδη. Όταν μου στέλνουν παρόμοιο spam, περί τεράστιας ευκαιρίας επιμηκύνσεως του ... πέους μου, θα ήθελα να τους απαντήσω, " ...μα καλά, δεν παίρνει άλλο, πόσο να γίνει πια ! "

     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    χεχ

    αν κάποια κάνει αυτό το λάθος μετά βάζει τον εαυτό της σε ένα απίστευτο βασανηστίριο το οποίο ξεκινά μετά το session και δεν είναι τίποτα άλλο απο την επαναλαμβανόμενη ερώτηση "όντως τον έχω μικρό; "
    εγώ που όντως τον έχω μικρό δεν έχω τέτοιους προβληματισμούς και άγχη !
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Προσωπικά πιστεύω ότι γενικώς η ταπείνωση αφορά στα αδύνατα σημεία ενός ανθρώπου (σωματικά ή ιδιοσυγκρασιακά), οπότε οι τεχνικές ταπείνωσης (οι δικές μου) έχουν κοινό αλγόριθμο και διαφορετικά δεδομένα.

    Δεν έχω εμπειρία στο συγκεκριμένο θέμα οπότε μάλλον βρίσκομαι εξ απίνης βλέποντας ότι τίθεται προς ανάλυση, ξεχωριστά από τις υπόλοιπες τεχνικές ταπείνωσης. Αν το αναλύσω και προκύψει κάτι ενδιαφέρον θα σου γράψω. Μέχρι τότε κοίταξε αν θέλεις και αυτό το νήμα: https://www.greekbdsmcommunity.com/forums/showthread.php?t=8702
     
  10. dimitris_24

    dimitris_24 New Member

    Απάντηση: SPH

    kai ego eimai latris tou sph an kai den exo sxedon katholou empeiries... mono sto internet... nomizo pos exo arketa mikra prosonta
     
  11. dustmonkey

    dustmonkey Regular Member

    Απάντηση: SPH

    Στους υποτακτικούς αρέσει επείδη είναι άλλος ένας τρόπος εξευτελισμου στις αφέντρες αρέσει επειδή είναι η απόλυτη ταπείνωση για εναν άντρα. Επείσης πιστευω παιζει μεγάλο ρόλο στο cuckolding καθώς οι γυναικες μπορουν να το χρησημοποιήσουν σαν δικαιολογία.
     
  12. consuela

    consuela New Member

    Απάντηση: SPH

    Αν και sub λατρεύω να το βλέπω