Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spit fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 23 Απριλίου 2008.

  1. Legion7

    Legion7 New Member

    Ωραιο το spit fetish !! Το κανω και μου το κανουν !!!
    Αμα γουσταρετε τα γλωσσοφιλα το γλυφομουνι κλπ κλπ ποιο το προβλημα ???
    Μικρη η διαφορα νομιζω !!  
     
  2. anatoni543

    anatoni543 Regular Member

    νομίζω οτι σαν αυτο θέμα εχω ξεφύγει,απο συνήθεια οταν μια μέρα κάποιος με μπλοκαρε στο παρκινγκ τησ δουλειας εφτυσα στον ανεμοθώρακα του αυτοκινήτου του, ο τυπός με κοιτασε αποσβολωμενος σαν ρομφος εφυγε χώρισ να πει τιποτα ,μόνο που με καρφωσε στο αφεντικό μου ο οποιος εσκάσε στα γέλια οταν το ακουσε,
     
  3. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Το να με φτύσει κάποιος δεν το βρίσκω εξευτελιστικό.Απλά με εκνευρίζει πολύ.
    Από την άλλη, το φτύσιμο στα επίμαχα σημεία,το λατρεύω,για όποιον λόγο και να το κάνει ο άλλος.
    Όπως επίσης και το να με φτύνουν ή να αφήνουν το σάλιο τους να κυλά στο ανοικτό στόμα μου, την ώρα του σεξ ή του παιχνιδιού.
    Αλλά μόνο από άτομα που μου βγάζουν μια κάποια υποτακτικότητα.Διαφορετικά μου είναι παντελώς αδιάφορο.
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Το spitting αποτελεί αναγκαιότητα όχι μόνο για τους υποτακτικούς αλλά και για πολλούς Κυρίαρχους. Έχω την εντύπωση πως το απολαμβάνουν εξίσου  
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Spitting λέει ο ποιητής, όχι shitting.
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Ας πούμε και τα 2 για να είμαστε όλοι ευχαριστημένοι  
     
  7. pistossklavos

    pistossklavos New Member

    Απάντηση: spit fetish

    ενας ακομα τροπος εξευτελισμου και ταπεινοσης

    μου αρεσει
     
  8. mrsulu

    mrsulu New Member

    εγω παντως δεν το βρισκω και τοσο λιπαντικο...
    οσες φορες εχει τελειωσει το λιπαντικο, το σαλιο δεν με βοηθα στην διεισδυση, και νοιθω παντα πονο...
    καλυτερα λιπαντικο...
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  10. mrsulu

    mrsulu New Member

    μμμμμμμμμμμ,
    εξαιρετικη φωτό....
    αξιοζηλευτη πραγματικα...
    παντα η ανταλλαγη υγρων (καθε ειδους) ειναι ακρως ερεθιστικη....
     
  11. curious4all

    curious4all New Member

    Μου αρεσει πολυ το να αφήνω το σαλιο μου να κυλαει στο στομα της παρτενερ μου και ειναι κατι που εχω κανει και σε vanilla σχεσεις.
     
  12. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Όταν το σάλιο πέφτει αργά ακριβώς μέσα στο στόμα, τότε είναι πολύ καυλωτικό. Όταν ακόμα κάνεις προσπάθεια να μην το χάσεις, τότε είναι πιο όμορφο.