Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spit fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 23 Απριλίου 2008.

  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  2. curious4all

    curious4all New Member

    Υπεροχη φωτογραφια, η καλυτερη στιγμη σε ενα φιλι, λιγο πριν την ενωση των χειλιων....πριν αυτον τον υπεροχο χορο των γλωσσων και υγρων.
     
  3. Fetish

    Fetish New Member

  4. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  5. mitsoulas

    mitsoulas New Member

    απλά το λατρεύω!!! δηλώνει πλήρη υποταγή!

    Κυρίως η κίνηση της αφέντρας την ώρα που με φτύνει στο πρόσωπο!
     
  6. subpho

    subpho Guest

    Μια φορά στο αεροδρόμιο πριν φύγει η καλή μου για ένα μακρινό ταξίδι, της ζήτησα να μου δώσει ένα στόμα γεμάτο σάλια σ' ένα φιλί. Ήταν φοβερά ερωτικό να νιώθω να χύνονται τα σάλια της στο στόμα μου. Ακόμα το αισθάνομαι και με ερεθίζει αφάνταστα! Για μένα είναι πολύ ερωτικό.
     
  7. Absolut

    Absolut New Member

    Βίαιο, ερωτικό, αισθησιακο.. το λατρεύω!
    Τόσο ως πράξη αγάπης όσο και ως μέσο ταπείνωσης.
    Τολμώ να πω ότι είναι ένα από τα φετίχ μου, με τρελλαίνει το να με φτύνει, όχι μόνο εν μέσω παιχνιδιού ή σεξουαλικής πράξεως [για λίπανση] αλλά ακόμα και σε άσχετες στιγμές, έτσι για να μου υπενθυμίζει τι θέση μου ή όταν με πιάνει και το παίζω brat.
    Είτε κατευθείαν στο στόμα, είτε σε άλλα σημεία του σωματός μου.

    Δυστυχώς πολλοί το βλέπουν αλλιώς, δύο συγκεκριμένα περιστατικά που μου καθίσαν άσχημα ήταν το ένα στην συναυλία των Combichrist στο τέλος του κομματιού Shut up and Swallow που απλά κάναμε αναπαράσταση των στίχων [ as I spit on your face] και οι δίπλα μας φρίκαραν και η τελευταία εν μέσω ενός multi play με έναν play pattern ο οποίος ξίνισε εντελώς..

    Τι να πω.. whatever float your boats.. αλλά εγώ το λατρεύω! <3
     
  8. curious4all

    curious4all New Member

    Absolut συμφνωνω απολυτα μαζι σου, αλλα δυστυχως στην Ελλαδα πολλοι ανθρωποι φρικαρουν ευκολα και δεν εχουν την θεληση πολλες φορες ουτε καν να δοκιμασουν κατι καινουργιο, εστω και χαρη του παιχνιδιου εκεινη την στιγμη ή ακομα πιο σημαντικο για χαρη του/της συντροφου τους.
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

  10. Absolut

    Absolut New Member

    και όμως.. πολύ το δοκιμάζουνε όταν κάνουν σεξ..απλά δε το καταλαβαίνουν..

    Απίστευτη η φωτογραφία σας Lady Demetria...
     
  11. Siwphlos_Amnos

    Siwphlos_Amnos New Member

    To φτύσιμο από μόνο του έχει μια ιδιαίτερη μαγεία μέσα στο ερωτικό παιχνίδι. Από μορφή εξευτελισμού και ταπείνωσης μέχρι διεγερτικό για όλες τις αισθήσεις. ΄Οποια χρονική στιγμή και να συμβεί και σε όποιο σημείο και αν πτύσεις ή πτυθείς υπάρχει μια μοναδική σπίθα.
    Προσωπικά το λατρεύω και το εφαρμόζω συχνά.
     
  12. jeremi

    jeremi New Member

    πολυ διεγερτικο, και πολυ ωραιος τροπος εξευτελισμου.