Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

spit fetish

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 23 Απριλίου 2008.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    Ροχαλα μπουμερανγκ;;;; 
     
  2. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Του τύπου:
    «Καθρεφτάκι! Όποιος φτύνει, φτύνει τα μούτρα του»!   
     
  3. Το πολυ φτυσιμο μου αρεσει σε ολλο το πρωσοπο να τρεχουν σαλια η ροχαλα μονο δεν μου αρεσει
     
  4. de7

    de7 s

      εχμ....με αφορμή ένα like που πήρε πριν λίγο αυτό το post το οποίο είχε αναρτηθεί όταν είχα μόλις εισέλθει στο forum, και ξαναδιαβάζοντάς το σήμερα μετά από πολλές αλλαγές, συνειδητοποιήσεις κλπ κλπ...θα έλεγα ότι πλέον δεν βρίσκω τη συγκεκριμένη πρακτική εξευτελιστική per se. Μέσα στο πλαίσιο μιας σχέσης ανταλλαγής ελέγχου, ό,ποτε Ο/Η Κ την Εφαρμόζει, βιώνεται στα πλαίσια της χρησιμοποίησής μου από Αυτόν/ή με ό,τι συναίσθημα/τα συνεπάγεται αυτό -πάντως όχι εξευτελισμό.
     
  5. takulinos

    takulinos New Member

    Να με φτυνει να την φιλαω να τις τα δινω πισω στο στομα,ξανα το ιδιο μεχρι να μαζευονται απειρα στο στομα, να μου τα πεταει απο ψηλα στο στομα μου..και να τα καταπινω. Δεν ξερω γιατι, αλλα με αναβει απιστευτα!