Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

[split] Female slave for Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος MsAliki, στις 15 Δεκεμβρίου 2006.

  1. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Δεν μπορώ να καταλάβω και δεν το αντέχει το στομάχι μου [removed], να βλέπω πως υπάρχουν Γυναίκες που ζητάνε Γυναίκες να τους υποταχθούν.
    Έλεος! Είναι δυνατόν να υπάρχει Γυναίκα που πιστεύει πραγματικά στη Γυναικεία Ανωτερότητα και από την άλλη να ζητάει σκλάβα?
    Τουλάχιστον μη δηλώνετε Dommes ή Mistresses κορίτσια..
     
    Last edited by a moderator: 15 Δεκεμβρίου 2006
  2. gaby

    gaby Guest

    Re: Mistress for FEMALE

    MsAliki το βίτσιο του καθενός είναι το βίτσιο του καθενός και οι ανάγκες της κάθε μιανής είναι οι ανάγκες της κάθε μιανής. Δεν μπαίνει κανένα θέμα γυναικείας ανωτερότητας ή γυναικείας κατωτερότητας ή αντρικής ανωτερότητας ή αντρικής κατωτερότητας κατά την ταπεινή μου γνώμη και όταν το καταλάβουμε λίγο αυτό θα αρχίσουμε να έχουμε κάπως συνειδητό ΒΔΣΜ στην Ελλάδα...  

    Ξεκάθαρο και πολύ ωραίο ΒΔΣΜ γίνεται μεταξύ γυναικών ανα τον κόσμο.
     
  3. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Το είπες και μόνη σου αγαπητή tender lilly: " το βίτσιο του καθενός "...
    Εγώ δεν αναφέρομαι σε βίτσιο αλλά σε πεποίθηση και αυτό είναι που κάνει τη διαφορά.
    Το status όλων είναι δικαίωμά τους και το εκτιμώ όμως, αν μου είναι μία φορά αδιανόητο για μία Γυναίκα να είναι slave και να υπηρετεί άνδρα, μου είναι δέκα φορές αδιανόητο να βλέπω Γυναίκες που επιδιώκουν να κάνουν κάποιες άλλες Γυναίκες slave τους .
     
  4. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Γυναικεια Ανωτεροτητα?
    Ε?
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Mistress for FEMALE

    δεν θα αναλυσουμε εδω την γυναικεια ανωτεροτητα. εδω ειναι μια αγγελια/επιθυμια καποιου μελους και τα γουστα του καθενος ειναι προσωπικη υποθεση και οφειλουμε να τα σεβαστουμε. αν καποιος θελει να μιλησει για την γυναικεια ανωτεροτητα ας κανει thread στο BDSM Discussion. οι απαντησεις σε αυτο το θεμα θα πρεπει να σχετιζονται μονο με τις επιθυμιες του μελους που υπεβαλλε την αγγελια. Για οσες δηλαδη ενδιαφερονται για να ερθουν σε επαφη με την Dark_Desire_f σχετικα με αυτο που ψαχνει και τιποτα αλλο.
     
  6. MsAliki

    MsAliki Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Όταν ψαχτείς καλύτερα και μάθεις περισσότερα ,τότε το " Ε? " θα το κάνεις γαργάρα.
     
  7. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Μαλιστα Κυρια, θα φροντισω να ψαχτω και να διαβασω περισσοτερο.
    Ρε τι τραβαμε σ'αυτη τη ζωη...
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Mistress for FEMALE

    MsAliki & Stylianos,
    μπορείτε να ανοίξετε ένα νήμα στο οποίο μπορούμε όλοι να τοποθετηθούμε;
     
  9. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Ανοιξε ηδη
     
  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Re: Mistress for FEMALE

    Ρε παιδιά , η κοπελιά απλά προέβει στην εκδήλωση ενός ενδιαφέροντός της και εμείς τελικά καταφέραμε να τις κάνουμε το νήμα μπάχαλο.Νοιώθω υποχρεωμένος να ζητήσω συγνώμη εκ μέρους όλων...
     
  11. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πρόχειρες αντιπαραθέσεις , μη φέροντες δημιουργικά μονοπάτια στην επιφάνεια , δεν νομίζω ότι εκπροσωπούν κανένα μέλος αυτού του foroum . Αν έχω λάθος περιμένω ένα καλό επιχείρημα , σε άλλη περίπτωση , ας λήξει το θέμα εδώ .

    Όμορφα να παθιάζεστε...
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Mistress for FEMALE

    Aν μια Γυναικα ειναι Αφεντρα λεσβια, ποιον θα υποταξει τον Γιαγκουλα?
    Αλλα και Αφεντρα staright αν ειναι, ισως να μην εχει προβλημα κατω απο συνθηκες, να εχει σκλαβα.
    Μη τρελλαθουμε τωρα ...Τι αποψεις ειναι αυτες ?
    Αν αυτο σου καθεται στο στομαχι, απλα εσυ μην το κανεις ...
    Δεν σε υποχρεωσε κανενας.
    Ασε τους αλλους να απολαμβανουν τις στιγμες τους και τα γουστα τους.

    Α....και περαστικα!