Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

[split] Female slave for Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος MsAliki, στις 15 Δεκεμβρίου 2006.

  1. gaby

    gaby Guest

    *με δάκρυα στα μάτια από το γέλιο.

    Έχετε κολλήσει κι εσείς στον Γιάγκουλα Εύα, δεν σας έκανε ο γιάγκουλας, ορίστε τώρα τί τραβάμε... 
     
  2. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Με το συμπάθειο, αλλά τώρα θα καταδικάσουμε και την γυναικεία ομοφυλοφιλία;

    Υπάρχει ένας ολόκληρος κόσμος στο FemDom που αφορά την γυναικεία ομοφυλοφιλία και την κυριαρχία μιας Γυναίκας πάνω σε μια άλλη. Μπορεί να μην είναι "ορθόδοξο" FemDom, μπορεί να μην μας εκφράζει προσωπικά, αλλά εφόσον η εξουσία προέρχεται από μια Γυναίκα Κυρίαρχο, δεν μπορεί και να χαρακτηριστεί αλλιώς, ούτε μπορούμε να μην σεβόμαστε μια πραγματικότητα...
    (Θα υπενθυμίσω για την ιστορία, πως και ενημερωμένος είμαι σχετικά με το FemDom και ένας από τους υποστηρικτές του εδώ μέσα...)

    Υπάρχει όμως μια ολόκληρη ομάδα γυναικών που επιθυμούν να υποταχθούν, είτε σε άνδρες, είτε σε γυναίκες. Αυτό είναι και δικαίωμα τους. Και αυτό δεν τις κάνει λιγότερο αξιοσέβαστες, ούτε λιγότερο "σωστές". Τις κάνει να είναι ο εαυτός τους και να αποζητούν να εκφράσουν τις ανάγκες τους...

    Οι Lesbian Mistress από την άλλη έχουν κάθε δικαίωμα να αποκαλούνται έτσι, όπως ακόμα και Goddess, Ladies και Dommes και οτιδήποτε άλλο τίτλο και status επιλέξουν. Ο ερωτικός τους προσανατολισμός δεν μειώνει ούτε το πόσο Κυρίαρχες είναι, ούτε είναι θεμιτό να κρίνουμε την ερωτική τους ταυτότητα... Ούτε μπορούμε να λέμε πως αυτο-αναιρούνται επειδή κυριαρχούν πάνω σε γυναίκες. Το FemDom, σε ετεροφυλοφυλικά ζευγάρια εκφράζεται με έναν τρόπο, και σε ομοφυλοφυλικά, με έναν άλλο, διαφορετικό.

    Τελικά φοβάμαι πως ώρες ώρες έχουμε το ίδιο πρόβλημα στην κοινότητα, με τις επιλογές των άλλων, όταν αυτές δεν είναι κοντά στο "ορθόδοξο" BDSM ή όταν είναι πολύ διαφορετικές από τις δικές μας. Το πρόβλημα είναι πως δυσκολευόμαστε να τις αποδεχτούμε...
     
  3. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Mistress for FEMALE


      να καουν να καουν.. όλες αυτες οι διαστροφικες παλιολεσβιες γεμισε ο τοπος πια
    Ευκαιρίας δοθεισης... παρακαλω πολύ να καουν και οι αντρες ομοφυλοφιλοι, και οι μαυροι, και οι εβραιοι, κυριως οι αλβανοι να μη ξεχαστει αυτο παρακαλω, και κατι τυποι μπιντιεσεμεδες ..καπως ετσι περιεργα λέγονται.

    ενα λευκο κρεμυδιιιιι γαιο παγγαιο... (καποιος να μου το θυμισει σωστα παρακαλω)
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Mistress for FEMALE

    Λοιπόν..Αποφάσισε..ή πλάκα μας κάνεις τώρα ή μας κάνεις πλάκα..
    Αν και υπάρχει μια τρίτη περίπτωση να μας κάνεις πλάκα..Τι λες;

    Μήπως μας κάνεις πλάκα;

    Και τι να δηλώνουν;

    Παρεπιπτόντως να τονίσω πως το θέμα ξεχειλίζει από μια ιδιαίτερη "θηλυκή βαρβατίλα"..
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Ε, ναι Stylianos, υπάρχει αυτό που λέμε γυναικεία ανωτερότητα !!!

    Γι αυτό δεν έχω δεχτεί ποτέ γυναίκα σκλάβα
     
  6. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Τοσον καιρο πιστευα οτι δεν εχω δεχτει ανδρα σκλαβο επειδη δεν ειμαι ομοφυλοφιλος.
    Που να φανταστω ο φτωχος οτι η πραγματικη αιτια ειναι οτι δεν θελω να υποταξω ανδρα επειδη ειμαι οπαδος της ανρδικης ανωτεροτητας.
    Γηρασκω αει διδασκομενος....
     
  7. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: [split] Female slave for Mistress

    Να καταλάβω κάτι.Υπάρχει θέμα πως η γυναίκα είναι ανώτερη.
    Η γυναίκα που υποτάσει σκλάβο είναι δυο φορές ανώτερη.
    Η γυναίκα που υποτάσει Αφέντη είναι τρεις φορές ανώτερη.

    Τότε η γυναίκα που υποτάσει γυναίκα τι είναι;


    Αν γυναίκα = χ , σκλάβος = ζ , Αφέντης = ω και ανωτερότητα = ψ

    παρακαλώ να μου διατυπώσετε τις παραστάσεις που διαμορφώνονται και να καταλήξετε στην τελική εξίσωση..

    (οι πιο μαθηματικά ανήσυχοι μπορούν να αναπτύξουν και τις υπόλοιπες εξισώσεις που προκύπτουν εκτός του ερωτήματος,δημιουργώντας νέους παράγοντες και νέες μεταβλητές..)
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Re: Mistress for FEMALE

    Τώρα θα φταίω γω αν αλλάξω τίτλο στο νήμα, για προβοκάτορα θα με φωνάζετε όλοι μαζί πάλι;  


    Είναι και το διάβασμα που μετράει Stylianos όχι μόνο τα χρόνια που περνάνε, η πρόοδος είναι πολύ μεγάλη από το πρωί που κατόπιν προτροπής άρχισες να διαβάζεις συστηματικά φαίνεται  

    γυναίκα αισθησιακή, δύσκολη και σκληρότατη που θέλει την καλοπέρασή της πιό πολύ από τις υπόλοιπες...   με συναρτήσεις ισορροπίας και εξισώσεις μη με μπλέκεις αρκετές έχω στο κεφάλι μου  
     
  9. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Νυχτα μερα θα διαβαζω απο δω και στο εξης μηπως καταφερω και φτασω στο επιπεδο τους.
    Τοτε πια, παρα-μορφωμενος οπως θα ειμαι θα μπορεσω να δω ανεπηρεαστα την αληθεια:
    Οι γυναικες ειναι ανωτερα οντα, ειναι το εκλεκτο και περιουσιο φυλο του Θεου.
    Μεχρι τοτε θα βυθιστω στην αναζητηση της γνωσης και στην περισυλλογη...  
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Βρουτος...

     

    [Admin: Some images in this post have been rehosted. Originals listed below]
    http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif
     
    Last edited: 15 Δεκεμβρίου 2006
  11. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Mistress for FEMALE

    Δεν βυθιζεσαι πουθενα αλλου που να εχει και πιο ενδιαφερον?
    Θα σου προτεινα στα ποδια Μου Stylianos...και αυτο χωρις ιχνος μομφης για το προσωπο σου... Ξερεις οτι το λατρεύω  
     
  12. Stylianos

    Stylianos Regular Member

    Re: Mistress for FEMALE

    Μα δεν μπορει να μεινω αγραμματος ολη μου την ζωη, χωρις να ανακαλυψω την αληθεια! Υπαρχουν τοσοι στοχαστες σ'αυτο το community που την ειδαν καταφατσα, εγω στο πηγαδι κατουρησα????