Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

[split] Female slave for Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος MsAliki, στις 15 Δεκεμβρίου 2006.

  1. G_E

    G_E Contributor

    Re: Απάντηση: [split] Female slave for Mistress

    Μην πτοείσαι. Μια χαρά είναι η σκέψη σου  .
     
  2. female

    female Contributor



    Εχμ, στα μαθηματικά εντελώς σκράπα, αλλά ... άντε να αποδείξεις μαθηματικώς οτι ένα κι ένα κάνουν και ένα και δύο ταυτόχρονα, εκάστοτε δε, σε περιόδους ...αναπαραγωγής, 1+1= και ένα, και δύο και ίσως και να προκύψει και τρίτο... σε σπάνιες δε περιπτώσεις και τέταρτο.

    Το ...ξενέρωμα είναι όταν ισχύει η μαθηματική λογική, και 1+1 = 2... που έτυχε να είναι εκεί ταυτόχρονα.

    Όσο για τις θηλυκές σταθερές... η χάρη τους είναι οτι καμιά φορά είναι και ασταθείς.  

     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Mistress for FEMALE

    Συμφωνώ, δεν είμαι Mistress επειδή πιστεύω ότι οι γυναίκες είναι ανώτερες (δεν ξέρω σε ποιον τομέα) από τους άνδρες αλλά γιατί έτσι αισθάνομαι.

    Οπότε υποθέτω πως αν ήμουν ομοφυλόφιλη, θα έψαχνα μία σκλάβα... Μου φαίνεται εντελώς λογικό...
     
  4. gaby

    gaby Guest

    Μπορεί να συμβαίνει κάτι παράξενο και απροσδόκητο, αν και δεν μου αρέσει να επικοινωνώ την σκέψη μου βασιζόμενη σε γνωμικά και παροιμίες, αυτή τη φορά είμαι αναγκασμένη να το πω: άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου και δη του θηλυκού ανθρώπου...

    Είναι ποτέ δυνατό να αποκτά μία γυναίκα και ομοφυλοφιλική διάθεση υποταγής (έστω), όταν φεύγουν από πάνω της και τα τελευταία κατάλοιπα αντροφοβικότητας;

    Είναι ποτέ δυνατό;
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    tender lilly ειλικρινά δεν ξέρω......
    θα μιλήσω πάλι για δική μου εμπειρία.....
    κάνοντας μία φορά ένα session μαζί με μία άλλη Mistress, αυτή με άγγιξε...
    το μόνο που ένοιωσα ήταν αποστροφή.
    Μήπως τελικά είμαι εγώ η "ανώμαλη" ;
    Προσωπικές επιλογές λέω εγώ και τίποτα άλλο.
    Γεννιέσαι straight, bisexual or gay, δεν γίνεσαι.
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Aπλη η απαντηση: Oχι φυσικα!
     
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor


    !!!!


    χαχαχαχαχαχα απίστευτο τι Σ/συζητάτε ,αυτά περί γυναικείας ανωτερότητας μου θυμίζουν κάτι χαζοφεμινίστρίες του 70'

    μπερδεύετε την υπερβολική λατρεία και αγάπη και πιστεύετε ότι όντως είστε ανώτερες ,ε ναι στου τυφλούς οι μονόφθαλμοι πάνε μπροστά... τι να σας είστε και κάποιας ηλικίας...

    [Admin: Some images in this post have been rehosted. Originals listed below]
    http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif
     
  8. parisit1

    parisit1 Guest

    Απάντηση: [split] Female slave for Mistress

    καλησπερα,

    ειμαι ο Χαρης 35 χωρις ιδιαιτερη εμπειρια.
    Εαν θελεις επικοινωνησε μαζι μου.
     
  9. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    blindfold σου προτείνω να βρεις σύντομα μία Κυρία γιατί έχεις σαλτάρει εντελώς λέμε!!!!
     
  10. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Re: Απάντηση: [split] Female slave for Mistress

    Μου Επιτρέπετε Κυριε να το κρατήσω αυτό Σας παρακαλώ πολύ?  
     
  11. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: Mistress for FEMALE

    Μια διευκρίνηση σ αυτό ..
    Δεν ειναι αναγκη να εισαι ομοφυλοφιλη/ος για να υποτάξεις ομοφιλο σου. Ανθρωπους και κυρίως μυαλα υποτασεις όχι γεννητικά όργανα.
     
  12. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Re: [split] Female slave for Mistress

    Οχι Πρινσες δεν είσαι ανώμαλη, ούτε και οι ομοφυλόφιλοι είναι ανώμαλοι απλώς καυλωνουν με άλλα ερεθίσματα απο ότι εσυ.
    Όσο για το ότι γεννιεσαι και δεν γίνεσαι χμμ.. δεν θα συμφωνησω..

    Χρόνια σου καλα και πολλα