Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Λοιπον το να καταφέρει μια γυναίκα να κανει squirt εχει να κανει καθαρά με το ποσό καλά γνωρίζει το αντικείμενο και ο παρτενερ της με την διαρκια του κλπ.. ..
    Προσωπικά εναν εχω γνωρίσει που μου χάρισε συνεχές squirting .
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Το squirting το κάνουν μόνο οι θερμές γυναικες. Όλες το μπορο
     
  3. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Το μπορούνε αλλά δεν μπορούν εγκεφαλικά να το κάνουν ολες. Θέλει μεγάλη εγκεφαλική ηδονη δυνατοτητα.
     
  4. Soraya

    Soraya Guest

    συγνώμη αλλα αυτή τη στιγμή με λες κρυοκωλη;;;;; εγκεφαλικά παγόβουνο ;;;;;
    επειδή δεν κατουραω τον συντροφο μου;;;; η ακόμα χειρότερα τα σεντόνια και το στρώμα μου;;;;;
    χίλιες φορές τότε παγοκολόνα
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Κάποιες, δεν φτάνει που είναι βαθιά νυχτωμένες γενικώς, απαξιώνουν και αυτό που ούτε κατανοούν καν, ούτε τις αφορά.
    Κουράγιο κορίτσια, δεν έγινε και τίποτα τρομερό, εσείς χάνετε, έτσι κι αλλιώς.
    Επίσης το squirting δεν είναι επ´ουδενί για υποχόνδριους και υποχόνδριες.
    Είναι αρκετά πρωτογενές για να το εκλογικεύσεις αποστειρωμένα.
    Όσοι νομίζουν ότι είναι κατούρημα, τα χαιρετίσματά μου τους στέλνω και τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς.
    Να μην το βάζουν κάτω, ποτέ δεν ξέρεις...
    Ενδεχομένως να ξεχωρίσουν κάποτε και την πούτσα από την βούρτσα.
    Άαααααααααα, και να βρουν και το σημείο G με οδηγίες Cosmopolitan.
    Φιλάκια. 
     
  7. Soraya

    Soraya Guest

    ευχαριστούμε Brenda...
    ειλικρινά η ειρωνεία σου φτάνει και τα 6 χρόνια ανθρωπινης ανήλικης ζωής...
    εμείς οι υποχόνδριοι ανταποδίδουμε τους αγωνιστικούς μας χαιρετισμούς και συμπαράσταση λέγοντας σας να το ψάξετε καλύτερα....
    αν και φυσικά ουδόλως μας νοιάζει τι κάνετε μιας που δεν σας κριναμε αλλα εσείς σπεύσατε να το κάνετε...
    την καλημέρα μου
     
  8. Dasein

    Dasein Regular Member

    Αχ..σπάνιο φαινόμενο δεν το λες, αλλά έχει τα προβληματακια του...
    Πχ εγώ το παθαίνω πριν τον οργασμό και συνήθως όταν είμαι πολύ έως και υπερβολικά ερεθισμενη. ..το τελικο αποτέλεσμα είναι σκέτη τρέλα. .. ο οργασμός μετά το squirt, τουλάχιστον στην περίπτωση μου, είναι πολύ πιο δυνατός...Βεβαίως υπάρχει τρόπος να το αποφύγουμε, αν ελαττωσουμε την ένταση ή εστιάσω κάπου αλλού, αλλά ποιος λέει όχι στην απόλαυση? ? . 
    Οι συνθήκες βέβαια δεν είναι πάντα κατάλληλες... Τις προάλλες δεν μπόρεσα να αντισταθώ και θυσιασα το κάθισμα του αυτοκινήτου. .. διάφανα- ξεδιαφανα, έφυγε για βιολογικό καθαρισμό το μικρούλι της επόμενη. . Αλλά η απόλαυση απόλαυση! ! 
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Όποιος πήρε την μύγα, παρακαλείται να την φέρει πίσω, γρήγορα...
    Όχι τίποτα άλλο, αλλά θα την "κατουρήσουμε" κι αυτήν!
    Εκτός από τους συντρόφους και τα σεντόνια μας.
    Σώστε την ασκουιρτάριστη μύγα από βέβαιο πνιγμό, για τον Θεό! 
     
  10. Soraya

    Soraya Guest

    πόσο έξυπνο και φιλοσοφημένο....
    κλαίω αλήθεια...
    μόνο που μπήκες στον κόπο να δείξεις ότι σε τσούζει...
    πάνε πιες ένα καφέ τώρα.
    κάνε και καμία βουτιά.
    ζέστη έχει...
     
  11. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Το σύνδρομο ελληνιδας νοικοκοιρας .. .. τα σεντονια μου το στρώμα μου αααααα πανικός.. ..
    Προς ενημέρωση το squirt μπορεί να γίνει και στα όρθια καπου να μην λερωνουμε με τα "κατουρια" μας !!!