Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ισως χασω πασα ιδεα...
     
  2. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Εντάξει,τώρα πατσισαμε! 
     
  3. the_eva

    the_eva New Member

  4. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Yep!!!
     
  5. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Μου έτυχε μερικές φορές με το ίδιο άτομο,αλλά μία φορά ήταν κάπως ξεχωριστή.
    Σε ένα μισοσκότεινο δωμάτιο,εκείνη ηταν γονατισμένη μπροστά στο κρεβάτι με τον κορμό τηs ξάπλα στο στρώμα.Εγώ από πίσω της με το ένα χέρι να χτυπάω τα κωλομέρια και με το άλλο να παίζω με την κλειτορίδα της.Όταν αρχίσανε τα πρώτα υγρά να ρέουν συνειδητοποίησα ότι είμαι στην αρχή ενός squirt, κάτι που έγινε, αλλά πάνω στην αποκορύφωση της που τα υγρά έπεφταν σαν καταρράκτης στο πάτωμα, πρόσεξα ότι....είχαν χρώμα...το χρώμα του αίματος!
    Για να μην σας τα πολυλογώ,την επόμενη μέρα που εξετάστηκε από τον γυναικολόγο της ,της είπε ότι αν και είναι σπάνιο μπορεί να συμβεί κάποια μικρή αιμοραγια από έντονο οργασμό....με άλλα λόγια όπως μου τα πε και η ίδια μετά... "μάτωσα από καύλα".
     
  6. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Δε θέλω να στο χαλάσω αλλά η ουρήθρα με τον κόλπο, ουδεμία σχέση έχουν.
    Αν το αίμα ήταν από την ουρήθρα πιθανόν να είχε ουρολοίμωξη ή κάποια πάθηση της πυέλου ή των νεφρών.
    Άν το αίμα ήταν από τον κόλπο οι αιτίες μπορεί να ποικίλουν:
    1) Να ήταν σε μέρες ωορρηξίας όπου υπάρχει πιθανότητα αποβολής μικρής ποσότητας αίματος.
    2) Της ήρθε περίοδος εκείνη την ώρα και ντράπηκε να στο πει και σκαρφίστηκε την ιστορία με τον γυναικολόγο.
    3) Διάφορες άλλες αιτίες που περιγράφει εδώ το άρθρο.
    https://www.patrasevents.gr/article...naika-exei-aima-meta-apo-ti-seksoualiki-epafi
     
  7. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    Δεν μου χάλασες κάτι, απλά προτιμώ την γνώμη του γυναικολόγου, μετά από την εξέταση, παρά την εξέταση από το ίντερνετ
     
  8. Invisible Ypsilon

    Invisible Ypsilon Regular Member

    Για τις εξουθενωτικές φορές... 

     
     
  9. Συγχαρητήρια για την υπομονή και το ενδιαφέρον αυτής της απάντησης!
     
  10. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    The moment you squirt on your own face is the moment he knows he s the best.
     
    Last edited: 6 Απριλίου 2019
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εμένα πάντως τη μία φορά που μου έτυχε έπαθα Παπαδόπουλο
     
  12. ninahaze

    ninahaze Regular Member

    Χααχαχαχχαχα