Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. espimain

    espimain Contributor

    Υπάρχει μέθοδος πρόκλησης.
    Αν γινει κανα δυο φορές, μετά η γυναίκα το ξέρει και δεν το αποτρέπει.
     
    Last edited: 6 Ιουλίου 2019
  2. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Θα δοκιμάσουμε και θα δούμε... Πάντως με το αγκίστρι που λένε δεν έγινε τίποτα... Θα δούμε κ άλλες τεχνικες
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Με το χέρι είναι ο καλύτερος και απλούστερος τρόπος.
     
  4. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

     
     
  5. whisperer

    whisperer Regular Member

    τα δαχτυλα σε σχημα αγκριστρι φανταζομαι εννοει

     

    παντως μην αγχεστε,υπαρχει κι αυτο
     
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible


    Δεν θα γίνει ποτέ αυτό, άμα η γκόμενα το έχει, το έχει, στις καυλες δεν πιάνουν τεχνικές και βουντού.
     
  7. whisperer

    whisperer Regular Member

    οτι πεις
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

    Αυτή η ερευνητικοεπιστημονικοτητα και το "έτσι είναι γιατί έτσι λέω" δεν είναι πια ούτε καν διασκεδαστικά  
     
  9. Josie

    Josie New Member

    Για βουντού δεν ξέρω, είναι η αλήθεια. Αλλά για τεχνικές ξέρω ότι πιάνουν, από εμπειρία, όχι από έρευνα...μη φανταστείς.  
     
  10. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible


    Μακάρι, όχι μόνο για εσένα για όλες τις εν δυνάμει κοπέλες σκουίρτινες.

    Αυτό που λεω εγω είναι οτι, όπως χύνω εγώ με καυλα και χωρίς σκέψη και χωρίς στόχο να πάει το σπέρμα μου επτά μέτρα μακρια, έτσι έρχεται και το squirt, manual και τεχνικές και παρενθέσεις, και δάχτυλα απο εδώ και δάχτυλα απο εκει και ορθες γωνίες, δεν τα μπορώ, αντικαυλε.

    Άμα, υπάρχει κοπέλα που θέλει να το πετύχει και ακολουθήσει τεχνικές και ον λαιν μαθηματα απο πορνοσταρ, μπορεί και να το πετύχει, αλλά δεν μου λεει κάτι, είναι κιβδηλο.
     
  11. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible


    Εγω μιλάω σαν άντρας που είχε σχέση με κοπέλα που ήτανε συντριβάνι και πίδακας μαζί, αλλά και σαν άντρας που είχε σχέση με κοπέλα που το ήθελε πολυ και προσπαθούσε άλλο τόσο. Υπάρχει διαφορά πιστεψε με, όλα στο κρεβάτι θα βγούνε.
     
  12. Ζουζούνα μου όμορφη  ,
    Εγώ το βίωσα πρώτη φορά όταν μία μέρα το μυαλό μου έγραψε "out of order". Αυτό δεν ξέρω πως έγινε ακριβώς, δεν μου ξανά έτυχε......το χρεώνω στον άλλον  .
    Σου εύχομαι να τον "λουσεις" από πάνω μέχρι κάτω   . Νομίζω οι πλείστοι το βλέπουν σαν "μετάλλιο"....Μόνο μην έχεις το δικό μου ύφος μετά...... eek:                 . Όλα αυτά σε ένα!!!!!)

    Μετά ήμουν       Θέλω κι αλλοοοοοοο    

    Extra tip. Στο κρεβάτι του ή ξενοδοχείο......    

    Καλές επιτυχίες