Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Squirt - ένα σπάνιο φαινόμενο?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MiB, στις 12 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ένα δίκιο το' χεις.
    Μας παντρεύεσαι;
     
  2. Δεν έχει βρεθεί ακόμη ο άντρας που θα με πείσει να παντρευτώ.  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ε καλά, μη μας παντρεύεσαι. Έλα να συζήσουμε, εσύ σιδέρωμα, η @Keiko Mika μαγείρεμα και εγώ ψυχολογική συμπαράσταση.
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Γυναίκα παντρεύεσαι;

    Δουλεύω όλη μέρα, δεν θα σου λείψει τίποτα
     
  5. Ούτε στην μαγειρική μου θέλω μπλεξίματα.
    Ας αναλάβει η @Keiko Mika το πλύσιμο πιάτων, που είναι το χειρότερο μου και όλα καλα
     
  6. Ζήτηση που έχει το σιδέρωμα  
     
  7. Λάτρης του αντρικού φύλου και σε σχέσεις και σε φίλους.
    Αλλαααα αν είναι να ειμαι κυρά και αρχόντισσα το ξανα συζητάμε χχαχαχαχαχαχαχα
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μπα, δεν αλλάζω τη μαγειρική της άθλιας μαϊμους με όλα τα σίδερα του κόσμου, ούσα κόρη επαγγελματιών μαγείρων και έχοντας κληρονομήσει και το ταλέντο τους.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Live streaming θα διαθέτει?   
     
  10. ε έτσι, ούτε και εγώ θα άλλαζα!
     
  11. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τα πάντα όλα. Είμαι κιμπαρισσα
     
  12. Vergina

    Vergina I'm just a vision on your TV screen

    Μετά τις αλλεπάλληλες αναβιώσεις του νήματος και με αφορμή τις πρόσφατες αναρτήσεις των @Slib @Arioch & @Θρυαλλίς που με ωθουν να μοιραστώ τη δίκη μου εμπειρία παρά να πάω να κάνω τη νοικοκυρά, θα ήθελα να προσφέρω και γω από πλευρά μου στο παλαιό αλλά διαχρονικό νήμα (πάνε ακλαφτα τα σουτζουκάκια που περίμενε ο κυρ Τάκης αύριο ).

    Η διαφορά στην από πλευράς μου προσφερόμενη εμπειρία έγκειται στο γεγονός ότι έχω βιώσει τόσο ως σκουιρτευόμενη, όσο έχω επίσης προκαλέσει τον λεγόμενο γυναικείο πίδακα.
    Θερμή παράκληση από πλευρά σας να σεβαστείτε το γεγονός ότι θα μοιραστώ παρακάτω προσωπικές στιγμές μου.

    Πρώτη εμπειρία μέσα στην άγνοια, πριν πολλά χρόνια, με τον τότε σταθερό σύντροφό μου όπου εν μέσω μετεφηβικής συνεχούς διέγερσης και καυλας το βίωσα πρώτη φορά. Εννοείται ότι και οι δυο, παιδάκια τότε και χωρίς τη σημερινή ιντερνετογνωση, θεωρήσαμε ότι τα έκανα πάνω μου από την καυλα ...
    Μετά από λίγα χρόνια, με έναν κατά τα αλλά παντελώς αδιάφορο ερωτικο σύντροφο, ο οποίος ήταν «επαγγελματίας σκουιρτολόγος», κατάλαβα τι ήταν αυτό και ακόμα περισσότερο, πως το προκαλεί (σε μένα και σε οποία άλλη έπεφτε στα χέρια του). Εθίστηκα, δεν το κρύβω.

    Συνεπώς εγώ, έχοντας αποκτήσει συνειδητά προσωπική εμπειρία και έχοντας κερδίσει μια βασική κατανόηση για τον μηχανισμό πρόκλησης της γυναικείας εκσπερμάτωσης, πέρασα σε δράση (σε στυλ, αν το καταφέρνει αυτός, εγώ γιατί όχι )
    Πρώτος σταθμός, μια αγαπημένη λάγνα ερωμένη, η οποία το μόνο που είπε μετά ήταν «Ωχ, πως το έκανες αυτό; »
    Δεν ήταν δύσκολο, ήταν απλά τεχνική (πρώτη νίκη! Ναι, μπορώ και εγώ!)
    Μετά από χρόνια η αγαπημένη λάγνα ερωμένη μου είπε ότι «δεν είναι δύσκολο ακόμα και στον αυνανισμό, απλά πρέπει να «βιάσεις» λίγο περισσότερο τον εαυτό σου την στιγμή της αυτοϊκανοποίησης»
    Δεύτερος σταθμός, η προσπάθεια να το βιώσω συστηματικά με ερωτικούς συντρόφους (όχι παντα επιτυχώς...). Εθισμός λέμε

    Είχα δε την τύχη να συναψω σχέση με μια γυναίκα που είναι από τις τυχερές (κατα την άποψη μου, μπορεί όμως γι αυτές να είναι απλά οργασμος) γιατί εκσπερματώνουν σχεδόν κάθε φορά που έχουν οργασμο και όταν ξεκινούσε, μπορούσε να το κάνει για ώρες...
    Πιο πρόσφατος σταθμός, όταν αρνήθηκα να το προσφέρω (γμτ, είμαι μλκας ώρες ώρες) και το σταμάτησα εκεί που θα γινόταν, από σεβασμό στον ερωτικο παρτενέρ, για τον όποιον εκείνη την εποχή το σκουιρτινγκ είχε ιδιαίτερη σημειολογία.

    Συνολικά, για μένα το σκουιρτινγκ είναι ΕΘΙΣΤΙΚΟ... όταν το λαμβάνω και όταν το προσφερω
    Ειναι υπέρμετρα διαφορετικό και ευχάριστο, είναι περισσότερο από έναν απλό οργασμο...με κάνει ευάλωτη
    Είναι απλά εθιστικό
     
    Last edited: 17 Οκτωβρίου 2019