Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap-on Μια εκ βαθέων εξομολόγηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος kinky_guy_30, στις 17 Νοεμβρίου 2011.

  1. kinky_guy_30

    kinky_guy_30 New Member

    Γειά σε όλους,όλες και συγχαρητήρια για την όμορφη κοινότητα που έχετε δημιουργήσει.
    Θα ήθελα να μοιραστώ κάποιες εμπειρίες μου στο σεξ και πιο συγκεκριμένα όσον αφορά το στραπόν (strapon,strap-on).

    Ανέκαθεν το είχα φαντασίωση να με πάρει κάποια γυναίκα με στραπόν και αυτό έγινε πρώτη φορά στα 22 μου με κάποια πρώην μου.
    Επαναλήφθηκε με την ίδια κοπέλα άλλες 6-7 φορές,μετά "ξενέρωσε" όπως είπε.Για τα επόμενα 2-3 χρόνια υπήρχε μια περίοδος που δεν έγινε κάτι
    (εκτός απο διάφορα anal παιχνίδια,αλλά όχι στραπόν).

    Το 2007 περίπου,ανακάλυψα τους οίκους ανοχής - Studios και σκέφτηκα να πάω να δοκιμάσω εκεί αυτό το πρόγραμμα.Τα πρώτα 1-2 χρόνια πήγαινα αραιά,
    ίσως 5-6 φορές τον χρόνο και κυρίως σε Studio.

    Το 2009 όμως αποφάσισα ότι το ήθελα πιο συχνά,αλλά επειδή οικονομικά τα έξοδα θα ήταν πολλά σκέφτηκα να επικεντρωθώ στους οίκους ανοχής κι έτσι κι έγινε!
    Έπρεπε βέβαια να οργανωθώ,καθώς οι όικοι δεν έχουν τα απαραίτητα αξεσουάρ.Παρήγγειλα απο το Internet όλα τα απαραίτητα (γάντια,στραπόν,κρέμα κλπ) και
    βούρ για τις πρώτες μου εξορμήσεις.Πήγαινα κάθε 15 μέρες μία φορα,συνήθως βράδυ και συνήθως καθημερινή για να μην έχει πολύ κόσμο.
    Στην αρχή προσπαθούσα να βρω μια φόρμουλα ώστε να περνάω καλά μέσα στο δωμάτιο.Πιθανότατα πρέπει να διευκρινίσω τι εννοώ με το καλά...
    Καταρχάς ο χώρος να είναι καθαρός,η κοπέλα να ξέρει τι κάνει και η τσατσά να μην χτυπάει την πόρτα στο 5λεπτο.Αυτά δυστυχώς η ευτυχώς ήρθαν με τον καιρό,
    αν και λίγο common sense είναι πάντα χρήσιμο  

    Τώρα μετά απο 2 χρόνια στο "άθλημα" μπορώ να πω με βεβαιότητα οτι έχω ζήσει πολύ καλές στιγμές και θα το συνιστούσα σε όλους τους fans του είδους!
    Ξέρω οτι πολλοί απο εσάς θέλετε να διευκρινίσω τι εννοώ καλές στιγμές και αυτό θα κάνω αμέσως τώρα αφού όμως πω οτι το καλές είναι πάντα σχετικό
    και οτι προφανώς εκφράζω το τι αρέσει σε μένα.

    Οκ μη σας παιδεύω άλλο...Έχω κάνει ουκ ολίγες παρτούζες(ναι καλα διαβάσατε,2 γυναίκες να με παίρνουν με strapon),Σκηνικά με κάμερες(εννοείτε κατόπιν
    συννενόησης με την/τις κοπέλες χωρίς να φαίνεται πρόσωπο) και γενικά πολύ σεξυ φάσεις τις οποίες δεν τις έχω δει ούτε σε τσόντες του είδους.
    Επίσης έχω ξεπαρθενιάσει πολλές απο τα σπίτια,έτσι μου είπαν τουλάχιστον ότι ήταν η πρώτη τους φορά και μερικές τις πίστεψα,βλέποντας τον ενθουσιασμό που έιχαν όταν το έκανα σε μένα.
    Το τελευταίο δεν με πολυενδιαφέρει απλά το ανέφερα ενδεικτικά  

    Μερικές το έχουν πάρα πολύ το τονίζω και μάλιστα μερικές σου μιλάνε κατα την διάρκεια (τι σου κάνω κλπ) κάτι που μου αρέσει ιδιαιτέρως...

    Anyway όποιος - όποια θέλει συμβουλές,ανταλλαγή απόψεων επι του θέματος ας μη διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    δηλαδή εννοείς πως ήσουνα ο πρώτος που πήρανε με στραπόν, οι συγκεκριμένες κοπέλες από τα "σπίτια" ?
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Strap-on Μια εκ βαθέων εξομολόγηση

    Ε ναι βρε Κωσταντίνε, τι ήθελες να εννοούσε, ότι ξεπαρθένεψε τις πόρνες που ήταν παρθένες απο το αιδοίο ή από τα αυτιά;.... 
     
  4. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Strap-on Μια εκ βαθέων εξομολόγηση

    μα κατάλαβα τι εννοούσε, αλλά αμφιβάλλω για το ότι του είπανε πως ήτανε ο πρώτος, είναι και αλήθεια.

    Μπορεί να του το είπανε με σκοπό να - χμμ πως να το πω - να δεθεί συναισθηματικά με το ξεπαρθένιασμα ώστε να ξαναπάει ..
     
  5. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Strap-on Μια εκ βαθέων εξομολόγηση

    Αχου βρε Κώστα , εδώ σε λέει ότι πήγε και τον γάμησαν   ……… και εσύ λες να ξαναπάει  
    Εδώ πας σε ένα μαγαζί και άμα σε πιάσουν τον κώλο δεν ξανά πατάς , όχι να σε ου’αου αου  
    Πέραν πλάκας αυτή η λύση που προτείνει ο φίλος είναι πολύ πρόχειρη , δεν νομίζω ότι μια ξεπέτα είναι αυτό που ψάχνει ο καθένας   , νομίζω