Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap-on Anal Dildoes και αλλα ηρωικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sexyboy, στις 11 Φεβρουαρίου 2007.

  1. sexyboy

    sexyboy New Member

    Σαν υποτακτικος μιλωντας νιωθω την εισχωρηση απο πιγω την απολητη αισθηση υποταγης....

    Καμια φορα απολαυση... καμια φορα υπερμετρος πονος......

    Θα ηθελα να μου πειτε τροπους χαλαρωσης και προετοιμασιας ωστε να ηπαρχει μονο ηδονη.....

    Ευχαριστω....
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Δεν το θεωρώ τρόπο υποταγής.
    Υποταγή για μένα είναι κάτι τελείως διαφορετικό.
    Τέλος πάντων....εξαρτάται απο την Κυρία το να σε χαλαρώσει και να σε κάνει να νοιώθεις όμορφα, ερωτικά.
     
  3. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Για τα strapon θα σου πω μόνον. Πρέπη να γίνει μια προεργασία απο την Γυναίκα που θα στο κάνει. Και με την βοήθεια αρκετού ληπαντικού θα είναι πολύ καλύτερα.
    Χρειάζεται να είσαι χαλαρός και να μην σφίγκεσαι καθόλου!
    Να είσαι εντελώς χαλαρός και να έχεις απόλητη εμπιστοσύνη στην Γυναίκα!!!

    Ελπίζω να βοήθεισα, έστω και λίγο!
     
  4. Grenadier

    Grenadier New Member

    Πάρα πολύ λιπαντικό.
     
  5. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Strap-on χμμ.. Φίλε μου όσο απλό και αν ακούγετε θέλει μεγάλη προσοχή. Φρόντισε η κοπέλα που θα στο κάνει να το κατέχει το άθλημα. Αν είναι η πρώτη σου φορά καλό θα είναι να διαλέξεις δονητή-πέος του στραπ με μικρό μέγεθος σε πάχος για να είναι πιο εύκολο στην διείσδυση μη σου κάνει κανένα αιμάτωμα και τρέχεις σε νοσοκομεία.. Απαιτείτε το λιπαντικό όπως προείπαν και τα παιδιά και αρκετή χαλάρωση πριν την πράξη.. Η παρτενέρ καλό θα είναι να σε έχει φτάσει στην απόλυτη ηδονή έτσι ώστε να έχεις αφεθεί απόλυτα και εσύ στην απόλυτη κυριαρχία της.. Θα μπει και χαμπάρι δεν θα πάρεις  
     
  6. jean89

    jean89 crossdrsser elena 1

    Απάντηση: Strap-on Anal Dildoes και αλλα ηρωικα

    kαλησπερα το στραπ ον θελει παρα πολυ λιπαντικο .. και γνωση αυτης που το κανει... δεν το εχω δοκιμασει αλλα εχω την εμπειρεια απο το fist fucking που μου εχουν κανει.. απλα θα ηθελα καποια στιγμη να το δοκιμασω..  
     
  7. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Strap-on Anal Dildoes και αλλα ηρωικα

    οι γυναικες ξερουν καλυτερα για πισω απο τους αντρες οποτε δεν ειναι φοβος, η πλακα ειναι να σε ξεπατωσει απο πισω και μετα να σου λεει α εμενα δεν μου αρεσει να μπεις, μονο εγω σε σενα και τετοια.
     
  8. straponlover

    straponlover New Member

    Απάντηση: Strap-on Anal Dildoes και αλλα ηρωικα

    ΟΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ,ΑΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΚΑΒΛΑ !!
     
  9. ShyMistress

    ShyMistress Regular Member

    Αραγε τo μεγεθος, σ αυτη την περίπτωση, εχει σημασια? Εχετε την αναγκη να δεχεστε ολο και μεγαλυτερα στραπον, δονητες, κτλ?
     
  10. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Re: Strap-on Anal Dildoes και αλλα ηρωικα


    Εξαρτάτε. Αν αυτή/ος που θα το δεχτεί είναι παρθένος, έχει σημασία να είναι μικρό το strap on. Αν είναι έμπειρος και έχει φυσικά και τις ανάλογες αντοχές πιστεύω πως δεν δημιουργείτε πρόβλημα μεγέθους. Υπάρχουν και άτομα που θέλουν μικρά strap on μόνον.
     
  11. divhec

    divhec New Member

    STRAPON SUBMISSION IS THE CORNERSTONE OF FEMDOM RELATIONSHIPS
     
  12. Το δίκαιο είναι ότι αν θέλεις να το δώσεις, θα πρέπει να είσαι πρόθυμος και να το δεχτείς.

    Από την άλλη το sex δεν ήταν ποτέ μία δίκαιη πράξη..