Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on : Do's Dont's, εμπειρίες κ.α.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Lady Nawashi, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

?

Θα σας ενδιέφερε η εν λόγω τεχνική;

  1. Ναι, πολύ. Ενδιαφέρομαι να δοκιμάσω.

    64 vote(s)
    79,0%
  2. Δεν είμαι σίγουρη/ος. Είμαι σκεπτική/ος.

    11 vote(s)
    13,6%
  3. Όχι, καθόλου.

    3 vote(s)
    3,7%
  4. Άλλο.

    3 vote(s)
    3,7%
  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και βέβαια υπάρχει. Πες το σωστό, πες το κατάλληλο.
    Δεν θα μιλήσω καθαρά απ άποψη εμπειρίας. Όλοι από κάπου ξεκινάμε.
    Θα πρέπει να είναι συνειδητοποιημενη, να ψαχτει, να επικοινωνεί με τον συντροφο της /υπό της κλπ κλπ να ρωτήσει, να ενδιαφερθεί.

    Αυτό είναι το κατάλληλο άτομο. Να νοιάζεται για το ατόμου με το οποίο "πειραματιζεται" μαζί.

    Αν έχει και εμπειρία, ακόμη καλύτερα  
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Ειναι το άτομο εκείνο που θα σε κάνει να το εμπιστευτείς. Και η εμπιστοσύνη ενός ανθρώπου αλλά κυρίως ενός υπό, κερδίζεται μεν, δύσκολα δε. Επομένως, την έχει κερδίσει άξια και εκτιμά την αξία της..τουλάχιστον έτσι θεωρώ /κάνω.
     
  3. Έτσι είναι και για εμένα τα πράγματα
     
  4. Απόλαυση το strapon
     
  5. George_Switch

    George_Switch Regular Member

  6. anastasis_88

    anastasis_88 New Member

    ειναι ισως το νημα που θα ηθελα να συνεχισει να ειναι ενεργο.. μιας και δεν εχω την αναλογη εμπειρια, αλλα το φαντασιωνομαι αφορητα πολυ... και τελικα ειναι οντως το ατομο... πως το ζητας απο κάποια? πραγματικα δε ξερω. Ακομα κι αν ειναι τρελη επιθυμια.
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μιας και το θέμα το είχα ανοίξει εγώ, λέω να σου δώσω και μια (πρόχειρη, γρήγορη) απάντηση  

    Απλά, το συζητάς και το ζητάς. Είμαστε άνθρωποι και όχι μπαμπουλες και στο κάτω κάτω, αν ένας άνθρωπος αντιδράσει αρνητικά, θέλεις όντως να είσαι με αυτόν τον άνθρωπο; επομένως, τι φοβάσαι;
     
  8. anastasis_88

    anastasis_88 New Member

    Οι ερωτησεις που κανεις, ειναι ακριβως οι απαντησεις που ψαχνω... να πνιξω τα θελω μου και με ασφαλεια να μεινει διπλα μου (ειμαστε χρονια μαζι), η να το ρισκαρω με αποτελεσμα να τη φρικαρω...
     
  9. Gaijin

    Gaijin Μην μου τον κύκλο τάραττε.

    Θα σου κάνω μια πρόβλεψη τι θα συμβεί αν πνιξεις τα θέλω σου. Μιλάω γενικά και όχι μόνο για το συγκεκριμένο φετίχ. Θα τα πνιξεις και θα σε πνίγουν κάθε ώρα και στιγμή. Και όσο περνάνε τα χρόνια η επιθυμίες που έχει καταπνιξει θα γίνουν εμμονές.και θα ξενερώνεις κάθε μέρα και πιο πολύ. Και αν έχουν περάσει πολλά χρόνια και την έχεις παντρευτεί θα αρχίσουν να σε πιάνουν τάσεις φυγής. Και θα σκέφτεσαι '' δεν φανταζόμουν έτσι την ζωή μου'', και θα ξενερώνεις κι άλλο κι άλλο κι άλλο... Και χωρίς να το έχεις καταλάβει θα έχει; αλλάξει και συμπεριφορά απέναντι της. Και παράλληλα θα ξενερώνει και αυτή. Και ένα πρωί θα εκραγεί ένας από τους 2 και θα γίνεται η χαρά των δικηγόρων διαζυγίων. Και τα χρόνια θα έχουν περάσει και θα νοιώθω θες ότι μεγάλωσες και δεν έκανες τίποτα.

    The end.

    Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστάσεις είναι φανταστική και δεν έχει σχέση με την πραγματικότητα πάρα μόνο με την φαντασία του δημιουργού αυτού του ποστ...

    Λέμε Τώρα....
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αν μιλάμε και υπάρχουν ήδη πλαίσια σχέσης καλό είναι να γίνει η συζήτηση ομαλά και χωρίς εντάσεις. Μια εικόνα, ένα βίντεο, μια απλή κίνηση είναι αρκετή.

    Τι πιο όμορφο όταν είμαι ξαπλωμενη με τον παρτενέρ μου, να κολλάει πάνω μου εκείνο το σημείο; και αν δεν πάρω είδηση, να μου βάλει το χέρι επάνω;
    Φυσικά γνωριζε ήδη την λατρεία μου για το σημείο, κατανοητό, αλλά όπως και να έχει, ήταν μια κίνηση απλή, ήρεμη, που μπορεί να ξεκινήσει μια χαλαρή κουβέντα (πέρα από τα χάδια).
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και θα συμφωνήσω με τον @I_Have_No_Idea, επειδή την κατάληξη την έχω δει, καλό είναι όλοι μας να κάνουμε μια εσωτερική αναζήτηση, να κατανοουμε τους εαυτούς μας, να τους αποδεχομαστε και να μην τους σακατευουμε περιοριζοντας τους σε τέτοιο βαθμό.
     
  12. anastasis_88

    anastasis_88 New Member

    ειναι σαν να διαβαζω τις σκεψεις... ειναι λιγο creepy... και για να μην αλλοιωσω αλλο το νημα, θα ηθελα να διαβασαω περιγραφες απο το συγκεκριμενο "σπορ"... και απ αυτους που το δεχονται και απ αυτους που το κανουν....