Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος alexistrong, στις 22 Οκτωβρίου 2009.

  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


         
    Στο μυαλό μου είσαι;  



    ^*^
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Αμα αντλει ευχαριστηση αλλα εχει και κατι αιμορροίδες σαν καρυδια ειναι τιμωρια η ευλογια ;
    Μηπως και τα δυο μαζι;
    Προβληματιζομαι. 
     
  3. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    ο υποτακτικος δεν παυει να ειναι αντρας.οταν λοιπον εγω πηδαω εναν υποτακτικο σαφως το ευχαριστιεται.ενας θεος ομως ξερει πως αισθανεσται οταν μενει το βραδυ μονος.αρα το πεος που αρπαζει ενας υποτακτικος και βογκαει απο καυλα, ταυτοχρονα του προκαλει αμφιβολιες ως προς τον αντρισμο του αρα ειναι τιμωρια ετσι και αλλιως, καθε φορα που γινεται.βεβαια η καυλα που νιωθει τον κανει να ξεχναει τα παντα.εν τελει ειναι τιμωρια καποιος να γεννιεται με την επιθημια να τον τρωει αν δεν εχει αποδεχτει βεβαια τον παθητικο ρολο.παντως εγω ηδονιζομαι να βογκαει ο υποτακτικος για τον πουτσο μου.με σεβεται για παντα οταν θα τον γαμησω.
     
  4. Emma

    Emma Contributor

         
     
  5. sissy_boy

    sissy_boy New Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    i love it
     
  6. george_artist

    george_artist New Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Θα ήθελα πω κι εγώ τη γνώμη μου λέγοντας πως αυτό που με τρελαίνει στο strapon αφενός μεν η ηδονή από την αίσθηση αλλά και η ηδονή από την πλήρη εμπιστοσύνη που νιώθεις όταν παραδίδεσαι στον συντροφο σου για να σου προσφέρει μια τόσο "ασυνήθιστη ηδονή.
     
  7. xristos27

    xristos27 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Όχι ακριβώς...
    Αν στο κάνει η γυναίκα/γκόμενα σου είναι καθαρά βίτσιο. Αν δεν το έκανες από βίτσιο δεν θα ήσουν με τη γυναίκα σου. Θα την είχες χωρίσει και θα την έβρισκες με αγοράκια.

    Πούστηδες (gay) είναι αυτοί που πάνε με άλλους άντρες. Τώρα αν τον δίνουν ή τον παίρνουν είναι ψιλά γράμματα. Αν πάλι κάποιος νομίζει ότι είναι τόσο αντρακλαράς επειδή τον δίνει σε άντρες, μήπως να το ξανασκεφτεί; Αν είναι τόσο υπεράνω που δεν του αρκούν οι γυναίκες είναι φως φανάρι ότι το πάει το γράμμα αλλά νομίζει ότι ξεγελάει τον εαυτό του επειδή τον δίνει αντί να τον παίρνει.

    Αν επεκτείνεις λίγο αυτή τη λογική ότι όσοι τον τρώνε από τη γυναίκα τους είναι gay τότε μπορείς να βγάλεις κ άλλα λογικοφανή και ταυτόχρονα άκυρα συμπεράσματα. Π.χ. αν σου γλύφει τις ρόγες η γκόμενα σου ίσως τον τρως. Αν η γκόμενα δεν σου κάτσει στο πρώτο ραντεβού είναι λεσβία. Αν η γκόμενα τα καταπίνει είναι του πεζοδρομίου. κλπ κλπ

    9 στους 10 κολητούς μου, μου έχουν πει ότι γουστάρουν "δαχτυλάκι" από τη γκόμενα τους. Όλοι πούστηδες είναι; Έλεος...
     
  8. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί βλέπουμε το στραπόν σαν μέσο τιμωρίας και εξευτελισμού. Το παιχνίδι του εξευτελισμού, της ταπείνωση είναι συνολικότερη συμπεριφορά υποτίμησης, ανεξάρτητη με το αν κάποιος/α γαμάει ή γαμιέται. Γιατί έχει κολλήσει το μυαλό μας αυτά τα σχήματα; Πηδάει=εξευτελίζει, πηδιέται=ταπεινώνεται.
    Το στραπόν από μόνο του δε λέει κάτι, παρά μόνο ότι αυτός/η που το χρησιμοποιεί παιρνει στη συγκεκριμένη φάση τον ενεργητικό ρόλο. Δεν υποκρίνομαι τον άντρα αν παιξω με το στραπόν γιατί ούτε κατά διάνοια δεν νιωθω αρσενικό. Το βρίσκω πολύ προκλητικά ερεθιστικό, όχι να παίζω τον άντρα, αλλά να εκφράζω τη θηλυκή μου πλευρά μέσω της διείσδυσης. Ούτε έχω στο μυαλό μου ότι εξευτελίζω, αντιθέτως γεμίζω με ηδονική ικανοποίηση για το "άνοιγμα" που μου προσφέρεται και αντίστοιχα με προκαλεί να προσφέρω όσο το δυνατόν εντονότερο ερεθισμό.

    Δεν γίνεται κάποιος περισσότερο στρέιτ όταν γαμάει ούτε θηλυκοποιείται αν επιθυμεί να γαμιέται, επειδή έτσι επιτάσσει η πατροπαράδοτη λογική της μάζας, του κοινωνικοπολιτιστικού κατασκευάσματος.
    Άντρας, κατ' εμέ, είναι αυτός που έχει τα κότσια να κάνει το γούστο και την κάβλα του, να ορίζει ο ίδιος την σεξουαλική του συμπεριφορά, χωρίς να επιτρέπει να του την φοράνε καπέλο.
     
  9. sniper1900

    sniper1900 New Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    καλο! πραγματικα καλο!
     
  10. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Νομιζω οτι ο πρωκτος ειναι ιδιος στις γυναικες και στους ανδρες, οποτε η χρηση του εχει τα ιδια αποτελεσματα και στους 2 απλα εχουμε συνηθισει η γυναικα να εχει τον υποτακτικο ρολο να δεχεται μεσα της τον αντρα απο μπροστα πισω η και το στομα(ασχετο..) και ο ενεργητικος ανδρας λογω ανατομιας να ειναι εκεινος που εισχορει στη γυναικα.συγνωμη για τα λαθη. Και οι 2 εχουν δικαιομα να κανουν οτι τους ερεθιζει και ευχαριστει χωρις να σκεφτονται τι διατασει η κοινωνια να αρεσει στον καθενα και τι οχι.Και τα γουρουνια οι πολιτικοι κλεβουν χωρις να αισθανονται ντροπη ακομη και αν γινουν βουκινο.
     
  11. Dimi

    Dimi New Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Με την κοπέλα μου μας αρέσει να δοκιμάζουμε διαφορετικά πράγματα…. Τον τελευταίο καιρό βάλαμε στην ερωτική μας ζωή και διάφορα «παιχνίδια». Το πρώτο που πήραμε ήταν ένα inflatable anal but plug. Απίστευτη η εμπειρία να φουσκώνει μέσα σου ενώ δονείται. Εννοείται ότι το χρησιμοποιεί και εκείνη σε εμένα και εγώ σ αυτή. Το δεύτερο που αγοράσαμε ήταν ένα strap on. Την ημέρα που το πρωτοχρεισιμοποίησε μου ζήτησε και φόρεσα το στριγκ της…..ήταν πρωτόγνωρα υγρή όταν με έπαιρνε ενώ εγώ φορούσα το εσώρουχό της….εκπληκτική εμπειρία….και στο τέλος επιδοθήκαμε σε «υγρά παιχνίδια» για να ξεδιψάσουμε….
     
  12. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Re: Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Δε μπορω να συμφωνησω περισσοτερο. ΓΜΤ δε μπορω κ να σου στειλω rep.



    Ανδρας που σεβεται τον εαυτό του δε ΦΟΒΑΤΑΙ την ηδονη μη και τον πουνε πουστη. Αντιθετως αυτος που φοβαται την ηδονή μη τον πουνε πουστη ειναι ΧΕΣΤΗΣ και ανέραστος! Εδω που τα λεμε εχω υπαρξει κι εγω λιγο χέστης....

    Τελος ο «πουστης» ειναι κυριως στο μυαλό, και η «πουστιά» προκαλείται αποκλειστικά απο το φόβο. Θα μπορουσε κανεις να πει οτι η κοινωνική απαξίωση της αντιστροφης ρολων απο ΦΟΒΟ μην θεωρηθουν πουστηδες απο τα στερεότυπα που οι ιδιοι δημιουργουν ειναι απο μόνη της ΠΟΥΣΤΙΑ.