Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος alexistrong, στις 22 Οκτωβρίου 2009.

  1. gazza

    gazza Regular Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    σωστος
     
  2. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    σωστότατοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
     
  3. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Παρεπιπτόντως, πιο πουστης ειναι αυτος που υποβιβάζει τον ομοφυλόφιλο στο επίπεδο του πούστη. Οπωγς και πιο καριολης ειναι εκεινος που υποβιβάζει τη νυμφομανη στο επίπεδο της καριόλας.
     
  4. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Πουστιδες ειναι οι ελληνες πολιτικοι (γιατι κανουν πουστιες σε αντιθεση με πολλους ομοφυλοφιλους που ειναι κυριοι και δεν ενοχλουν κανεναν) και gay οσοι τους ψηφιζουν (γιατι ενω τον τρωνε εδω και χρονια τους αρεσει και θελουν ολο και περισσοτερο).
    Ας αφησουμε τους υπολοιπους να ζησουν οπως θελουν εφοσον δεν ενοχλουν και δεν κλεβουν κανεναν!!!!!!!
    Βαρεθηκα την νεοελληνικη ψευτοκουλτουρα της παρακμης, ας κοιταμε να λυσουμε τα δικα μας προβληματα και να αφησουμε των αλλων.
     
  5. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

  6. ERASTHSkinky

    ERASTHSkinky New Member

    ( Sadist, Masochist, Fetishist, Perv, Dominant, Submissive, Master, Slave, Top, Bottom, κλπ.
    Ολα αυτα καποτε σημαιναν κατι για μενα. Ομως κατα βάθος ο πόθος για την ηδονή, ακυρώνει καθε ετικέτα και στερεότυπο.
    Η καθε ηδονή ειναι ηδονή, και οι ταμπελες υπαρχουν για να διευκολύνουν την καταννόηση και οχι να περιορισουν την εμπειρία.)

    φιλε με αυτο που εγραψεσ τα ειπεσ ολα!!!!
     
  7. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    χμμμ οπως μου ειχε πει καποιος, το sig βανιλλίζει λιγο... τι λες;
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    Αυτό όποτε συμβαίνει μεταξύ συνειδητοποιημένων bdsmers συμβαίνει μόνο υπό προυποθέσεις. Πρώτον, ότι δεν θα το ζητήσει ποτέ ο υπό. Δεύτερον ότι όποτε συμβεί θα εξυπηρετήσει ως πράξη συμβολικής ψυχοσωματικής υποταγής. Θα εξαρτηθεί από το κάθε ζευγάρι τι έχει στο νου του εκείνη την ώρα. Κάποιοι υπό το δέχονται, αλλά εκείνη την ώρα δεν φαντασιώνονται ότι είναι γυναίκες ούτε πάνε με άντρες όλοι όσοι το έχουν δοκιμάσει αυτό, ούτε έχουν φαντασιωθεί να τους πηδάνε άντρες ούτε καν ερεθίζονται στη θέα ενός ανδρικού σώματος. Αυτά από ψυχοπνευματική άποψη. Αν φαντασιώνονται ότι είναι γυναίκες που τους πηδάνε άντρες εκείνη την ώρα, μπορεί να πρέπει να ψαχτούν για να πειραματιστούν με άντρες. Αν έχουν φαντασιώσεις με άντρες, να ψαχτούν. Από καθαρά σωματική άποψη, το ανδρικό σώμα του υπό και όχι μόνο έχει κάποια κέντρα ερεθισμού. Ο υπό είναι πιο ευαίσθητος γενικότερα, όχι μόνο σωματικά. Αν αυτές τις ευαισθησίες τις ενεργοποιήσει μια γυναίκα, ενεργοποιεί ένα ως εκείνη τη μέρα άγνωστο σημείο σωματικού ερεθισμού, δεν του αλλάζει το μυαλό όμως να τον κάνει να θέλει στο εξής να πηγαίνει με άντρες.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    καποτε ημουν αρνητικα προκατελημενος . συνειδητοποιοντας ομως οτι η κανεις δεν μπορει να υποδειξει σε κανενα πως θα την βρει στο κρεβατι του , εχει πλεον αλαξει κατα πολη η αποψη μου .
    ειναι κατι που προσωπικα ποτε δεν εχω ζητησει ουτε και θα ζητουσα , αν και ειμαι περιεργος γιατι εχει τοσους θαυμαστες .. ωστοσο θα ηταν μια αγρια κοντρα με την αισθητικη μου και δεν θα το επεδιωκα ...
    ειναι ομως σαφες οτι δεν εχει καμια σχεση με ομοφυλλοφιλια .
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Ξαπλωμένος πάνω στο κρεβάτι μπρούμυτα.Πόδια ανοιχτά.Έρχεται από πίσω μπαινοβγαίνει μεσα μου.Άλλες φορές αργά άλλες φορές γρήγορα.Αφήνει πάνω στην πλάτη μου το ποτό Της.Συνεχίζει να μπαινοβγαίνει.Καπνίζει το τσιγάρο Της και ρίχνει τη στάχτη μέσα στο σταχτοδοχείο που είναι επίσης στην πλάτη μου.Με πηδάει και νιώθω ότι γουστάρει και το κάνει.Της αρέσει τρομερά.Πέραν του πόσο αρέσει σε μένα...όσο νιώθω ότι είναι κάτι που την ερεθίζει ,με κάνει να νιώθω υπέροχα...
    Τόσο απλά...
     
  11. kyrgiot

    kyrgiot New Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

    Θέλω και εγώ να δοκιμάσω υπάρχει καμιά να μου μάθει?
     
  12. sk

    sk Regular Member

    Απάντηση: Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

     
    συμφωνώ απόλυτα. Είναι αλλαγή ρόλου, στα πλαίσια μία γενικότερης ερωτικής έκφρασης. Δεν καταλαβαίνω πώς τίθεται θέμα ομοφυλοφιλίας ή μη, ή πώς τίθεται θέμα ανδρισμού ή μη (αυτά περί αληθινών ή ψεύτικων ανδρών και Α κεφαλαία και πράσινα άλογα επειδή κάποιος γουστάρει κάτι στο κρεβάτι είναι αι τρέχα γύρευε κατά τη γνώμη μου). just enjoy!
    sk