Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strap on sex-Αλλαγη ρόλων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος alexistrong, στις 22 Οκτωβρίου 2009.

  1. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Γι αυτό σε κάνω παρέα... Γιατί παρότι ακόμα φαντασιωνεσαι ότι κερδίζεις στο μπιλιάρδο, αντιμετωπίζεις την ήττα πάντα με ανοιχτό μυαλό και χωρίς κόμπλεξ  
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Την τελευταία φορά έπαιξα με τα όρια σου και σου άφησα μια γλύκα. Την επόμενη θα σου κάνω aftercare.
     
  3. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    Δεν είναι τυχαίο ότι βγαίνει space Jam 2...τα έλεγα εγώ κι εσύ γελούσες
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν τη ρώτησες ευθέως να σου εξηγήσει το σκεπτικό της;
     
  5. giwrgakhs

    giwrgakhs New Member

    Η αλλαγή ρόλου ειναι οτι καλύτερο μπορει να συμβει σε ανθρωπο.. Υπάρχει η περιπτωση, μετά να θες να το κανεις και με αντρα
     
  6. Τη ρώτησα ευθέως, απάντηση: "ντρέπομαι".
    - "Γιατί ντρέπεσαι;"
    - "Δεν ξέρω".
    - "Μα αφού χύνεις πάντα"
    - "Το ξέρω"
    - "και τότε γιατί δε θέλεις;"
    - "γιατί δε μπορώ, γιατί ντρέπομαι"

    Το πέρας της λογικής.
     
  7. Όχι, και μόνο αυτή στη σκέψη αηδιάζω (για μένα φυσικά).
     
  8. boulakos

    boulakos Regular Member

    Να απαντησω εγω αυθεραιτα. Γιατι δεν θελει να σπασει τα καλουπια του μυαλου της κυριως.
     
  9. tithon

    tithon Contributor

    το πέρας της λογικής;
     
  10. Δηλαδή δε μπορώ να έχω μια προτίμηση σε αυτό; Τουλάχιστον είμαι κατασταλαγμένος σε αυτό  
     
    Last edited: 10 Μαϊου 2019
  11. tithon

    tithon Contributor

    μαζί σας. να έχετε τις προτιμήσεις σας.
    όσο χαρακτηρίζετε τις προτιμήσεις των άλλων "πέρας της λογικής" και τους ζητάτε και τεκμηρίωση, θα σας θυμίζω τις δικές σας και θα το διασκεδάζω κιόλας.
    τέτοιες είναι οι δικές μου προτιμήσεις.  
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η ερώτησή μου είναι συσχετιστική με το ότι πραγματοποίησε, εν τέλει, κάτι που δηλώνει ότι δεν της αρέσει.