Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

strap-on

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος cross_kifisia, στις 1 Ιουνίου 2011.

  1. omorfosneos

    omorfosneos New Member

    έχετε απόλυτο δίκιο, αλλά ποιά και ποιός Σας ακούει;
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: strap-on

    Αγαπητη, ακομη και να υπαρχουν, ποσο καιρο νομιζεις οτι καποιος μπορει να περιμενει, με τις πιθανοτητες εναντιον του, για να συναντησει μια?
     
  3. Marbledragon

    Marbledragon Regular Member

    εγώ συνάντησα μια αλλά σε σχέση. Της άρεσε πολύ αλλά το θεωρούσε αμαρτία... Τελικά χωρίσαμε για άσχετους λόγους. Την ψήνω να έρχεται να με γαμάει όποτε θέλει αν και δεν το βλέπω να συμβαίνει κάτι τέτοιο...
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: strap-on

    Μαλλον γιατί δεν την ψήνεις να έρχεται να γαμάς εσυ αυτήν και οχι αυτή εσένα....λολ <χ>
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2012
  5. montenero

    montenero New Member

    Απάντηση: strap-on

    Ειναι άλλη αισθηση να σε παιρνει γυναικα. Πιστευω καθε αντρας θα πρεπει να το δοκιμασει.
     
  6. Marbledragon

    Marbledragon Regular Member

    @MasterPerris
    Exeis dikio ths vgainei pio poly na ths ton dinw egw...
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: strap-on

    Γυναίκα είναι φίλε, ο προορισμός της από την φύση είναι να τον παίρνει, οχι να τον δίνει, (τι να δώσει άλλωστε, το αιδοίο είναι φτιαγμένο για να παίρνει μέσα του...λολ <χ>).

    Ακόμα και κάποιες Σαδο-Τοπ που χρησιμοποιούν στραπόν στον υποτακτικό... του κάτω κεφαλιού του...λολ και καλά... να τον πηδήξουν για να τον κυριαρχήσουν, αναγνωρίζουν στην ουσία οτι μόνο το πεος πηδάει και κυριαρχεί γι΄ αυτό άλλωστε βάζουν και ψεύτικο πεος, (βλπ στραπόν) γιατί αν μπορούσαν ας τον πήδαγαν... με το αιδοίο τους... για να τον κυριαρχήσουν...<χ>

    Υγ. Με τα γραφόμενά μου δεν κρίνω καμία και κανέναν για τα γούστα του, απλά αυτή είναι η προσωπική μου άποψη για τα Αρσενικά και τα θηλυκά, άλλωστε περί ορέξεως είπαμε...

    Την καλημέρα μου!
     
    Last edited: 11 Σεπτεμβρίου 2012
  8. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: strap-on

    Υπο την προυποθεση οτι η διεισδυση δειχνει και ποιος κυριαρχει. Που για εμενα και πολλους αλλους κατι τετοιο δεν ισχυει.
     
  9. Εφτα χρόνια πριν αλλά right to the point .  

    Έτσι γιατι είχα στραπονιαρικες ανησυχίες και είπα να χαρχαλεψω τα παλιά νηματα  
     
  10. Hankok

    Hankok Hell is empty and all the devils are here!

    Σωστα του τα λεει ομως...
     
  11. Εμμμ ναι, αυτό είπα και εγώ  
     
  12. fatladyformaster

    fatladyformaster Αδέσποτη..

    Όταν μια γυναίκα φοράει strapon μπορεί και τελειώνει με το μυαλοτης είναι η κυρίαρχη και μπορεί άμα θέλει να έχει δύο ρόλους σε μια σχέση