Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και γυναικεία κυριαρχία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος toyformistresses, στις 15 Οκτωβρίου 2016.

  1. VicTor

    VicTor Regular Member

    Καλά αυτό που λές το καταλαβαίνω απόλυτα, και αν το πάμε σε κοινωνική ανάλυση κάπου εκεί αρχίζει και το σχίσμα μεταξύ egalitarian και 3rd wave feminist. Απλά εντάξει δεν πέθαναν οι 40χρονοι (ακόμα ευτυχώς). Οπότε συμβιώνουμε  
     
  2. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Τροπος του λεγειν ηταν το 40 χρονια .
    Χωρις να θελω να προσβαλλω τους πρεσβυτερους .
    Απλα η μονη διαφορα ειναι οτι δεν μπορουν να κρινουν το σημερα συμφωνα με τα στοιχεια του χθες ή του καποτε .
    Η κοινωνια προοδευει .
    Μεγαλη η συζητηση περι αυτου
     
  3. agent!

    agent! Regular Member

    Τραβα στη γυναικα 2 χαστουκια να μαθει να εχει σεβασμο. Εετσιι. Να κανει κανα καλο φαγητο, να σκουπίζει, να σιδερώνει. Μια κουβεντα κ να ειναι σούζα. Να λεω: ετοιμασε μου.. κ πριν πω αυγα με λουκανικα, να ειναι στο τραπεζι. :")  
     
  4. malus_lupus

    malus_lupus Regular Member

    Ο αντρας ο σωστος κανει μονος του
    O αντρας ο σωστος κανει μονος του κολονοσκοπηση χρησιμοποιωντας για λιπαντικο γρασσο βγαζει το μικροβιο μετα βαζει το χερι στη μυτη βγαζει κ τη μυξουλα τα κανει μπαλακι κοιταει το καλαθι με τα σκουπιδια αλλα διαμαντιδης και σουταρει για 3 στο 1 δευτερολεπτο και σηκωνει τη κουπα
     
  5. Garfield

    Garfield Regular Member

    Και εγώ το ίδιο! Και θεωρώ αυτό τον τρόπο του σεξ ως την υπέρτατη ηδονή για τον άνδρα!

     
     
  6. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Γαματο
    Δεν το εχω ζησει ομως  
     
  7. serve

    serve New Member

    Καλησπέρα.
    Άποψή μου είναι ότι το strap-on δεν είναι τιμωρία, όταν έχεις φτάσει σε αυτό το σημείο προφανώς έχεις συναινέσει και είναι σαρκική η επαφή.
    Βέβαια ο καθένας όπως θέλει το αντιλαμβάνεται. Εάν θέλει να το δει σαν τιμωρία το βλέπει σαν τιμωρία.
    Σχετικά με την κυριαρχία
    Προσωπικά σε ένα session αυτό που με εξίταρε είναι, όχι όταν χρησιμοποιούσε το strap-on αλλά όταν απλά μου ζήτησε να τις ξεκουμπώσω το φερμουάρ της φούστας της!!!
    Τόσο απλό , τόσο..... !!!
     
  8. Libertin

    Libertin Regular Member

    Νομίζω ότι λέμε τα αυτονόητα. Εφ' όσον υπάρχει συναίνεση, τίποτα δεν είναι τιμωρία.
     
  9. Garfield

    Garfield Regular Member

    Το έχω ζήσει, όχι όμως ακριβώς έτσι... Δηλαδή με πήδηξαν δύο κοπέλες μαζί με τα strapon τους όμως εγώ δεν μπήκε μέσα σε καμμία από τις δυό τους. Μόνο αυτές μπήκαν μέσα μου πολλές φορές με τα strapon τους.
     
  10. alino1682

    alino1682 New Member

    αν καποιος δεν γνωριζει τιποτα σχετικα..κ θελει να γνωρισει... πως γινεται να ερθει σε επαφες με γυναικες..που τους αρεσει?
     
  11. Τρικουβερτο γλεντι!
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Κάνει μια ιεροτελεστια όπου καλεί Μάγισσα από τη Σμύρνη, διαβάζει από τα αρχαία βιβλία και... Εντάξει, μη σου πω και όλα τα μυστικά, ε;  

    Πιάνεις μια όμορφη συζήτηση και ρωτάς αν είναι στα ενδιαφέροντα της γυναίκας με την οποία συνομιλεις