Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 16 Νοεμβρίου 2010.

  1. subversion

    subversion Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Never give up! 
     
  2. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Φορεσε της το στον ύπνο. Απλά υπάρχει ο κίνδυνος να αποκτήσεις κολάρο απο τηγάνι μόλις ξυπνήσει  
     
  3. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    χαχαχαχαχαχαχ.....πολυ καλο αυτο με τον υπνο...θα της το βαλω και θα κατσω και πανω της.....χαχαχαχαχα.......τραγικος εχω καταντησει...στο τελος θα βαώ καμια αγγελια να βρω.
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Εμένα να ακούσεις αν θες να προκόψεις
    Κάθε φορά που θα πας να την γαμήσεις θα την βουτάς απ το μαλλί και θα την πετάς με δύναμη πάνω στο κρεβάτι
    Εκεί θα την ξανά βουτάς απ το μαλλί και θα της κουνάς το κεφάλι πάνω κάτω φωνάζοντας ΄΄ θα σε ξεσκίσω καργίολα ΄΄
    Ακριβός σε αυτό το σημείο θα σαλιώνεις το δάχτυλο και θα τρίβεις την τρύπα σου βίαια , και μετά θα της τον καρφώνεις
    Με αυτό το σύστημα και να μην το καταλάβει να είσαι σίγουρος ότι θα της σπάσεις τόσο πολύ τα νεύρα που στο τέλος θα σε γαμήσει θέλει δεν θέλει
     
  5. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    χαχαχαχαχα...γαματοοοοο!!!!!ωραιος ο danos!!!!!!
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?


    θεε και κυριε μετα απο 6 μηνες ? .... ακομα και στο μαθημα να μεινεις δινεις σε 2 μηνες ....
    σιγα μην καταθεσει και αιτηση με παραβολο δημοσιου ...

    αμα την γαμας καλα και την καψουρεψεις , μεχρι και πουτανα γινεται για παρτη σου ....
    ολα σε μια ζυγαρια ειναι ....
    εγω εχω μεγαλυτερο προβλημα ... πεθαινω να βλεπω γυναικες να φιλιουνται μεταξυ τους .. εδω σε θελω μαγκα μου πως την πειθεις για κατι τετοιο ...
    εχω φτασει σε μια .. να το εχω ζητησει .. η αλλη να κλαει και να μου λεει με λυγμους : "θελεις να με δεις να φιλαω την ταδε επειδη σε αγαπαω και μετα να σιχαθω τον ευατο μου ? ".... και εγω σε 3 νανοσεκοντ "μα φυσικα .. τι λεμε τοση ωρα " ....
    αν και τωρα τα πληρωνω ολα αυτα .. ηταν πολυ καβλωτικο να υπερβαινει καποιος τα ορια του επειδη τον εχεις καψουρεψει ..
     
  7. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Πώς δεν τα μπορώ αυτά... Σιγά τα αίματα.  

     
     
  8. aria

    aria Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Αν κατάλαβα καλά δεν υπάρχει συγκεκριμένη γυναίκα που θες να πείσεις αλλά ψάχνεις κάποια που να της αρέσει. Η απλή συμβουλή μου είναι να προσανατολιστείς σε κάποια bi που σχεδόν σίγουρα είναι εξοικειωμένοι με το strapon και ακόμα καλύτερα με κυριαρχικές τάσεις.  
     
  9. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Λοιπον.Το ζητας,ως εξης.
    Γονατιστος,με το κορμι ορθιο (λαμπαδα),τα ματια ομως χαμηλωμενα,παντα με ταπεινοφροσυνη,με το καμουτσικι ή το μαστιγιο δαγκωμενο αλλα το στραπον στα χερια προσφεροντας το σα να προφερεις θυσια και με φωνη ευγενικη,σταθερη και τονο ΑΠΟΛΥΤΗΣ ΥΠΟΤΑΓΗΣ,της το ζητας λεγοντας της.
    "Κυρια,σας παρακαλω πολυ,σκιστε με ν'αλλαξω ραφτη".
    Πιστεψε με.Μετα,θα σε στειλει και για φασον απ' το στραπον. 

    ---------- Post added at 05:51 ---------- Previous post was at 05:43 ----------

    Αααα!!! Strapon ειναι ο Γιαννουκος της Αφεντρας.Τον φορα και κανει τα μερεμετια στην ροδελα του σκλαβου.
    Αν η επομενη ερωτηση ειναι," τι ειναι ροδελα ?" παραδοδονται και μαθηματα prive.
    Καλωσορισες καρντασενα και καλα να περασεις. 
     
  10. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    lol

    τι θυμήθηκα τώρα: η γιαγιά μου ( 82 μαίων) μου λέει σε κάποια φάση- ένας θεός ξέρει από πού το άκουσε- ο ηδονητής τι είναι; Δίνει ηδονή;
    Άντε να εξηγήσεις ότι ο ηδονητής είναι δονητής και που μπαίνει!
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    δεν υπαρχει εκεινη που κανει και εκεινη που δεν κανει ....
    αυτο που καταλαβα στα 42 μου ειναι πως οι γυναικες δεν κανουν σχεδον τιποτα που να τους το επιβαλουν ... αλλα τα παντα αν θελησουν να το κανουν ...

    ακομα και Μιστρες να βρεις ... αν δεν το θελησει δεν θα το κανει επειδη το θελεις εσυ ...

    δεν ειναι σαν εμας τους αντρες που ειμαστε ανωτερο ειδος και κανουμε πραγματα χωρις να το θελουμε απλα επειδη μας το ζητανε (κατεβασμα σκουπιδιων , ακροαση συμπαντικων προβληματων οπως γιατι η φιλη της να χαμογελασει στον διευθηντη , αδειασμα του πιατου στα σκουπιδια πριν το βαλεις στο νεροχυτη , παντοφλες στο σπιτι , και κυριως .. κυριως .. περιορισμο στο κλασιμο κατα το μετρο του δυνατου) ....

    ακου τι σου λεω .. καψουρεψε την και ζητα οτι θες ....
     
  12. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?


    σωστός ο isnogood!

    με μια διαφορά
    δεν παίζει ρόλο η καψούρα, ούτε η αγάπη
    παίζει ρόλο τι ένστικτα ξυπνάς εσύ σαν εραστής στην άλλη
    αν της το ζητήσεις έτσι απλά, ή έστω και γονατιστός, το πιθανότερο είναι να μείνεις με το πουλί στο χέρι
    μπορείς μέσα από το παιχνίδι μυαλού και σώματος να το προκαλέσεις?
    εκεί είναι η μαγκιά
    τ΄΄οτε θα έχεις αυτό που ζητάς