Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 16 Νοεμβρίου 2010.

  1. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Sorry κιόλας, αλλά αυτό δεν κάνεις (άλλοτε λιγότερο κι άλλοτε περισσότερο έμμεσα) σε όλα σου τα ποστς ως τώρα;
     
  2. kostakis35

    kostakis35 New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    θελει το χρονο του,εμενα η κοπελα μου στα 4 χρονια σχεση(τωρα εχουμε χωριση) ξεκινησε σιγα να ασχολητε με τον κολο μου χωρις να το ζητησω,στην αρχη χαιδευε δειλα την τρυπα μου,μετα εβαζε γλωσσα,μετα δαχτυλα,και αρχισε να γινετε ενεργητικη αρκετα.
     
  3. wanatol67

    wanatol67 New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Συμφωνώ με τον kostakis35. Αν η γυναίκα προσπαθήσει να ερεθίσει τον πρωκτό, δεν πρέπει να την σταματήσεις. Αντιθέτως να την ενθαρύνεις. Αν γίνει αυτό, τότε έγινε το πρώτο σημαντικό βήμα. Μετά, μία καλή ιδέα ένα "δήθεν" σερφάρισμα μαζί της στο διαδίκτυο, σε ιστοσελίδες διαφόρων sex shop, όπου εκεί από "περιέργεια" κάνεις κλικ σε anal plugs, στραπ ον κ.λπ.(πω! πω! τι είναι αυτά!) Μετά απ'αυτό νομίζω ότι την επόμενη φορά του σεξ η γυναίκα θα το πετάξει ως ιδέα. Το θέμα είναι λοιπόν να της το βάλεις στο μυαλό. Tα sub και dom είναι άλλη ιστορία. Στραπ ον μπορεί να χρησιμοποιήσει κάθε ζευγάρι.
     
  4. zwg

    zwg Regular Member

    Εγώ πιστεύω πως όλα είναι μέσα στο μυαλό... Το κατά πόσο είναι έτοιμη μια γυναίκα να δοκιμάσει καινούρια πράγματα και γενικά πόσο open mind είναι. Επίσης θα σου έλεγα ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ μην πας σε αυτό που θες καθέτως διότι το απότομο είναι κατά 90% όχι.... το 10% είναι όταν όντως της αρέσει και το έχει μέσα της. Οπότε καλύτερα να το πας σιγά σιγά. Μπορείς λοιπόν να αρχίσεις να την ρωτήσεις αν θα της άρεσε να σε χουφτώνει από πίσω... Αν είναι θετική σε κάτι τέτοιο μετά μπορείς να την ρωτήσεις τι άλλο θα της άρεσε σχετικά με το θέμα, ή ακόμα αν θα της άρεσε να δοκιμάσει να σου βάλει δαχτυλάκι ίσως με την πρόφαση αν θέλει να σε κάνει να νιώσεις όπως νιώθει και εκείνη όταν μπαίνει κάτι μέσα της. Νομίζω αν δεχτεί το δαχτυλάκι μετά ανοίγουν πολλοί ορίζοντες... και μετά μπορείς σιγά σιγά να το πας το θέμα και στο στραπ ον. Πρέπει πριν προσπαθήσεις να γαμήσεις τον εγκέφαλο της κοπέλας ώστε να της βάλεις αυτό που θες μέσα να βρεις πρώτα εσύ πιο μέρος θα είναι το ευχάριστο για αυτήν... έτσι ώστε να μπορέσεις να την πείσεις. Αυτή είναι η γνώμη μου.
     
  5. giorgio1981

    giorgio1981 New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    ειμαι vanilla. και ειναι απο τις λιγες φορες που εχω τολμησει να γραψω γιατι φοβαμαι οτι δεν εχει θεση ενας vanilla εδω η τι μπορει να κανει. ειμαι straight αλλα τρελαινολμαι να μου βαζει η κοπελα μου δαχτυλακι. ποναει στο anal και της ειπα μια φορα , σε αφηνω να το βαλεις σε μενα για να δεις τον τροπο που θα σου λεω και οτι δεν ποναει. τελικα της αρεσε και απο τοτε σχεδον καθε φορα εχουμε παιχνιδι με εμενα ανασκελα με τα ποδια ψηλα. ειναι ο τροπος που το ζητας και ΠΑΝΤΑ το σωστο timing.... μετα θα το παρεις το strapon σου.
     
  6. wanatol67

    wanatol67 New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Αγαπητέ giorgio1981 μη μπλέκεσαι με vanilla και ξε-vanilla. Μέσα στην κραβατοκάμαρά σου κάνεις ότι θέλεις αρκεί να περνάτε καλά και οι δύο, χωρίς κατηγοριοποιήσεις. Αυτό που περιγράφεις σημαίνει ότι σας αρέσει το anal. Είναι το 1ο βήμα γιά στραπ ον. Το δεύτερο είναι ένα butt blug, εννοείται και γιά τους δυο σας.
     
  7. jack

    jack New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    τι να πω διαβασα......και η γνωμη μου ειναι οτι αμα δεν γουσταρη η γυναικα και ειδικα αμα εχει κολληματα του στιλ ο αντρας ο σωστος δεν τρωει ουτε δαχτυλο τοτεεεεε αστα να πανε
    πιο παλια ειχα μπλεξει με μια γκωμενα που θα μπορουσαμε να το κανουμε
    αλλα τοτε ημουν πιο μικρος και δεν το ειχα σκεφτει μαλλον λαθος μου..
    και εγω το ιδιο προβλημα δεν βλεπω φως απο την σχεση μου
    δυστυχος σκεφτομαι σοβαρα να παω σε επαγγελματια
     
  8. bolnik

    bolnik New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Είναι το πρωτο post μου στο forum, και νομιζω πως ειναι στο καταληλο θεμα, καθως ειναι απο τις αγαπημενες μου φαντασιωσεις (και δυστυχως μονο φαντασιωση ακομα). Τωρα για το πως το εχω ζητησει.. Εβλεπα με την κοπελα μου (πρωην τωρα) λεσβιακες τσοντες (το στραπ-ον να παει συνεφο), και καποια στιγμη την ρωταω τι θα απαντουσε αν της ελεγε το αγορι της να τον παρει με στραπ-ον. Η απαντηση ηταν οτι δεν θα ειχε προβλημα να του κανει την φαντασιωση πραγματικοτητα.. Δηλαδη ολα μια χαρα! Το θεμα ειναι οτι εκτος απο δαχτυλο δεν εγινε ποτε τιποτα περισσοτερο, γιατι μετα απο λιγες μερες το μετανιωσε.. χωρις να πει γιατι.
    Παντως γενικα πιστευω οτι λιγες γυναικες θα ειχαν προβλημα να το δοκιμασουν, μπορει να μην καυλωλουν ολες στην ιδεα αλλα δεν σημαινει οτι θα ειχαν προβλημα.
     
  9. kostakis35

    kostakis35 New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    φιλε ειμαι ενα χρονο παντρεμενος,εγω της γυναικας μου την ιδεα της την εβαλα σιγα-σιγα,της εδειξα οτι μου αρεσει να με εχει δουλο.της αρεσε η ιδεα.της εγλειφα τα ποδια στην αρχη γονατιζοντας μπροστα της,μετα της πειρα μαστιγιο,με εδενε και με μαστιγονε,μετα της πειρα δονητες οπου επαιζε με αυτους μπροστα μου,μου εβαζε δαχτυλο στην αρχη και μου εδεινε χαστουκια στο κολαρακι,με εκανε το τσουλακι της,και μετα αρχισε τα παιχνιδια με τους δονητες στο κολΑρακι μου,με ελεγε σκλαβακι,τσουλακι και αλλα τετοια
     
  10. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    [FONT=&quot]Εγώ έχω δώσει να καταλάβει η γυναίκα ότι μου αρέσει από πίσω, το γλείψιμο το δάχτυλο, αλλά και το στραπόν, το κάνω την ώρα που με γλύφει στα @@ εγώ όρθιος φυσικά, την παροτρύνω να το κάνει από μόνη τις σιγά σιγά.
    Στην αρχή κάνε την να σε γλύψει, μετά να σε χαϊδέψει, μετά να σου βάλει δάχτυλο. Άσε την να στο ζητήσει εκείνη το στραπόν. Όλα θέλουν κάπως αργό και σταθερό ρυθμό. [/FONT]
     
  11. vanesa

    vanesa Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    το θέμα είναι να είναι ανοιχτμυ αλή κ να μην έχει στερεύτπά κ νοοτροπία αναχρονιστική
    υπάρχουν κάποιοι που είναι τυχεροί ες
     
  12. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Το θέμα είναι να στο ζητάει αυτή με παρακάλια κι εσύ να παριστάνεις το ντροπαλό αγόρι.