Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 16 Νοεμβρίου 2010.

  1. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Hey, μην απελπίζεσαι, όλο και κάποια θα βρεθεί, ειδικά εφόσον ξέρω πως είμαστε εκεί έξω  
    Πού να δεις και το ανάποδο, να θες διακριτικά να το φέρεις στο φίλο σου πως θες να εξερευνήσεις και αυτό...να το συζητάς απ'έξω απ'έξω, να "σκοντάφτεις" σε σάιτ από sex shop και να κάνεις Bookmark "τυχαία" τη σελίδα με τα strapon, να παραδέχεσαι πόσο τρελά σε καυλώνουν κάτι τέτοια, να φορέσεις στραπόν και να τον κάνεις να στενάξει, να κάνεις screensaver σκηνές απόλυτης φαντασίωσης.. Και να νυχοπερπατάς, που λες, διακριτικά στη "γύρω περιοχή" σε στιγμές μεγάλου πάθους για να μην του έρθει απότομα, κάτι φιλάκια, κάτι χαδάκια, λίγο γλωσσίτσα, 'ανετα μωρό μου;', 'άνετα καύλα μου', και μόλις ακουμπήσεις με το μανικιούρ και μόνο τη...μαγική ροδέλα να πετάγεται λες και πήρε φωτιά το γκαράζ και του καίγεται η φεράρι...και μη τον είδατε...
    Ουφ...μερικές φορές αναρωτιέμαι αν πρέπει να γράψω ένα βιβλίο....
     
  2. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?



    Κατάλαβες τώρα γιατί τα αγόρια δεν σου δίνουν κώλο;


    ...
     
    Last edited: 4 Δεκεμβρίου 2011
  3. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Χαχαχαχαχαχα, γιατί είμαι άτυχη, δεν ξέρω να τους διαλέγω, δεν ξέρω τι θέλω ή γιατί θέλω και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο;;;
     
  4. slaveneos

    slaveneos New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    κι εγω το ψαχνω καιρο και δεν το βρισκω αλλα παιζει ρολο και η περιοχη σου και διαφορα αλλα... το θεμα ειναι να βρεθει και καποιος του χωρου να σε βοηθησει γενικα...
     
  5. sklave_01

    sklave_01 New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    egw eixa mia empiria na dokimaso strap on kai koitaga ton erwta...twra pou thelw na katsw sta 4 omos dyskoleuomai na vrw mia, den exw ton tropo na to kanw....giauto thelw mia domina (ekei kateleixa) na me valei me to zori thelw den thelw!!
     
  6. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Χαχαχα!
    Και εγω θεωρω τον εαυτο μου ατυχο happyhellcat επειδη δεν μπορω να βρω γυναικα που να θελει να το χρησιμοποιησει σε εμενα.
    Ειχα κοπελα που το απολαμβανε και τωρα ειναι το θεωρω αναποσπαστο κομματι του σεξ!!!!!
     
  7. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Όλο και κάποια θα βρεθεί  
     
  8. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Επειδή κι εγώ το έχω δοκιμάσει, να πω ότι αν γίνει σωστά είναι πολύ γλυκό. Ένοιωθα μια ζεστασιά... Χώρια που όταν άρχισε να με τραντάζει η Αφέντρα, λύθηκα στα γέλια...  
     
  9. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Κρίμα που πρέπει το μήνυμα να είναι μεγάλο. Ένα έχω να πω! Δίνουμε, δίνουμε!!!
     
  10. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Χαχαχαχαχα, έτσι όπως το διάβασα σχημάτισα μια εικόνα κοοοοοομπρρεεεεε-σσεεεεεεεεεεεερρρρρρρ  
    Αυτός είσαι, το γέλιο κάνει καλό  
     
  11. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Κάπως έτσι... Είχε και vibrator. Τι να πω... Αν όλο το παιχνίδι είναι να σε υποτάξει ψυχολογικώς, εγώ το χάρηκα αφάνταστα!  
     
  12. louizachix

    louizachix New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Πολύ ενδιαφερουσα συζητηση. Ειμαι ενας παντρεμενος crossdresser που η συζηγος δεν γνωριζει τιποτα. Πολύ θα ήθελα να νιωσω και εγω αυτην την εμπειρια αλλα δεν νομιζω ότι θα συμβει ποτε αυτό με τη γυναικα μου για αυτο θα με ενδιεφερε πολύ να βρω μια αλλή προθυμη γυναικα.