Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 16 Νοεμβρίου 2010.

  1. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Θέλεις να συμβεί αυτό με τη γυναίκα σου; Κι αν ναι, γιατί δεν συμβαίνει;
     
  2. louizachix

    louizachix New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    θελω αλλα δεν τολμω να της το ζητησω
     
  3. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Ο τολμών νικά.
     
  4. Y13

    Y13 Regular Member

    .............αλλαγή ρόλων ?.............................. 
    .
     
  5. Libertin

    Libertin Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Έχεις μυστικά από τη γυναίκα σου? Κι εγώ lol. Δεν το ξέρει ότι τον έχω πάρει1  
     
  6. Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Σίγουρα ... Και σε σένα το ίδιο ευχομαι  
     
  7. louizachix

    louizachix New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Ναι η γυανικα μου δεν ξερει τιποτα για το παθος μου γαι τα γυναικεια ρουχα, θα ήθελα πολύ αν βιωσω την εναλλαγη ρολων.
     
  8. bakerman

    bakerman New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    καλημερα πολυ ενδιαφερον δεν εχω κανει ποτε αλλα ειμαι πολυ προθυμος και υπακουοσ να μαθω¨lol
     
  9. caffein

    caffein New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Γεια σας. ειμαι νεος στο frum και το θεμα αυτο με ενδιαφερει παρα πολυ. με την συντροφό μου ειμαι 7 χρονια και η σεξουαλική μας ζωή εχει περασει πολλα στάδια. το strapon ειναι κατι που το θελω εδώ και πολύ καιρο αλλα δεν ξερω πως να το ζητησω γιατι φοβάμαι τις αντιδράσεις της. Βλέπετε δεν συζητάμε τετοια θεματα ουτε καν κατα την διάρκεια του σεξ. βεβαια το παιχνίδι απο την πίσω πόρτα δεν είναι κατι τελείως ξενο για μας αφου εδω και 1 χρόνο περίπου η κοπελα μου εχει αρχίσει να με γλύφει και να μου βάζει δάχτυλο και μάλιστα χωρίς να το ζητησω εγώ.

    Διάβασα και σε αλλα post κάποιες ιδέες αλλα δεν νομίζω οτι κολανε στην περιπτωσή μου, αφου για παραδειγμα δεν βλεπουμε ποτε ταινίες πορνο ούτε χαζευουμε μαζι site τετοιου περιεχομενου.
    Ξερω οτι το θεμα αυτο έχει αναλυθεί αρκετα αλλα θα ήθελε να ακουσω καποιες ιδεες...
    Ευχαριστώ
     
  10. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    7 χρονια και δεν της το λες?? Και μάλιστα όταν σου βάζει δάχτυλο από μονη της?

    Άμα είναι να μείνεις με την συγκεκριμένη γυναικα, μπορείς να συνεχίσεις καταπιέσεις τις σεξουαλικές σου ορμές?

    Λοιπόν, δεν έχουν σημασία τα καθώς πρέπει, ειδικά στο sex. Κλείσε αυτό το forum, βάλε μια τσόντα με strap on, πες της να την δει, περίμενε λίγο να πει 2 λέξεις (αν έχει να πει), δώσε της ένα strap on, γυρνα πλάτη, και πες της ότι είναι σειρά σου.
     
  11. caffein

    caffein New Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Αυτο θα πρεπει να κανω. Ισως και να μην υπαρχει καλυτερος τροπος. Ελπιζω να βρω την καταλληλη στιγη, γιατι στα λογια δεν ειμαι καθολου καλος.
    σε ευχαριστω για την απαντηση.
     
  12. happyhellcat

    happyhellcat Regular Member

    Απάντηση: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Σηκώνετε χιούμορ γενικά; Πάρε ένα στραπόν, άστο στο σαλόνι και όταν το δει, πως "ΩΠ!!!! πώς βρέθηκε εδώ αυτό; δωράκι για ΜΕΝΑ είναι; έλα, άντε, αφού μου το πήρες, θα κάτσω να το δοκιμάσουμε...για σένα το κάνω   "
    Χωρίς πλάκα πάντως, πιστεύω πως μετά από τόσα χρόνια, ίσως είναι ώρα να αρχίσετε να βλέπετε πορνό μαζί ή τουλάχιστον να συζητήσετε σχετικές εναλλακτικές, έστω και για ποικιλία ή αλλαγή, μια ανανέωση δεν είναι κακή. Αλλά φυσικά εσύ ξέρεις καλύτερα τη σύντροφό σου, ενδεχομένως μπορείς να κρίνεις πώς θα αντιδράσει. Καλή τύχη