Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος micky30, στις 16 Νοεμβρίου 2010.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Προσωπικά, μου φαίνεται λίγο αδιάφορη η αντίδρασή της... θέλω να πω καλό είναι που δεν απογοήτευτηκε κλπ αλλά δε φαίνεται να είναι και ιδιαίτερη 'ζεστή' με την ιδέα. Και μάλλον θα το κάνει μόνο για να ικανοποιήσει εσένα και όχι επειδή της αρέσει της ίδιας. Βέβαια, μπορεί μία δοκιμή να της αρέσει, δεν ξέρεις... αν και πιστεύω ότι στην πλειοψηφία των περιπτώσεων οι κοπέλες που θέλουν να το κάνουν, τους αρέσει σαν ιδέα...
     
  2. woohoo

    woohoo Regular Member

    Απάντηση: Re: Strapon και πως το λες/ζητας απο μια κοπέλα?

    Δεν ήταν ούτε καν πιθανό σενάριο να το δει ζεστά. Είμαστε και οι 20rides και ρωτάω μήπως και μπορεί τελικά να ωριμάσει η ιδέα μέσα της.

    Άλλωστε νομίζω ότι κάποιες που δηλώνουν mistress η dommne στο forum, δεν το είχαν καταλάβει και από τα 20.
     
  3. Puma

    Puma Regular Member

    Δεν έχεις και άδικο σε αυτό που λες περί ηλικίας... μπορεί να ωριμάσει κάποια στιγμή μέσα της η ιδέα. Συμβαίνει αρκετές φορές αυτό και σε γυναίκες και σε άντρες... μπορεί κάποια ερωτική πράξη να την βλέπουμε extreme και να την απορρίπτουμε από το μυαλό μας και μετά από καιρό (ίσως και χρόνια) να τη σκεφτούμε διαφορετικά και να ωριμάσει μέσα μας.

    Απλά πιστεύω ότι αν γίνονται ούτως ή άλλως παιχνίδια στο συγκεκριμένο σημείο, θα είναι πιο εύκολο κάποια στιγμή να προχωρήσετε και στο επόμενο βήμα.
     
  4. louizachix

    louizachix New Member

    Παιδιά ο θεσμός του γάμου δεν έχει να κάνει με αυτό που εννοώ εγώ. Μπορεί να είναι απλώς σύντροφος σου που είναι και το σπουδαιότερο. Η άποψη της Happyhellcat με καλύπτει αλλά το ρίσκο δεν μπορώ να το πάρω.....
     
  5. moxito

    moxito Travel for the dream!!!

    Δεν εισαι μονος....δεν εισαι Ο μονος...χαχαχα...αστα φιλε...σπανιο φαινομαινο.... 
     
  6. strapon_imagination

    strapon_imagination New Member

    kalhspera thelw na dokimasw to strapon t xa di s mia tsoda k k.....a uparxi kapia pou 9a m dosi afti tn empiria?  
     
  7. Ο Γιώργος

    Ο Γιώργος New Member

    Μου ειχε τυχει με μια κοπελα στο παρελθον.Απλα αφησα ''καταλαθος'' μια τετοια τσοντα ανοιχτη στο pc και περιμενα να δω την αντιδραση της.Ημουν ετοιμος να πω ''οχι μωρο μου καταλαθος την εβαλα'' μεχρι που μου ειπε πως παντα το χε βιτσιο
     
  8. Tι είχε βίτσιο να μπει σε δωμάτιο ανδρός με τσόντα ανοιχτή στο pc?
     
  9. Ο Γιώργος

    Ο Γιώργος New Member

    να παρει καποιον αντρα με στραπον -_-
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μωρό/γλυκιά/αγάπη/τσουλάκι κτλ κτλ κτλ μου...Γουστάρω πλαστικό πέοντα...Απλά...
    Η σε κοιτάζει αηδιασμένη/σε κοιτάζει αηδιασμένη και σε "στολίζει"...
    Η ανακαλύπτεις ότι το είχε ήδη κάνει/το φαντασιωνόταν/δεν το είχε ποτέ σκεφτεί και δεν θα την χάλαγε σαν ιδέα/θα ήταν διατεθειμένη για τον χ,ψ,ω λόγο να ικανοποιήσει τον σύντροφο της και ας μην "τρελαινόταν"...
    Εξίσου απλό...
    Αν βέβαια για κάποιον η βρώση strapου είναι τόσο σημαντική που να μην μπορεί να κάνει χωρίς...
    Αν η σύντροφος/γκόμενα/σύζυγος του ρίξει άκυρο...Ας αποχωρήσει από την όποια σχέση του και ας αναζητήσει κάποια που να τον ικανοποιήσει...
    Τα "λάθη", τα "τυχαία" και λοιπά τεχνάσματα, πάντα κατά την ταπεινή μου άποψη στο 99% των περιπτώσεων δεν έχουν αίσιο αποτέλεσμα...
    Με την ειλικρίνεια κάποιος δεν βγαίνει πάντα κερδισμένος, αλλά σίγουρα είναι προτιμότερη από τα "κολπάκια"...
    Σε κάθε περίπτωση και κομμένη η πλάκα...Το συζητάει καθαρά μαζί της και δίχως υπεκφυγές...
    Και είναι διατεθειμένος ν' απαντήσει ακόμη και στις πιο "δύσκολες" ερωτήσεις της επί του θέματος...
    Και να λύσει πιθανές της απορίες...Χωρίς να σημαίνει ότι η "αποκάλυψη"/αίτημα του θα γίνει αποδεκτή...
     
    Last edited: 5 Ιουνίου 2015