Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

strapon σε οικο ανοχης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος thor, στις 16 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    σε ευχαριστουμε για την εμπειρια..
     
  2. johnvi

    johnvi New Member

    Καλή φάση χαίρομαι που βρήκες κατι που να σε ικανοποιεί σε "σπίτι" . Έχω πάει μια φορά επίτηδες για την εμπειρία και εκτός του ερεθισμού οτι με παίρνει μια εντελώς άγνωστη κατά τα άλλα ήταν χάλια. Ισως βέβαια να φταίει οτι εγώ ερεθίζομαι περισσότερο από την καύλα και την ηδονή της συντρόφου μου παρά από τον πόνο ή τον εξευτελισμό. Γενικά τρελαίνομαι οταν νιώθω πως τελιώνουν και είναι πολύ σπάνιο να καταφέρει κάποια να το υποκριθεί αυτό.
     
  3. μακαρι να ειναι ο κάθε ενας απο εμας ικανοποιημενος , με ο,τι και αν κανει.
    Δεν χανεις ομως κατι αν το φερεις απ εξω απ εξω στην κοπελα σου για να δεις αντιδρασεις....
     
  4. mixalhs2

    mixalhs2 New Member

    εγω μια φορα το εκανα με στραπ ον αλλα προτιμισα την λυση του ντελιβερι στο σπιτι παντος δεν ηταν και ασχημη εμπειρια
     
  5. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Οφείλω να ομολογήσω πως τα delivery σας εκεί στην Αθήνα είναι πολύ πιο προχωρημένα από τα δικά μας. Ψάχνω και ξαναψάχνω στα φυλλάδια που στέλνουν κατά καιρούς αλλά τίποτα: πίτσες, σουβλάκια, κρέπες, άντε και κανένα κινέζικο. Στραπ ον πουθενά!!!!  
     
  6. atasai

    atasai Regular Member

    Για ξανακοίτα αυτά με τις πίτσες, μπας και είναι απο Βιλγαρία.
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Αδυνατώ να καταλάβω αλλά από την άλλη ποιος είμαι εγώ να κρίνω, σάμπως κανένας διαφορετικός από την υπόλοιπη τη μάζα...
     
  9. ntekor

    ntekor New Member

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    καλη η εμπειρια σου αν μας την ελεγες κιολας:icon_no2:
     
  10. zwg

    zwg Regular Member

    Αλλήθεια υπάρχει delivery που έρχεται σπίτι μια γυναίκα με στραπ ον έτοιμη να το χρησημοποιήσει? Πρώτη φορά το ακούω... Θα θελα να μάθω 1ον πόσο πάει η ταρίφα για κάτι τέτειο και 2ον πως το χρησιμοποιεί... ενωώ αργά, γρήγορα? Από περιέργεια περισσότερο... εδώ στην Δράμα είμαστε αρκετά πίσω  
     
  11. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    Η οίκοι ανοχής προσφέρουν και strapon   Θα σε ξεπετάει σε 10’ φαντάζομαι.    
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    χωρις στραπ-ον κανουν περισσότερη ωρα?