Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

strapon σε οικο ανοχης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος thor, στις 16 Σεπτεμβρίου 2008.

  1. vanessa_di_vine

    vanessa_di_vine New Member

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    Εχουν και strapon στους οίκους ανοχής ??? Δεν το ήξερα, αν και δεν έχω πάει ποτέ μου σε οίκο ανοχής.
     
  2. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    στην ιατρική ορολογία λέγετε φαινόμενο της ανθυποβολής...
     
  3. thor

    thor New Member

    Re: Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    και στραπον και απλο dildo αλλα και μαστιγιο και βεργα για extra ικανοποιηση, αυτα βεβαια αν τα ζητησεις γιατι αλλιως δεν παιρνουν μαζι τους οι κοπέλες στο δωματιο και απλα κανεις την νορμαλ πραξη.
    Οσο για την ωρα αναλογα με το ποτε θα τελιωσει ο πελατης εξαρτατε μπορει να τελιωσει σε 5 μπορει και σε 20 λεπτα.
    Εμενα παντως δεν με ξεπεταξαν ποτε στα μπαμ και το προτιμω σε σχεση με κατοικον επισκεψη γιατι και πολυ πιο φτηνοτερα μου ερχετε, και το σπιτι μου δε σταμπαρετε απο την οποιαδηποτε κοπελα του επαγγελματος που ειναι αγνωστου προελευσεως αλλα και το συμαντικοτερον πρεπει να ξερεις οτι αυτη που θα ερθει θα ειναι ικανη να σου προσφερει μια τετοια εμπειρια, στο παρελθον 2 φορες που δοκιμασα και οι 2 πρων ανατολικοευρωπαιες που μου ηρθαν ηταν εντελος εκτος κλιματος πραγμα που με ξενερωσε αφανταστα.
    Εκει παντως που παω τουλαχιστον μου κανουν με την απαραιτητη γνωση που εχουν αυτο που ζηταω και με το παραπανω.
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    ανωμαλιες... 
     
  5. alexandros834

    alexandros834 New Member

    καλη εμπειρια
     
  6. Dante

    Dante Regular Member

    Αν έχεις τη γκαντεμιά να γεννηθείς γκόμενα, παίζει service ή τον μπούλο (στο χέρι, γιατί αλλιώς καλά θα 'τανε). Έχω χάσει τις ελπίδες μου με τις non charging γυναίκες, βλέπετε.

    Sweet experience. Keep paying! Αυτά είναι, όταν δεν υπάρχει επικοινωνία στο ζευγάρι...
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ναι ... πειτε το και αυτο τωρα ... αφου πρωτα εκφυλισατε τους παντες ... και 7 στους 10 γραφουν για μια καταπληκτικη εμπειρια που ειχαν οταν τους πηραν στα 4 οι ορδες του Αττιλα .. και το στραπον εχει γινει must στον αντρικο κωλο .......
    Για ενα πραγμα αναρωτιεμαι μονο ... τι υπαρχει στο τερμα αυτης της κατηφορας ...
     
  8. Artemis

    Artemis Ανήκω σε Μένα


    Ένα στραπ-ον που σε περιμένει ίσως; Έτσι για να μπορείς να έχεις άποψη και μετά να κρίνεις - κατακρίνεις
     
  9. Syrah

    Syrah Contributor

    Warning

    Moderator's notification:

    isnogood: Ο χαρακτηρισμός της αρέσκειας στην πρωκτική διείσδυση ως αισθητική/ηθική/αξιακή -ή ό,τι άλλο υπονοείται εδώ- υποβάθμιση είναι προσβλητική και μη αποδεκτή στο GreekBDSMCommunity. Για περισσότερες πληροφορίες βλ. Κανονισμό ΙΙ παρ. 6 & 8.

    Artemis: Το πρώτο πεζό γράμμα στο ψευδώνυμο ενός συνομιλητή δεν είναι ενδεικτικό αυξημένης ανοχής απέναντι σε "μάγκικο" ύφος. Οι όποιες ενστάσεις επί της άποψης ενός, ας εκφράζονται με κοσμιότερο τρόπο.

    Τέτοια σχόλια δεν τιμούν κανέναν και στο εξής θα διαγράφονται από το νήμα συνεπιφέροντας τις προβλεπόμενες ποινές. Ευχαριστώ.
     
  10. thor

    thor New Member

    φιλε master-rope στειλε ,μου το mail σου σε πμ για να σου απαντησω γιατι παταω το replay στο πμ σου και δεν μου βγαινει
     
  11. johnnys

    johnnys Regular Member

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    Ιδέα δεν έχω περί οίκους ανοχής.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: strapon σε οικο ανοχης

    Γιατί διαγράψατε το post μου εδώ;; Γιατί δε σβήνατε τουλάχιστον το c/p και να αφήνατε το σχόλιο μου;;