Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

STRAPON τιμωρια ευχαριστηση κυριαρχια...??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος neos Protaris, στις 15 Οκτωβρίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αγαπητέ νηματοθέτη, αν περιμένεις να βγάλεις άκρη εδώ μέσα...Πόσο μάλλον όταν μιλάμε για ένα φόρουμ που πραγματεύεται σεξουαλικά θέματα...και τα οποία είναι από τα μεγαλύτερα ταμπού ( και δεν πάνε να λένε οι περισσότεροι ότι θέλουν...Το φετίχ μου καλό, το δικό σου τζιζ και πάει λέγοντας...)...Είσαι "φρέσκος"...Γνώμη ταπεινή η δική μου...Συζήτα, διάβασε, διασκέδασε και μην "ακούς" κανέναν στο τέλος...Δικό σου το κορμί, δικές σου εμπειρίες, δικές σου οι "φρίκες" και οι ηδονές...Δική σου η ζωή...Την όποια άκρη θα την βγάλεις μόνος σου...με τις σκέψεις σου...τις αναζητήσεις σου... και ίσως με κάποια από τ' άτομα που ήδη σχετίζεσαι η θα σχετισθείς "ζωντανά"... 
     
  2. παντα υπαρχει ενα θεμα στο να μεταφερουμε αυτα που εχουμε στο μυαλο μας σε γραπτο λογο (εγω τουλαχιστον το εχω) δεν νομιζω οτι σε κατηγορησε κανεις και προσωπικα πιστευω οτι οι αποψεις σου ειναι απολυτα σεβαστες και σε αρκετα θεματα συμφωνω μαζι σου....Θεωρω οτι ειναι ακρος ενδιαφερων να εκθετει ο καθενας τις αποψεις του ......
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι αν την ωρα που σου παιρνει πιπα η γκομενα σου ριξει και δυο δαχτυλα απο πισω τοτε τι εισαι?
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Πεοφορούσα λεσβία εσύ και αιδοιοφόρος πούστης η γκόμενα σου χαχαχα... 
     
  5. χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    γραφεις πρωι πρωι!!!  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αν σκέφτεσαι πάντως να του το μάθεις, λυπούμαι αλλά το πάει το γράμμα μα παραλήπτης δεν είσαι εσύ αλλά η γκόμενά του  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Dark μην είσαι σίγουρη ότι η γκόμενα του straponοβόρου "μη άντρα" είναι σίγουρα γκόμενα?...Μπορεί να είναι καμία σύγχρονη M. Butterfly...τώρα πως γίνεται να πηδάς κάποια για καιρό από τον κώλο και να μην καταλάβεις ότι θα είχε πέοντα αντί για γουνί...Η μονίμως λιάρδα πρέπει να είσαι, η η ψεύτικη strapoγκόμενα να τον έχει φασολάκι...χαχαχα...Και όχι για να ευλογήσω τα γένια μου...Αν ήταν όλοι οι άντρες σαν την γυναίκα μου...ευχαρίστως και να έτρωγα αληθινό πέοντα και όχι μόνο strap...Αλλά το κόβω λιγάκι χλωμό...Άρα κρατάω τη γυναικάρα μου που μαζί τα κάνουμε όλα και συμφέρουμε ο ένας την άλλη και τούμπαλιν...Το μόνο κακό είναι ότι είναι αρκετά πιο αδύνατη από μένα και δεν μπορώ να τις "κλέψω" κανά συνολάκι...Γκαντεμιά ρε γαμώτο...Πόσο μάλλον που δεν την χαλάει...τουναντίον...Ρε κάτι ανωμαλάρες που κυκλοφορούν ανάμεσα μας και θέλουν και να ονομάζονται "αληθινοί" άντρες και "αληθινές" γυναίκες χαχααχα...  
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2014
  9. Οχι και παλι οχι δεν εχω τετοιους προσανατολισμους.....Τωρα οτι το παει το γραμμα το παει συμφωνω.!! Αλλα ας προσεχε η γκομενα του .....  
     
  10. lexy

    lexy .ti.va.

    Μμμμ αν δεν ξέρεις όλη την ιστορία, ίσως, είναι καλύτερα να μην συμπεραίνεις. Και ποτέ δεν ξέρεις όλη την ιστορία.
    Μπερδεύτηκα. Ποιος στραπονάρει ποιον; Τέτοιες βρωμοδουλειές κάνετε εδώ;

    "Χρειάζεται ένα όργανο για να προκαλέσει ερεθισμό με τον τρόπο που η φύση καθόρισε για τις γυναίκες. "

    Εμ γιατί νόμιζεις οτι ο μπαμπάκας Ζίγκι μας στιγμάτισε ως φθονερές; Πρέπει να τα μάθω όλα πάλι από την αρχή! Ουφ...
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μάλλον η γκόμενα του είναι και αποστολέας και παραλήπτης...Και γουστάρουν και οι δυο ν' ανταλλάσσουν ταχυδρομικές θυρίδες...Και αν η ευχαρίστηση του ζευγαριού είναι "επικίνδυνη"...Τότε ναι, την λυπάμαι κι εγώ την "κακομοίρα" που γουστάρει να straponάρει τον κρυφοπουστράκο της και εκείνος γουστάρει να τον straponάρει η γκόμενα του...Τι χειρότερο από την παντελή έλλειψη στεγανών ανάμεσα σε δυο ανθρώπους που ποιος ξέρει, εκτός από το να πηδιούνται απλά, μπορεί και να έχουν και αισθήματα ο ένας για τον άλλον...Και που τα βρίσκουν τέλεια στο "κρεβάτι" τους...Αλλά αν δεν εγκρίνουν οι άλλοι...εννοείται ότι δεν πρέπει να κάνουν κάποια πράγματα...   

    Καλά, το κλασικό θεατράκι της Δευτέρας συνεχίζεται...Βρε "παιδάκια" δεν σας αρέσει το strap η οτιδήποτε άλλο? Μην ανησυχείτε...καμία δεν θα σας το βάλει εκεί που κοιμάστε...Ούτε θα σας επιβάλει πρακτικές που δεν θέλετε... 
     
  12. μου δωσες ιδεα για νεο νημα......