Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

STRAPON τιμωρια ευχαριστηση κυριαρχια...??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος neos Protaris, στις 15 Οκτωβρίου 2014.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    Τώρα ή τρολλάρεις ή βάζεις ιδέες. Μη!
     
  2. σκεφτομαι να παρω τσιγκινο χαχαχαχαχα  
     
  3. lexy

    lexy .ti.va.

  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είμαι τόσο ηλίθιος που όταν τρολλάρω το λέω...Καλά, είσαι τόσο υποχθόνια που είσαι ικανή να δέσεις τον Κ σου στον ύπνο του και να τον straponάρεις ανελέητα με καμία βούρτσα για ελαιοχρωματισμό ( Μην με παρεξηγείς, σε λίγες ώρες έχουμε να βάψουμε το σπίτι μας και μου έχει μείνει κατάλοιπο χαχαχα )  
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Είναι απορίας άξιο το ότι αρκετοί άνθρωποι επιχειρούν να αυτο-υποβιβάζονται με πολύ άσχημους χαρακτηρισμούς για να αποδείξουν την αλήθεια που πιστεύουν.
    Ποιος είναι ο λόγος; Να προκαλέσουν τον οίκτο των άλλων για ν' αλλάξουν οι απόψεις τους;

    Η χρήση της λογικής αποδίδει καλύτερα.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ρύζι με λεμόνι για να σφίξει η σούφρα...Ούτε με αδαμάντινο δεν θα μπορούσε να σε τρυπήσει μετά χαχαχα   
     
  7. lexy

    lexy .ti.va.

    Υποχθόνια είμαι. Φακ(τ).
    Νο κομεντ στα λοιπά!
     
  8. σχημα λογου ηταν(και χαβαλες)......δεν παιζει κατι τετοιο ειναι πολυ μακρυα απο τα θελω μου...... 
     
  9. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    και την είχα για καλό πράγμα την αλληλογραφία... μαθαίνει πολλά κανείς σε αυτό το φόρουμ τελικά.. το θέμα είναι πως όταν δυο άνθρωποι τα βρίσκουν και ό,τι γίνεται μεταξύ τους γίνεται με σύνεση και συναίνεση, δεν μπορεί κανείς να τους χαρακτηρίσει φυσιολογικούς ή μη. μπορεί απλά να επιλέξει να μην επιδοθεί στις συγκεκριμένες πρακτικές που δεν του κάθονται καλά, ή δεν χωράνε στο μυαλό του. και να προχωρά πάντα σε επισταμένο έλεγχο του περιβάλλοντος χώρου, μην τυχόν και πεταχτεί κανένα ατίθασο strap-on από πουθενά κι έχουμε και ατυχήματα.. 
    υ.γ. αυτή η φάτσα που κοπανάει το κεφάλι της στον τοίχο απλά υπέροχη..  
     
  10. χαχαχαχαχα εγω ξερω και τον ελληνικο καφε με λεμονι αλλα αυτα και το ριζυ ειναι για το κοψιμο χαχαχαχα
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Και σιγά μην "ξεκαρφωνόσουν" από μόνη σου..." Οι Γερμανοί είναι φίλοι μας " που έλεγε και ο Αρτέμης χαχαχα...Κλείνω το στόμα μου και καταπίνω το κλειδί ( φατσούλα που συνωμοτεί χαχαχα )
     
  12. lexy

    lexy .ti.va.

    @Elysium , άλλο αυτο-υποβιβασμός, άλλο αυτοσαρκασμός.

    @neos Protaris , αστειευόμουν. Μην τσαντίζεστε μέχρι να ισιώσει ο ανάδρομος. Βαθιές αναπνοές.

    @Tenebra_Silente , ssssshhhh