Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

STRAPON τιμωρια ευχαριστηση κυριαρχια...??

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος neos Protaris, στις 15 Οκτωβρίου 2014.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δυστυχώς υπάρχουν και κάτι ατίθασα strap που φυτρώνουν εκεί που δεν τα σπέρνεις χαχαχα

    Κατά τ' άλλα απλά συντάσσομαι  
     
  2. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Είμαι καινούρια και δεν τα ξέρω αυτά τα ατίθασα, συμπαθάτε με..       
    (Eπίσης δεν ξέρω γιατί μου κάνουν πόλεμο τα μηνύματα και δεν μπορώ να βάλω φάτσες, όχι τίποτα άλλο, θα παρεξηγηθώ ότι είμαι και σοβαρή, χαχα)
     
  3. @neos Protaris , αστειευόμουν. Μην τσαντίζεστε μέχρι να ισιώσει ο ανάδρομος. Βαθιές αναπνοές.
    μην μασας δυσκολα τσατιζομαι προτιμω το χαβαλε...Τον αναδρομο δεν τον ξερω.....ειναι εδω του φορουμ??
     
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Ο αυτοσαρκασμός ενέχει το στοιχείο της αναγνώρισης μιας κατάστασης την οποία συνήθως μεγαλοποιούμε με σκοπό το γέλιο. Ίσως βέβαια γι' αυτό ακριβώς να πρόκειται.
     
  5. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Είναι μαύρα, αγέρωχα με χαίτη που τρυπάει τον αέρα ( εκτός από Ηράκλειες Βλοσυρές Σουφρίτσες )...Θα τα συναντήσεις σε κάποια ακτή στο Νησί του Μαν...Να καλπάζουν κάτω από τον μολύβδινο ουρανό και να εποφθαλμιούν τα οπίσθια ανυποψίαστων καθαρά έτερο ναυαγών χαχαχα...Μυθικές φιγούρες...Σαν τις Banshee...Μόνο που αντί να κλαίνε με οδυρμούς για τον θάνατο κάποιου...Κλαίνε για τον χαμένο του ανδρισμό χαχαχα... 
     
  6. ειναι ζαβολιαρικα .....     
     
  7. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Νομίζω ότι μετά από αυτό το ποστ έγινα σοφότερη. Επίσης με άκουσε η γειτονιά με τα γέλια που έριξα. Ευχαριστώ για την ενημέρωση, θα κρατήσω την περιγραφή ανεξίτηλη στη μνήμη μου και θα ενημερώσω με τη σειρά μου όποιον γνωστό φοβάται για τα οπίσθιά του για την ύπαρξη αυτών των strap-on του διαβόλου. Επίσης προτείνω να βγει ταξιδιωτική οδηγία για το Νησί του Μαν και τα περίχωρα, δεν είναι να παίζουμε με τον ανδρισμό των βαρβάτων.
     
  8. lexy

    lexy .ti.va.

    τσου, εμπεριέχει ειρωνία. Η "κατάσταση" ενδεχομένως να είναι ανύπαρκτη.

    Να σκεφτώ δυνατά ότι δεν επέλεξες τυχαία το ρήμα "ενέχω" , σε τούτο το κατάπτυστο στραποναριστό νήμα, με τις φθονερές και τους κρυφούς ή να σιωπήσω;  
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    A propos, στο νησί του Μαν έχει πανέμορφα γατάκια.  
     
  10. Elysium

    Elysium Contributor


    Η ειρωνεία χρησιμοποιείται στον αυτοσαρκασμό για να μεγαλοποιήσει – καταδείξει καταστάσεις, ώστε να γελάσουμε. Όχι για να δηλώσει την αντίθετη άποψη.

    Έχεις ακούσει ποτέ κάποιον να αυτοσαρκάζεται λέγοντας «Εγώ, που είμαι ομοφυλόφιλος...»;  
     
  11. τι εχει το νημα μου και ειναι καταπτυστο...??? το ξερω οτι με προσβαλεις......(πηγα σε καφετζου και μου το πε...)   
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ας είναι καλά ένας φίλος μου Άγγλος που είχε την φαεινή ιδέα να βάλει λυτούς και δεμένους για να πάρει διαμονή στην Νήσο του Μαν ( και υπογραμμίζω Την Νήσο γιατί κάνει κουλτούρα χαχαχα ), για λόγους φοροαπαλλαγής ( από κείνον έμαθα την όλη μυθολογία )...Εκεί που ατένιζε την βόρεια θάλασσα ( κατόπιν τρελής μπυροποσίας και όντας μισοκοιμισμένος ) είδε ένα από τα προαναφερόμενα άτια ( ανατριχίλα...πως τα γράφω έτσι ο strapάκιας χαχαχα ) να τον πλησιάζει...Και αφού έσκυψε την λάτεξ μουσούδα του για να τον γλείψει στο πρόσωπο και να τον καθησυχάσει...Τσακ...Μπήκε μέσα στα "μαξιλαράκια" του σαν τον σίφουνα...Αυτά ήταν τα τελευταία του λόγια πριν φύγει στα καπάκια για Καζαμπλάνκα, όπου έκανε αλλαγή φύλου...Τώρα τον λένε Deborah ( εδώ υπογραμμίζω το h γιατί κάνει chic ) και συζεί με μια πανέμορφη κοκκινομάλα Σκωτσέζα τσομπάνα κάπου στην Ταγγέρη...χαχαχα...Σσσσς, εννοείται ότι δεν θα βγει καμία ταξιδιώτικη οδηγία γιατί θα χάσουν τουρίστες...Πάει η Μύκονος...Όλοι οι κρυφοgayουλες πλέον στο Μαν πάνε, μην και τους κάτσει να τους "βιάσει" κανά αδέσποτο Strap/Mustang/Βanshee και να έχουν και το άλλοθι χαχαχα...  
     
    Last edited: 25 Οκτωβρίου 2014