Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon: H Μεγάλη ήττα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 13 Απριλίου 2006.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @Tenebra_Silente
    Γιάντα ξεθάβεις τέτοια νημάτια; Πόσο θες να μας σαδίσεις πια του λόγου σου;   
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Γιατί βρε @Dark_Explorer είναι λιγότερο σαδιστικά κάποια άλλα?  
    Να κατεβάσω "λίστα"? χαχα. Ας αναφέρω μόνο ένα, εκείνο περί υιοθεσίας ή όχι των gay   
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Γι'αυτό, βάνετε κώλους. Κάνει καυλό  
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Καυλό ε? Χαχαχα. Αν το κωλαράκι αξίζει, είναι κρίμα να πάει "άκλαφτο", έχεις δίκιο.  

    Υ.Γ.

    Μια για σένα και μια για μένα. Στην υγειά μας.... 

     
     
  5. χαχαχα....ξεμαλλουάζ ή ντεκαπάζ? Το προαιώνιο ερώτημα!
    Δες φίλτατε, ομοφοβικός είναι όποιος γουστάρει να στραπονάρεται, αλλά δεν το κάνει. Κι αυτό ακόμα είναι παρακινδυνευμένο ως συμπέρασμα.
    Όποιος δε γουστάρει να στραπονάρεται, με γειά του με χαρά του. Κι εμένα δε μ' αρέσει το ούζο με γλυκάνισο, αλλά δεν ενοχλείται κανείς με αυτό.

    Αυτό το επιχείρημα: "αν δεν δοκιμάσεις κάτι, δεν μπορείς να το απορρίψεις" είναι πράγματι ανθυποπαιδαριώδες. Αλήθεια, χρησιμοποιείται ακόμα?  
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Αμέ, για τις γυναίκες που δε δίνουν κώλο. Μήπως το 'χεις χρησιμοποιήσει κι εσύ;  
     
  7. Ούτε στα μικράτα μου. Άμα δεν πιστεύεις αυτό που λες, πώς θα πείσεις τους άλλους.
    Υπάρχουν γυναίκες που τσιμπάνε? Θα μου πεις, εδώ η χρυσή αυγή έχει 500 χιλιάδες ψηφοφόρους, αυτό σου κάνει εντύπωση...
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δε μου ξηγιέσαι καλά εδά  

    https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/για-τις-γυναικες-του-φορουμ-anal-sex.10117/page-39
     
  9. lexy

    lexy .ti.va.

    @peleas , ο τουμπίτσας! Λαβ γιου!!!
     
  10. Πρόκειται περί εγκόλπωσης του αντιφατικού στην εξελισσόμενη εαυτοδομή.
    Είδες? Για όλα υπάρχει εξήγηση  
     
  11. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    αν κρίνουμε ανατομικά το θέμα το στραπ ον ειναι κάτι που ερεθίζει τον προστάτη του άντρα υποτακτικού με τον ιδιο τρόπο που ερεθίζετε μια γυναίκα απο την
    διείσδυση. μιας και εκει βρ'ίσκουμε μια μεγάλη συγκέντρωση νευρικών απολήξεων στο αντρικο φύλο .
    ψυχολογική ματια στο γεγονός ειναι το οτι θα μπορούσαμε να πούμε οτι η αίσθηση του να νιώθεις οτι βρίσκεσε μέσα στο άνθρωπο που νιώθεις και αισθάνεσαι συντροφο σου και κομμάτι του εαυτού σου ειναι το τεκμήριο της ηδονής που απολαμβάνεις . όπως εμένα μου αρέσει και επιθυμώ να κάνω έρωτα-σεξ με την συντροφό μου έτσι και στον υποτακτικό που του αρέσει να νιώθει οτι το κορμι του έχει παραδοθεί πλήρως στην αφέντρα του , του αρέσει να νιώθει ένα κομμάτι μεσα του. ειναι αυτο το αίσθημα της ολοκλήρωσης που συνδυάζει την ηδονή και την παράδωση του μυαλού και ύστερα του σώματος.
    είναι καθαρά προσωπική ματιά μπορεί και να απέχει χιλιόμετρα απο την αλήθεια .