Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon swingers και vanilla couples

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Ιουνίου 2005.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Χρησιμοποιούσα σε άντρες δάκτυλα, δονητές και strap-on όταν ήμουν ακόμη απίστευτα και εντελώς βανίλλα. Σαν γυναίκα που απολάμβανε το σεξ και διάβαζε και ενημερωνόταν γι΄ αυτό, έμαθα αυτό και το δοκίμαζα με όλους. Εκεί έβλεπα διάφορες αντιδράσεις. Για να μην λέτε μόνο για γυναίκες που έχουν κολλήματα, θα αναφέρω πως πάρα μα πάρα πολλοί όταν προσπαθούσα έστω να αγγίξω την κωλοτρυπίδα, αντιδρούσαν με σφίξιμο ή ξενέρωναν και μου έλεγαν "για τι με πέρασες"!
    Εγώ θα εισηγούμουν να δωθεί στο άτομο ένα εγχειρίδιο που να γράφει για σεξ και ερωτογενείς ζώνες και πάνω σ΄ αυτό να αρχίσει συζήτηση.΄lol
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Δύσκολο lara, διότι είμαστε πουριτανοί. Δε θα το δεχτούν, ανοιχτά, από μέσα τους όμως θα το καραδεχτούν, νομίζω.
     
  3. rainmaker

    rainmaker New Member

    Δεν ξέρω ειλικρινά αν μπορεί να γίνει με τη συζήτηση και όχι μέσα σε ένα παραλήρημα ερωτικό. Μοιάζει πιο έυκολο εκεί να δεχθεί και αυτή την έκφανση της ηδονής. Αλλά όπως και να το κάνεις πρέπει να το έχει λίγο μέσα της αυτό το πάθος για κυριαρχία, αν είναι από τις γυναίκες που απλά περιμένει από εσένα να δώσεις βήματα τότε δε νομίζς ότι συζητιέται καν...
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αγαπητή μου λάρα, μία φορά είχα δοκιμάσει στον πρώην μου να βάλω δάχτυλο, μόνο που δεν με έδειρε, υπάρχει βέβαια η νοοτροπία ότι σε όποιον βάζουν δάχτυλο ή δονητή είναι gay, κάτι που φυσικά δεν ισχύει και το ξέρουμε πολύ καλά, ξέρω επίσης και πολλούς strapon lovers, που είναι περισσότερο άντρες από αυτούς που τα κατακρίνουν αυτά 
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Αυτό είναι ένα ρίσκο k-nos και γι αυτό πρέπει να είσαι προσεκτικός στις επιλογές σου και μόνο όταν είσαι απόλυτα σίγουρος για το άτομο που έχεις δίπλα σου να προχωρείς  
     
  6. niko-24

    niko-24 Guest

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    ego pisteuo oti stin ellada den yparxoun gynaikes pou na toys aresei na kanoun sto syntrofo toys strapon dustixos ego stin agglia perasa omorfa ekei einai oles oi gynaikes apeleytheromenes
     
    Last edited by a moderator: 2 Αυγούστου 2006
  7. slave 1973

    slave 1973 Guest

    Tha epithimousa na gnoriso mia strap-on mistress kai ean einai dinaton na agapaei afto pou kanei kai na to gnrizei. Eimai latrhs kai fist ean iparxei kamia opados. Afto den shmainei oti eimai kai gay taftoxrona.
    Στο forum υπάρχει ιδιαίτερος χώρος για αγγελίες, όπως και για παρουσίαση των μελών, τα posts στα νήματα ωφείλουν να αναφέρονται στο θέμα του εκάστοτε νήματος
     
    Last edited by a moderator: 2 Αυγούστου 2006
  8. niko-24

    niko-24 Guest

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    kalispera se oles kai lous tha thela na gnoriso mai gynaika energitiki na mou kanei strapon to exo megali fantasiosei mexri trelas yparxi kamia pou na to thelei ayto ?as mou apantiseis eyxaristo.
    Στο forum υπάρχει ιδιαίτερος χώρος για αγγελίες, όπως και για παρουσίαση των μελών, τα posts στα νήματα ωφείλουν να αναφέρονται στο θέμα του εκάστοτε νήματος
     
    Last edited by a moderator: 2 Αυγούστου 2006
  9. STSAMDAL

    STSAMDAL New Member

    Δεν χανεις κατι με το βαλεις ενα strapon στο συρταρι , αν το ανακαλυψει σιγουρα θα της περασουν σκεψεις να το χρησιμοποιησει
     
  10. lestat80

    lestat80 New Member

    Απάντηση: Re: Strapon swingers και vanilla couples

    απο lestat80 ποσο δικιο εχεισ να ξερεσ
     
  11. justcouple

    justcouple New Member

    Με εχετε εντυπωσιασει με την καλη εννοια παντα.... Ποσο αντικοιμενικες ειναι οι τοποθετησεις σας.........

    Να σας πω λοιπον το εξης φανταστικα περιεργο.
    Εχουμε strapon
    Της αρεσει παραπολυ να το γλυφω και φτιαχνεται
    ΔΕΝ θελει να το χρησιμοποιησει.....φοβαται μην με πονεσει λεει ( τα περι ανδρισμου υποψιαζομαι:conf:           )
     
  12. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Πουριτανοί και εγωιστές˙ οι περισσότεροι δεν πρόκειται να δεχτούμε μαθήματα στο σεξ (η βασική αρχή είναι ότι γεννιέσαι γνωρίζοντας τα πάντα, και οποιαδήποτε άλλη άποψη ισοδυναμεί με κατηγορία σεξουαλικής ανικανότητας).