Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon swingers και vanilla couples

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 3 Ιουνίου 2005.

  1. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Έχω γνωρίσει άπειρους άντρες,οι οποίοι απήχαν κατά πολύ από τον κύκλο μας(SMτζίδες και D/sτζίδες) , τους οποίους τρέλαινε το πρωκτικό σεξ.Και ήταν άντρες Άντρες.Το θέμα είναι να απενεχοποιηθεί το συγκεκριμένο.Το στραπινγκ χρησιμοποιείται ως ένδειξη υπεροχής την Κυρίαρχης,ως τιμωρία,αλλά και στα βανίλα ζευγάρια ως ένα παραπάνω ερωτικό παιχνίδι.Στον Έρωτα και στο σεξ,όλα επιτρέπονται.
     
  2. sexyboy

    sexyboy New Member

    Μια ταπεινη ερωτησουλα......

    Θα ηθελα να μάθω πως αρέσει στις αμαζονες μας το κολαρακι των υποτακτηκων??? αποτριχωμενο..... ή παραδοσιακα αντρικο....

    ποια ειναι η καλυτερη μεθοδος???
     
  3. sofos11

    sofos11 New Member

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    καλησπερα και απο εμενα.
    πριν λιγες μερες βρεθηκα στο αμστερνταμ.μπηκα σε διαφορα sex shop και ειδα ζευγαρια να αγοραζουν strap-on με τοση ανεση και φυσικοτητα οπως εμεις αγοραζουμε τσιχλες.
    δυστυχως εχουμε μαθει οι πιο πολλοι να κρυβομαστε πισω απο μια βιτρινα που λεγεται καθωσπρεπισμος και αυτο αποτελει αρνητικο εφαλτηριο στο να εκφρασουμε τι πραγματικα θελουμε και αναζηταμε.το ουσιαστικο ζητουμενο πιστευω ειναι να μπορουμε να βιωσουμε τα πραγματικα μας θελω χωρις αυτο να μας "καταδιωκει" για πολυ καιρο.
    απλα πιστευω οτι τιποτα δεν ειναι δυσκολο και ανεφικτο στην ζωη μας αρκει να ειμαστε ξεκαθαροι εμεις απεναντι στον εαυτο μας.
     
  4. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    Το έχω βιώσει και καταλαβαίνω απόλυτα τον λόγο που αρέσει στους άντρες. Στις γυναίκες όμως γιατί πιστεύετε οτι αρέσει? Νιώθουν ανώτερες? Αν η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση είναι "ναι", τότε γιατί νιώθουν ανώτερες? Επειδή διαθέτουν φαλλό? Μα .. για αυτόν ακριβώς τον λόγο (επειδή διαθέτουμε φαλλό), δεν μας θεωρούν (και είμαστε άλλωστε) "κατώτεροι"?
     
  5. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    Αν ψαξεις λιγο, θα δεις οτι τα μισα thread ασχολουνται με αυτο το θεμα.
    Τρομαξαμε να βρουμε τους πανω,τους κατω,τους διπλα,τους παραδιπλα,τους ανωτερους,τους κατωτερους και τους ενδιαμεσους.
    Μην το ξαναπιασουμε παλι απο την αρχη πανω που βρηκαμε μια ακρη.(βρηκαμε??  )
    Λυπησου μας και μελετησε λιγο.... 
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Strapon swingers και vanilla couples

    Θα σε μαλώσω... Ειδικά εσένα βέβαια, ελαφρώς... 

    Θα μπορούσαν παρακαλώ οι απόψεις σας να είναι λιγότερο γενικευτικές;
    Φρονείτε αλήθεια ότι εκφράζετε τα γούστα, τις ανάγκες και τις επιθυμίες
    των ανδρών γενικά, ή ότι γνωρίζετε το πως βλέπουν, κρίνουν ή επιθυμούν
    όλες οι γυναίκες τους άνδρες;

    Και εν πάση περιπτώσει, όπως είπε και η προλαλήσασα, μελετήστε λίγο παλιότερα
    threads και posts, ας μην το ξαναπάρουμε πάλι από την αρχή...

    Γι' αυτή την απορία, δεν έχω να σχολιάσω τίποτε, κομίζει τουλάχιστον κάτι νέο...  
     
  7. Delilah

    Delilah Yes. No.

    Ίσως πράγματι οι γυναίκες να είναι πιο άνετες με αυτό -σαν σκέψη- "γιατί δεν τους θίγεται ο αντρισμος". Δεν ξέρω όμως κατά πόσο διστάζουν να το εκφράσουν (να μην μείνει μόνο σκέψη δηλαδή) επειδή δεν ξέρουν πως θα το πάρει ο άλλος. Ειδικά στις πιο σοβαρές σχέσεις, που λέει και η kinkylina, στις οποίες μπορεί να υπάρχει φόβος μήπως αρχίσουν να δημιουργούνται "σύννεφα" από αυτό.
     
  8. kauliaris81

    kauliaris81 Guest

    Καλησπέρα...Βασικά να πώ την αλήθεια είχα μια αμφιβολία αν όποιος τρώει δάχτυλα ειναι πούστης..Από τότε όμως που μια γκόμενα μου έγλειψε τον κώλο και μετά μου έβαλε τα δάχτυλα της γούσταρα και το κάνω και μόνος μου...Τώρα ψάχνω αφέντρα για στραπ ον να με πηδάει και να με βρίζει...που θα βρώ όμως δεν ξέρω.. Αν γνωρίζει κανείς αε ειδοποιήσει...φιλάκια
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    προτιμώ το χέρι είναι πιο ζωντανό ,απλά το strapon βολεύει για κάποιες στάσεις ...
     
  10. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    Γενικά πάντως βλέπω πως όλοι συμφωνούμε πως είναι καύλα να σου πειράζουν τον κώλο.
    Ειδικά αν το κάνει η Κυρία σου είναι ότι καλύτερο... πάντωσ και τα δάχτυλα και η ζώνη είναι κάλα εξαρτάται τη θέση και την όρεξη. Κάποιεσ φορές προτιμώ τη ζώνη να είμαι ανασκελα και να βλέπω και την Κυρία μου η ακόμη να τησ γλύφεισ και τα πόδια την ώρα που σε γαμάει.
    Τώρα σε σχέση με την άνεση τησ πρότασης είναι πάντα ένα θέμα που μάλον είναι περισσότερο κοινωνικό, όλο το πακετάκι σε σχέση με τον ανδρισμό κλπ. Δεν ξέρω και εγώ έχω προβληματιστεί με αυτό αλλά νομίζω πως η καλή επικοινωνία και ένα κλίμα (Απαραίτητο ούτως η άλλως) αμοιβαίας κατανόησης και εμπιστοσύνης βοηθά πάντα.
    Όπως και να έχει ένα είναι σίγουρο. Πως είτε γλώσσα, είτε δάχτυλα, είτε ζώνη η καύλα είναι καύλα και γι αυτό δοκιμάστε το!!!!!
     
  11. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    Re: Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    χαχαχα...σωστή παρατήρηση Incomplete!
     
  12. jean89

    jean89 crossdrsser elena 1

    Απάντηση: Strapon swingers και vanilla couples

    εγω μια φορα το ειπα σε φιλη μοθ και με κοιταξε περιεργα.. μου ειπε για το στραπ ον οτι ειναι αντιθετη με την αποψη οτι παει αντιθετα με το οτι ειναι γυναικα και δεν μπορει να υποδειθει αυτον τον ρολλο.. αντιθετωσ μαλιστα δεν ειχε προβλημα να μου κανει φιστ φακινκ... και το εκανε τελλεια μεχρι τον καρπο..¨΄) απο τοτε ψαχνω να το δοκιμασω