Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Strapon

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 16 Ιουλίου 2005.

  1. 4you

    4you Regular Member

    Απάντηση: Strapon

    Δεν ειναι τιμωρια, γιατι εαν θεωρειται ετσι τοτε και οταν εισχορουν απο πισω οι αντρες στις γυναικες τις τιμωρουν.... νομιζω οτι αυτη η περιοχη ειναι ακριβως ιδια στους αντρες και τις γυναικες οποτε οπως αρεσει σε ορισμενες γυναικες ετσι μπορει να αρεσει σε μερικους αντρες..πιο πολυ δικαιο μου φαινεται ειδικα για να δουν μερικοι πως νιωθουν οι γυναικες τους οταν το κανουν εκεινοι...
     
  2. sklavos_peiraias

    sklavos_peiraias New Member

    Απάντηση: Strapon

    παιδια εγω στραπ ον δεν εχω δοκιμασει ακομα.... σαν ιδεα μαρεσει και θα το θελα. τωρα στην πραξη.. θα δουμε!
     
  3. Arki

    Arki New Member

    Απάντηση: Strapon

    pantws gia mia gunaika einai polu endiaferousa empiria (egefalika) to na xrishmopoiei strapon! (kai fusika apolausi....) Ap ta agapimena moU!
     
  4. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Strapon

    Strapon....το αγαπημένο μουθ σκηνικό...γενικά είμαι τύπος που μου αρέσει τρελά να ασχολείται η γυναικα με τον κολο μου...ενοείται λοιπον οτι λατρευω και το στραπον. Το έχω δοκιμάσει μια φορα και ελπίζω μέσα απο εδώ τουλαχιστον να μου τύχει κάτι ωστε να το ξανακάνω.
     
  5. dimitrisH

    dimitrisH New Member

    Απάντηση: Strapon

    δεν το εχω κανει ακομα θα ηθελα να το δοκιμασω..
     
  6. anatoni543

    anatoni543 Regular Member

    Last edited: 18 Ιανουαρίου 2013
  7. Georgiou20

    Georgiou20 New Member

    Απάντηση: Strapon

    Προσωπικά μου αρέσει αρκετά το strap-on και να αισθάνομαι την γυναίκα να είναι απο πίσω μου και να με πηδάει.
    Έχω μια σχέση 3 χρόνια και έχουμε κάνει αρκετά. Παίζουμε με διάφορα μεγέθη.
    Αρκετές φορές φοράω τα δικά μου γυναικεία sexy εσώρουχα.
    Οτιδήποτε γιατί έχω μεγάλη ποικιλία. Το έχουμε συζητήσει το θέμα και ο λόγος είναι πως στις γυναίκες αρέσει να έχουν το πάνω χέρι . Καυλώνουν στην ιδέα αλλά και στην πράξη ότι πηδάνε τον σύντροφό τους και ότι μπορούν να κάνουν αυτά που κάνει και ένας άντρας.
    Αρκετές φορές κάνουμε και με διπλό δονητή. (αυτός που έχει δυο κεφάλια).
    Η γνώμη μου φίλοι μου είναι . Ας απολαύσουμε την ζωή και αυτά που θέλουμε .
    Στο sex να μην υπάρχει κόμπλεξ και ταμπού. ..... Φιλάκια.....
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Strapon

    τωρα καταλαβα τι σημαινει "τυφλη δικαιοσυνη" ... δηλαδη οτι κωλος και να τυχει τον γαμαμε ...
     
  9. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Strapon

    Θα ήθελα να το κάνω σε εχθρούς μου. Πιστεύω οτι το έχουν μεγάλη ανάγκη και εγώ θα ένιωθα μεγάλη ευχαρίστηση να τους ξεκ*λιάζω κυριολεκτικά και οχι μόνο λεκτικά, που το κάνω ούτως ή άλλως.

    God bless strapons for enemy butts! Peace.  
     
  10. Black Butterfly

    Black Butterfly Αηδιασμένη

    Απάντηση: Strapon

    Πολύ καλή ιδέα,αλλά μπορεί και να τους αρέσει στο τέλος. 
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Strapon

    απλα να τ κανεις γενναια , με φυσικο τροπο (αυτοσχεδιασε .. δεν ξερω) και χωρις βιασυνη ... η τελειοτητα σου ανηκει ...
    δηλαδη οι φιλοι σου να μην ελπιζουν σε χαρα εε ? ... οκ ... σωστο και αυτο ...η δυσδειση συνδεεται με το μισος και την εκδικηση ... να το θυμαμαι
     
  12. MissMary

    MissMary Regular Member

    Απάντηση: Strapon

    Οχι.. το να το κάνω σε φίλο ή στον σύντροφό μου αυτομάτως του στερεί κάθε ανδρισμό στα μάτια μου.. μετά δε θα μπορώ να συμπεριφέρομαι καν σαν submissive (στον σύντροφο)...