Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Submissive Hints

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος MsVeronica, στις 24 Αυγούστου 2023.

  1. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ανοίγω περισσότερο το πλάνο ενδιαφερόμενη να μάθω αν έχει κάποια σχέση με το bdsm, αν κι εφόσον έχει τότε αναζητώ από ποιά μεριά εκφράζεται αυτή.
     
    Last edited: 25 Αυγούστου 2023
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Η αλήθεια είναι ότι όχι, όχι συνειδητά τουλάχιστον αλλά μετά από μια - δυο στιχομυθίες συνήθως κάνει μπαμ  
     
  3. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Όσο κλισέ κι αν ακούγεται, νομίζω πως για τα αρσενικά η λέξη "Μάλιστα" (όχι Μμμαλιστα), είναι μια πρώτη και κύρια ένδειξη, ότι τουλάχιστον έχουν φαντασιωθεί κάτι τέτοιο.
     
  4. espimain

    espimain Contributor

    Τα «παλιά χρόνια» και το «κινητό» αυτά μου κίνησαν την περιέργεια να δω, τι ηλικία δηλώνετε και δεν βγαίνει η εξίσωση.
    Τόσο απλά.
     
  5. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Και... καραμπάμ.

    Οι κεραίες σπάνια κάνουν λάθος.
     
  6. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Γενικά δυσκολεύομαι να κοιτάω τους ανθρώπους στα μάτια, πάντα ένιωθα ότι κρύβει ένα θράσος όταν το κάνει κανείς.
    Δεν ξέρω αν αυτό είναι έστω και ένα μικρό hint.

    Τον τελευταίο καιρό όμως πιέζω τον εαυτό μου να κοιτάζω γιατί σκέφτομαι ότι μπορεί να δείχνει έλλειψη ενδιαφέροντος όταν δεν το κάνω.
     
  7. George driver

    George driver New Member

    Και τη λέω συχνά αυτή τη λέξη και με νόημα ! Μάλιστα! Αλλά προς το παρών δεν έχω τύχει στην κατάλληλη,
     
    Last edited: 25 Αυγούστου 2023
  8. Thanosbi

    Thanosbi New Member

    πέσατε διάνα...
     
  9. Annastefanos

    Annastefanos Master_Stefanos

    Τις κοιτάς στα μάτια και λες....
    Έλα πες την αλήθεια, θέλεις να με αποκαλέσεις Κύριο !
     
  10. FreeSex

    FreeSex New Member

    Σίγουρα δείχνεις ακόμα και ασυνείδητα κάποια hints από την στιγμή που είναι στην φύση σου... Εμένα πχ μια παλιά πρώην είχε καταλάβει κάποια πράγματα που εγώ ακόμα δεν ήξερα και τα χρησιμοποίησε αργότερα σε παιχνίδι