Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

subspace

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 22 Ιουνίου 2005.

Tags:
  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    για ποιες ουσίες αναφέρεσαι; εννοείς για πρόκληση subspace;
     
  2. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ναι. Κάτι δεν κατάλαβα σωστά;
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ναι, χοντρικά, το subspace προκαλείται από ουσίες που παράγει ο ίδιος ο οργανισμός λόγω ερεθισμάτων.
     
  4. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Παρόμοια εμπειρία νομίζω είχα κατα την διάρκεια (και μετά) εκτενούς breath play...Δεν γνωρίζω αν ηταν όντως αυτό...αλλά σίγουρα ήταν μοναδικά υπέροχη αίσθηση...
    Ένα χάσιμο κατά το οποίο ό,τι και να γινόταν γύρω μου δεν με άγγιζε... όλα είχαν κάπως θολό περίγραμμα, οι ήχοι έρχονταν από μακρια...είχα αίσθημα ασφάλειας, ζεστασιάς και κρυου μαζί...δεν εχω καθαρές αναμνήσεις από το οτιδήποτε διαδραματιζοταν...δεν ημουν σε θέση να μιλήσω...δεν υπηρχε σαφήνεια της χρονικης διάρκειας...
    Ήθελα μονο να μείνω "εκει"...όπου κι αν ήταν αυτό το "εκει"...
     
  5. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Οκ. Εντελώς λάθος κατάλαβα. Συγνώμη για την παρέμβαση  
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    δεν υπάρχει κανένας λόγος να ζητάς συγνώμη για την παρέμβαση, άλλωστε κανείς δεν ξέρει τι πραγματικά συμβαίνει.
     
  7. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Ούτε κι εγώ είμαι. Αλλά - προσωπική γνώμη εννοείται - σε session οποιουδήποτε τύπου είναι επιτακτικό όλοι οι συμμετέχοντες να είναι νηφάλιοι.
     
  8. Εκτός από την πανσοφη σοκο που ξέρει τα πάντα
     
  9. Δεν ήταν sub space!! Λιποθυμουσες μάναμ!!!
     
  10. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    χαχαχα κι εγω αυτο νομιζα...αλλά κράτουσε ώρα μετά το breath play και μπερδευτηκα...  
     
  11. Η αλήθεια είναι ότι ηθελα να σε πειραξω!
    Ειδικά για το breath play που ανέφερες είμαι απόλυτα σίγουρη ότι ήταν sub space. Μου έχει συμβεί μόνο μια φορά στην ζωή μου και ναι ήταν σε τέτοια φάση..
    Αξέχαστη εμπειρία και ας έχει περάσει ένας χρόνος από τότε..
     
  12. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Κι εμένα μου ειχε συμβει πριν καμια 5ετία 2 φορές και άλλες 2 φέτος μη νομιζεις...αλλά ήταν το κάτι άλλο...