Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Switch

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 23 Φεβρουαρίου 2008.

Tags:
  1. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ο μικρός είναι σκέτη απόλαυση. Μαύρα μάτια που λάμπουν, γεροδεμένος, παιχνιδιάρης, υπερβολικά σίγουρος για τον εαυτό του. Κάτι παραπάνω από πρόκληση. Ένα μεζεδάκι για ένα πεινασμένο τιγράκι. Θα τσιμπήσουμε κάτι απόψε; Ω ναι, κορίτσι μου, η ζωή είναι πολύ μικρή, άπλωσε το χεράκι σου και σερβιρίσου. Για να δούμε τι γεύση έχει.

    Στο σαλόνι, βάζω ποτά. Με βλέπει που κλειδώνω την πόρτα διακριτικά. Οι γάτες κυκλοφορούν ανάμεσά μας. Τον ενοχλούν. Τις βγάζω έξω και ξανακλειδώνω. Η μεγάλη γάτα κυκλοφορεί γύρω του. Δεν αντιλαμβάνεται τον κίνδυνο. Ή τον απολαμβάνει. Μάλλον το δεύτερο. Θα δείξει.

    Πετάμε τα ρούχα μας. Με αγκαλιάζει. Είναι τρυφερός και σκληρός ταυτόχρονα. Απαλό δέρμα, απαλά ξυρισμένα μάγουλα. Μυρίζει όμορφα, αντρικά. Μου χουφτώνει το ένα στήθος και το σφίγγει. Μου τραβάει λίγο τα μαλλιά. Με ρίχνει ανάσκελα. Μου τον χώνει. Είναι όμορφο, σκληρό, ορμητικό. Τον ενοχλεί που μουγκρίζω. Μου κλείνει το στόμα και τη μύτη με την παλάμη. Κάθε λίγο με αφήνει να πάρω ανάσα. Μου το θυμίζει. «Πάρε ανάσα,» λέει.

    Τον αφήνω να τελειώσει την πρώτη φορά. Ξεκλέβω ότι μπορώ. Χαϊδευόμαστε. Στην ηλικία του δεν θέλει πολλή ώρα για να ξανασηκωθεί. «Σου αρέσει το πρωκτικό;»του λέω. Η φράση αρκεί. Με πηδάει στεγνά. Ωραία. Πονάω ικανοποιητικά. Η ίδια διαδικασία. Το χέρι στο στόμα, «πάρε ανάσα», ο μικρός είναι καλός.

    Μετά την δεύτερη φορά ξυπνάμε για τα καλά.

    «Έχεις παιχνίδια;» με ρωτάει.

    «Χρειάζομαι μόνο ένα παιχνίδι.»

    Πηγαίνω μέσα και γυρίζω με το μαστίγιο για άλογα. Τον βάζω μπρούμυτα στον καναπέ. Ο κώλος του είναι σφριγηλός, άσπρος και απαλός. Ζωγραφίζω μαύρες βουρδουλιές επάνω στο δέρμα του. Ξεκινούν από ψηλά στην πλάτη και φτάνουν ως τα άσπρα κωλομέρια. Μία χτυπάω και μία χαϊδεύω. Παίρνω το τσούξιμο με τα χέρια μου. Χτυπάω δυνατά και σταθερά. Το δέχεται καλά. Έχει αντοχές, θέλει περισσότερα από όσα παίρνει. Τέλεια. Σταματώ όταν κρίνω ότι φτάνει.

    Τον σέρνω στην κρεβατοκάμαρα για να τον δέσω. Βγάζω ιμάντες, ντίλντο, ένα άσπρο σωληνάκι για κλύσμα, μανταλάκια. Τον βάζω ανάσκελα στο κρεβάτι και του δένω τα χέρια στα κάγκελα. Καλά ανοιχτά, να αισθάνεται ανήμπορος. Κάνει topping αλλά τον αφήνω. Με καθοδηγεί σε αυτό που θα έκανα έτσι κι αλλιώς. Μία ισότιμη σχέση. Ας δούμε ποιος κάνει κουμάντο.

    Του βάζω μανταλάκια στις ρώγες. Καταλαβαίνω ότι δεν πονάνε όσο θέλω εγώ να πονάνε. Τα βγάζω και βάζω δύο μανταλάκια σε κάθε ρώγα. Ένα αριστερά και ένα δεξιά της θηλής. Τώρα πονάει. Τα ματάκια δεν λάμπουν και τόσο πια. Του τα δένω με ένα ροζ μαντήλι. Α ωραία, ήρθε η ώρα του φαγητού. Πεινάω πολύ.

    Παίρνω το σωληνάκι, άσπρο, άκαμπτο και λεπτό, να μην το πονέσουμε πολύ το ζωάκι μας, το γλείφω και του το βάζω πίσω.

    «Τι είναι αυτό; Τι μου βάζεις;’

    «Σςςς…Όλα θέλεις να τα ξέρεις.» Δεν του λέω.

    Του δένω τον πούτσο και τα αρχίδια με ένα λουράκι. Του έχει σηκωθεί για τα καλά. Κάθομαι επάνω του και τον πηδάω σκληρά. Δεν μπορεί να κάνει και πολλά έτσι που τον έχω δεμένο. Δεν πειράζει, μπορώ εγώ. Γέρνω προς τα πίσω, κοντεύω να του σπάσω τον πούτσο. Μουγκρίζει το καημένο αλλά το καθησυχάζω.

    Η ώρα για το final kill. Ξεκαβαλικεύω, παίρνω το μαύρο ντίλντο, αυτό που φουσκώνει και γίνεται χοντρό, διπλάσιο σε μέγεθος. Το φουσκωτήρι μου. Το αλείφω με λαδάκι. Του το βάζω σιγά σιγά. Δυσανασχετεί. Είμαι σταθερή.

    «Δεν μπήκε ακόμα όλο;» με ρωτάει ανήσυχος.

    «Όχι. Λίγο ακόμα.»

    Όταν είναι όλο μέσα αρχίζω να το φουσκώνω. Πατάω την τρόμπα τρεις φορές. Δεν χρειάζεται παραπάνω. Κλείνω την ασφάλεια. Τελείωσα. Ο πούτσος του δείχνει προς το ταβάνι. Κοντεύει να σκάσει. Αρχίζει να με παρακαλάει.

    «Κάνε κάτι. Ω κάνε κάτι.»

    Να κάνω μωράκι μου. Πώς πάει το topping; Σου αρέσει να κάνεις topping σε σαραντάρες; Έχω λαχανιάσει. Είμαι σε πλήρη διαύγεια, εξαιρετική διάθεση, αισθάνομαι δυνατή και κάτι άλλο που δεν έχει όνομα. Αισθάνομαι σαν άντρας που έχει ρίξει τον αντίπαλο κάτω και τον πατάει στο λαιμό με το πόδι.

    Του πιάνω τον πούτσο με το σκληρό μου χέρι και τον παίζω δυνατά. Αγκομαχάει και στριφογυρνάει. Σιγά μην τον αφήσω. Ένα άγγιγμα με την γλώσσα μου και εκτοξεύεται το σπέρμα του μισό μέτρο μακριά. Λερώνει τον τοίχο. Αχ αυτοί οι νέοι.

    Χύνει σε συνεχόμενες ριπές, σχεδόν όλες της ίδιας έντασης. Μετά ζητάει απελπισμένα να του τα βγάλω όλα αμέσως. Τα βγάζω όσο πιο γρήγορα μπορώ. Τελείωσαν οι αντοχές του.

    Νοστιμότατος.

    Συνέρχεται πιο γρήγορα από ότι περίμενα. Σουιτσάρει απολαυστικά. Θέλει να με κάνει να χύσω. Του σηκώνεται πάλι κερδίζοντας την αιώνια εκτίμησή μου. Μου τον χώνει από πίσω ενώ με παίζει με το άλλο χέρι. Κολλάω λίγο, δεν θέλω να τελειώσω, επιμένει. Επιμένει τόσο πολύ που με γκαυλώνει. Όταν χύνω αναζητώ το στόμα του. Χύνω μουγκρίζοντας με τη γλώσσα μου κολλημένη στη γλώσσα του.

    Κοιμάμαι στην αγκαλιά του. Οι γάτες νιαουρίζουν έξω από την πόρτα μας. Κοιμόμαστε σαν δύο αγκαλιασμένα τιγράκια.
     
  2. Syrah

    Syrah Contributor

    Τρυφερό κρεατάκι.  
     
  3. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Πολύ όμορφο Δώρα.Ξέρεις καμιά φορά οι πολλές πολλές λεπτομέρειες χαλάνε την εικόνα.Όμως εσύ έδωσες όσες ακριβώς χρειαζότανε.Ειλικρινά αν υπάρχει και συνέχεια ίσως να είχε πολύ μεγάλο ενδιαφέρον.  
     
  4. Kits

    Kits Contributor

    Παει και αυτος......




    Next please!!!
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    dora μου αν ηταν και με εικονες οι ιστοριες θα διευκοληναν περισοτερο 
     
  6. Eri

    Eri


    Σκεφτεσαι κ συ "ποιος να ειναι...ποιος να ειναι.."?
     
  7. zwg

    zwg Regular Member

    Υπέροχο φανταστηκό! Απίστευτο, όμως κάπου διάβασα ν τον αποκαλείς καημένο.... Ποιο πολύ τυχερό θα τον έλεγα... Και εμείς νέοι είμαστε αλλά που να μας τύχουν τέτειες περιπτώσεις  
     
  8. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Switch

    του γαλατου ο μικρος..και εσυ μαστορισα ομως..
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Πολύ σωστά. Δεν χρησιμοποίησα τον όρο υποτιμητικά αλλά με τρυφερότητα.

    Για όποιον μπερδεύεται, ο τίτλος στο επάνω μέρος της σελίδας είναι "BDSM Art and Literature" και όχι "Personal Experiences". Για όποιον δεν μπερδεύεται η διευκρίνιση είναι περιττή.
     
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    ο χριστός κι η παναγία. Switch ειπαμε ήταν αυτο?
    Μαλιστα. Μαλλον παω για αλλαγη πάλι. Νομιζα οτι ειμαι βανιλιας , το γυρισα σε περβόπουλο, αλλα βρήκα το δρόμο μου τελικά. (Αν και αυτο το φουσκωτο με ανησυχισε λιγακι)
     
  11. καλογραμμένο
    η 2η Lydia Lunch της Ελλάδος strikes again
     
  12. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Πολυ ωραιο dora. Αν και φαντασια (οπως λες) το 'χεις πιασει το θεμα τελεια. Αχ, τωρα μου'ρθε ορεξη, και εχω και δουλεια...