Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Switch?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος breathing_stone, στις 25 Φεβρουαρίου 2006.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Δεν μπορώ να απαντάω σε μ@λ@κίες, σορρυ κανείς δεν είναι καλύτερος από τον άλλον είτε είναι σουίτς, είτε είναι Κ, είτε είναι υπό.
     
  2. Εσύ. Εγώ εάν έχω κέφια μπορώ να απαντάω σε πιπες. Συμφωνώ όμως ότι κάνεις δεν είναι καλύτερος από τον άλλον. Στα ίδια σκατα κολυμπαμε όλοι. Απλώς μερικοι έχουν την ψευδαίσθηση ότι κολυμπάνε σε διαμάντια.
     
  3. Emily adams

    Emily adams New Member

     
  4. Emily adams

    Emily adams New Member

    Κι όμως έτσι εχω χαρακτηριστει με αυτή τη λέξη...
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Πρωινάδικο... Μμμμ... Ισχέι κι αυτό...
    Βασ'κά όμως πρόκειται περί οξυτάτης κλαψομουνιάσεως με βαρύτατες επιπλοκές χυμαδίασης...
    Κλασικά αυτοάνοσα του σύγχρονου τρόπου ζωής...
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μη το λες!  
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Να προσέχεις τις παρέες σου και τους συνομιλητές σου...
    Το να διαμαρτύρεσαι διγιότι ανακάλυψες πως υπάρχουν άτομα που σε απορρίπτουν, δεν κάνουν κέφι την επιλογή σου, μέμφονται την ματιά σου στα πράγματα -κάτι που είναι τόσο προφανές, όσο το ότι ο ήλιος θα ανατείλει αύριο, στην καλύτερη περίπτωση θα σε κάνει σαν κι αυτούς ...
    Στην χειρότερη, άστα να πάνε σταδιάλα...
    Μην κάνουμε ντέρμπι πράματα που είναι καθημερινότητα...
    Γκουντ..?
     
  8. Emily adams

    Emily adams New Member

    Ποιο το πρόβλημα σου
    Καταρχήν δεν διαμαρτυθηκα, δεν με γνωρίζεις για να βγάζεις συμπεράσματα
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Βγαίνει που λές γιατρέ μου ο Μπάμπης ο σουίτς και λέει
    - εγώ είμαι Κύρης της Σούλας το πρωί και σκλάβος της το βράδυ και κάνω ντιες
    Τον ακούει ο Βαγγέλης ο Μάστορας , σηκώνει το φρύδι κι απαντά,
    - οτι κάνεις καλό είναι, μόνο αυτό ντιες να μη το λές , ντιες θα πει παράδοση - παραλαβή ελέγχου, είναι μονής κατεύθυνσης.
    - είναι το δικό μου ντιες
    - ενα είναι το ντιες
    - δεν είναι
    - είναι
    - δεν είναι
    - είναι
    - μαλάκα
    - αρχίδι

    ...και γίνεται της πουτάνας που λες γιατρέ, μπαίνουν κι άλλοι στη μέση, όχι να τους χωρίσουν , όοοοχι, για να πλακωθούν κι αυτοί μαζί τους για το ντιες , πρέπει να΄ναι πολύ καλό πράμα αυτό το ντιες που όλοι θένε να΄ναι ντιες, κι αυτοί που είναι το ΄χουν καμάρι κι αυτοί που δεν είναι ντρέπονται που τους λένε κίνκυδες και θέλουν να ΄ναι κι αυτοί γιατι μετά οι άλλοι δεν τους παίζουν και τους λένε μη μιλάτε σεις οι κίνκυδες , δεν ξέρετε, κι αυτό γίνεται συνέχεια δέκα χρόνια τώρα γιατρέ μου, οχι μόνο με το σουίτς , με τους υποτακτικούς να δεις τι γίνεται, οχι έτσι πρέπει να φέρεται ,όχι δεν πρέπει, να θέλει , να μη θέλει , τι να θέλει, μύλος σου λέω γιατρέ μου , μύλος!

    - Και τι θέλετε τώρα απο μένα κύριε.....
    -Τι να θέλω γιατρέ μου, βοήθεια θέλω, έχω συγχυστεί , έχω μπερδευτεί μ αυτο το ντιες, είναι τόσο σημαντικό πια και τσακώνονται συνέχεια για δαύτο, εγώ τι είμαι τελικά ,είμαι ντιες ή όχι, τι πρέπει να κάνω για να γίνω αν δεν είμαι ,αξίζει, τι λές κι εσύ;

    -Δεν υπάρχει πουθενά να πας,τίποτα να κάνεις και κανένας που να είσαι εκτός από αυτός που είσαι,από αυτό που κάνεις και από εκεί που πας! . μου απάντησε, και μου ΄κλεισε την πόρτα κατάμουτρα ο γαμημένος!
     
  10. Casus Belli

    Casus Belli New Member

    είναι απλό.. είσαι ότι νιώθεις ότι φοβάσαι ότι επιθυμείς ότι επιδιώκεις.. Switch λοιπόν.. αν κάποιος νιώθει ως προς αυτή την έννοια δίπλα κοντά ή μακριά αυτός ξέρει.. εγώ ευτυχώς δεν αισθάνομαι καθόλου switch ούτε φαντασιώνομαι επιθυμώ κάτι από αυτή την διαόλου κάλτσα χαχα.. δε υπάρχει καλύτερος η χειρότερος ... για να υπάρξει ο Κ χρειάζεται την Υ ή τη Σ.. παιδιά και βανίλια να ήμουν πάλι θα το απολάμβανα όλα έχουν νόημα και ουσία.. απλά γενήθηκα να μου αρέσει αυτού του είδους οι απολαύσεις βανίλια παγωτό με σιρόπι και ξηρούς καρπούς.. τώρα όλοι οι υπόλοιποι που προσποιούνται ψάχνονται κοροιδεύουν δεν μιλάνε είναι ναυάγια.. Έχω ένα φίλο μου λέει μαλάκα θέλω να μου βάλει δάχτυλο η Χ πες το ρε μαλάκα του λεω θα με πούνε πούστη λεει ξεκολάτε ρε όλοι ζήστε μην αναλύετε μην καταδιώκετε το πεπρωμένο σας και μην σφίγγεστε όταν νιώθετε κάτι.. Switch dom mistress slave bottom οτι και αν ειναι αυτό σκιαγραφήστε τα θέλω σας μέσα από αυτό..
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Το μαλάκα κι αν τον πλένεις
    Το σαπούνι σου Χαλάς........εεεεεεε Κάτι τέτοιο τελοσπάντων
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    @lizard_ σ αυτό το νήμα το είχα ξαναδιαβάσει πρόσφατα και το θυμήθηκα, αλλά είναι σπασμένο το λινκ και θελει λιγο ψαξιμο να βρεθει το αρχικο, το οποιο αν θυμαμαι καλα ήταν μετάφραση.