Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Switch

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 20 Μαϊου 2017.

  1. estarian

    estarian New Member

    Βασικά τόση ανάλυση για το θέμα top, bottom, sub, dom, switch κτλ μου θυμίζει τις διαφορές μεταξύ μ-λ κκε και κκε μ-λ, ήτοι:
    Το συζητάνε 10-15 ατομα και στην τελική δεν πολυενδιαφερει κ κανέναν.
    Τι θέλω να πω:
    Καντε σεξ, όπως σας βγαίνει και οσο το δυνατόν πιο πολύ... τωρα σε ποια κατηγορία ανήκει ο καθένας... συναινεση να υπάρχει και τα άλλα τα βρίσκουμε...
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    ξεκίνησε πρωτάθλημα;
     
  3. Ναι και όποιος κερδίσει παίρνει χρυσή ταμπέλα!
     
  4. tithon

    tithon Contributor

    κιτς
     
  5. Και η νοερή κιτς είναι.
     
  6. tithon

    tithon Contributor

    η νοερή είναι ανόητη. το είπαμε ήδη. αλλά δεν υπάρχει χώρος για μνήμη και κρίση. κι αυτό το είπαμε.
     
  7. Ναι το θυμάμαι τόσα χρόνια σας γνωρίζω.Με ξέρετε πλέον καλά.Τελευταία φορά που πήγαμε για καφέ αυτό ακριβώς συζητούσαμε.Λάθος μου να επαναλαμβάνομαι.Πιπέρι...
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    έπαθλο το τυχαίο χρυσόψαρο
     
  9. Τέλειοοο!Καλή επιτυχία...
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Λυπηρό στην τελική να μην πολυενδιαφερει κανέναν να συζητήσει σε ένα φόρουμ που δημιουργήθηκε από τον ιδιοκτήτη του για αυτό το σκοπό

    Εάν δεν θέλετε να το κάνετε τι δουλειά έχετε εδώ μέσα;
     
  11. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Λίγο-πολύ συνειδητά δεν έχει ρε γαμώτο.
    Μάλλον εννοείς κάτι σαν το βλέπω το πράμα, το πορπάτησα και λίγο, ζόρικο μού κάνει, ε, καμιά φορα το πορπατάω γύρω-γύρω, άμα βάλω και το πατούμενο το καλό που στραφταλάει...
    Το συνειδητά πα να πει, πως καποιο άτομο το πορπάτησε και το περπατάει το πράμα, παίρνει μιαν ανάσα όταν φουσκώνει από το περπάτημα, όταν κωλώνει στον δρόμο και το ξανασκέφτεται και ξαναπροχωράει, όταν πετάει κανά βαρίδι στην πορεία, γιατί δεν τού χρειάζεται πια, τέτοια, και με τη πάρτη του καλά και ψύχραιμα...

    Απέ την άλλη...
    Η έκφραση (το να "εκφραζόμαστε" δηλαδής) στο ξεκούδουνο και για το μπούγιο και καλά, δεν μου λέει και κάτι, κι ο αφεδρών μου ενίοτε εκφράζεται, πέρδεσθαι το λένε, μη το κάνουμε και θέμα, που ο πάσα ένας όταν αισθάνεται κάπως (πουτάνα γλώσσα, τι εύστοχα το πρσέγγισες), πετάει και μια μαλακοκουβέντα για γούτου γούτου στην κλαψομουνίασή του, στην πίκρα του, κρώξιμο τσουρομαδημένου παγωνιού είναι και στα παπάρια μας κατά το "λίγα ψίχουλα ατένσιο σου γυρεύω, μπας και δείξω παρακεί πως ξεθαρρεύω"... Μεταξύ μας, το παγώνι νάν' καλά κι από παρακεί μπάζα, να φαν κι οι κότες, μποθ λίτεραλι εντ μεταφόρικαλι, γιααα..?

    ΥΓ: Και μπράβο και ζήτω κι απ' όλα, για σκέψου να μην.., να δεις κι άλλη μιζέρια στο καπάκι... Εμ πώς..?
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    έχει
    και "λίγο πολύ" έχει κι απ' όλα έχει.
    μίζερος είναι όποιος νοιώθει ριγμένος.
    η κλαψομουνίαση είναι μετάθεση ευθύνης.
    μπράβο δίνω εκεί που με αφορά, κι εκεί που μετράει. αλλού δεν δίνω. δεν τους νοιάζει κιόλας, και δεν έχω δουλειά.
    ψύχραιμα.

    υγ: «λίγο πολύ» εννοώ πώς δεν είναι απαραίτητο να είμαι σε θέση να το διατυπώσω αλάνθαστα. δεν είναι ο λόγος η αρχή. σίγουρα.

    υγ2: το «είμαι νούμερο», και το «δεν ξέρω γαλλικά» είναι δυό τελείως διαφορετικά πράγματα. χωρίς ανάσα