Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tα 10 καλύτερα τσιγάρα στον κόσμο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 1 Οκτωβρίου 2008.

  1. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Tα 10 καλύτερα τσιγάρα στον κόσμο

    Robert Motherwell, Gauloises...

     

    Άφιλτρα, τραχειά, αντρίκια και μοναχικά...Μια κατοστάρα την ημέρα, με δυό μπουκάλια ουίσκι και ούζα από το πρωί....Καλύτερα από άγρια παρτούζα....
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: Tα 10 καλύτερα τσιγάρα στον κόσμο

    pf..μυριζουν ποδαριλα τα GAYLOISES..k δεν ειμαι κ ποδολατρης γμτ 
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Tα 10 καλύτερα τσιγάρα στον κόσμο

    Ούτε εγώ. Αλλά το κάπνισμα χρειάζεται τσιγάρο κι όχι κοπριά, ανακατεμένη με κολόνια - τα 'τσιγάρα' δηλ. που όλοι 'καπνίζετε', και τα θέλετε και light.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

     

    Στο ύψος των περιστάσεων...

    Ενα τσιγάρο Rothmans σβήνω πάντα την νύχτα, στα μάτια της μέρας που περνά!

     
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν τα αλλαζω με τιποτα.Οποτε το μονο που μενει ειναι να το κοψω.Καλη αρχη μολις ξεμπερδεψω με το ατυχημα.
     
  6. hermis

    hermis Regular Member

    Τα δέκα καλύτερα τσιγάρα στον κόσμο??
    χμμ

    1. Το πρώτο τσιγάρο της ζωής σου.
    2. Το τσιγάρο με την συνοδεία του πρωινού καφέ.
    3. Το τσιγάρο μετά το φαγητό.
    4. Το τσιγάρο της αγωνίας (π.χ. ελπίζεις να φτάσεις έγκαιρα στο ραντεβού μέσα στην κίνηση κτλ).
    5. Το τσιγάρο του άγχους (π.χ. θα μου κάτσει η δουλειά που περιμένω κτλ κτλ).
    6. Το τσιγάρο μετά το sex.
    7. Το τσιγάρο που σιγοκαίγεται μόνο του ενώ γράφεις κάτι στον υπολογιστή (και ρουφάς που και που μια τζούρα).
    8. Το τσιγάρο στο μπαρ μαζί με το ποτό σου.
    9. Το τσιγάρο που σε κερνάει ένας ξένος διότι έχεις ξεμείνει και δεν υπάρχει δυνατότητα να αγοράσεις πακέτο.
    10.Το τελευταίο τσιγάρο της ημέρας.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor



    Στην Μadame A ...

     
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    για ολους αυτους τους λογους.. 

       
     
  9. jacklyn

    jacklyn New Member

    τα στριφτα ειναι τα καλυτερα!ιδιως αν τα γεμιζεις ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  10. kardy_

    kardy_ Regular Member

    1.Το τσιγαρο που εκανα καθως μιλαγα σαν τρελη μονη μου μεσα στην αγωνια την πρωτη φορα που Θα Τον συναντουσα...
    2.Τα τσιγαρα στις 4 το πρωι καθως Τον βλεπεις να κοιμαται
    3.Τα τσιγαρα εκινης της νυχτας που ειχαμε περασε και μου εξηγουσε ολο το βραδυ ενα γιατι μου.
    5.Το τσιγαρο εκεινο λιγο πριν φυγω....και τα τσιγαρα μετα στην ιδια παντα συζητηση οτι θα εχουμε κι
    αλλες ωρες
    6.το τσιγαρο εκεινο που καιγοταν μονο του και ηξερα πως δεν θα το κανω οταν με τρεμαμενη καρδια
    ειπα το σ'αγαπω
    7.Το τσιγαρο εκεινο που αναβα οταν ηξερα πως ηταν ωρα να κλεισουμε το τηλεφωνο και περιμενα
    εκεινο το "Αυριο παλι μικρο"
    8.Το τσιγαρο εκεινο που κοιταζα επι ωρες και δεν αναβα γιατι περιμενα να μου δωσει την αδεια.
    9.Το τσιγαρο αυτο που αναψα με δακρυα στα ματυα οταν θα τον ξανα εβλεπα μετα απο πολυ καιρο
    10.Τα τσιγαρα που κανω ακομα μαζι Του...κι ας λειπει......
     
  11. Lady_D_Arbanville

    Lady_D_Arbanville Regular Member

    Απάντηση: Tα 10 καλύτερα τσιγάρα στον κόσμο

    @--}--------


    δεν ηξερα..
    καλυτερα η χειροτερα 8α ηταν..?

    10 τσιγαρα στο στα8μο Λαρισης...περιμενωντας

    τελικα.. ηταν.. 



     


    --------{--@
     
    Last edited: 23 Απριλίου 2009
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor