Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tattoo και μόνιμα σημάδια

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος crystal angel, στις 6 Νοεμβρίου 2006.

  1. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Πώς Σ/σας φαίνετε σαν ιδέα;
    Το Έχετε κάνει στον/ην υποτακτικό/η Σας;
    Αν όχι θα θέλατε; και με ποιους τρόπους;
    Σε πια σημεία και τελικά τι σημαίνει για Εσάς Κυρίαρχοι/ες;
    υποτακτικοί/ες θα το δεχόσασταν εύκολα ένα μόνιμο σημάδι;
     
  2. anasia

    anasia Contributor

  3. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Tattoo και μόνιμα σημάδια

    Μπράβο anasia σε ευχαριστώ αν και έψαξα δεν το είχα δει.
    Αν θέλουν ας το βγάλουν το θέμα από εδώ ευχαριστώ
     
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Tattoo και μόνιμα σημάδια

    Κρυσταλινη ομορφια το εχω κανη στα 2/4 των υποτακτικων μου θυλικων πλασματων, σε σημεια αποκρυφα αλλα και φανερα με πολους τροπους οπως '' χαραγμα ''με αιχμηρο αντηκημενο των αρχηκων μου στο κορμι της '' σφραγισμα ''με πυρομενο σηδερο που ειχε τα αρχικα μου.Τωρα τι σημαινει για εμενα , ειναι η επηβεβαιοση της σκλαβας μου οτι αποτελη ιδιοκτησια μου δικια μου και μονο δικια μου,και τελος ειναι κατι που εξηταρη την φαντασια μου , γδηνοντας την και βλεποντας κροικους ,και σημαδια που τα εχω κανη εγω στο κορμι της,μου βγαζη ολη την θυλικοτητα της και μου αφηνεται στα χερια μου να την απολαυσω οπως θελω εγω.