Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Tessera Club 1/2 & 2/2 ARTSENSUAL

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 31 Ιανουαρίου 2008.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Το club Tessera παρουσιαζει στις 1/2 & 2/2 τους ARTSENSUAL απο γερμανια σε Sensual Rope Performance.

    View attachment 3607

    Εισοδος 10 ευρω
    WWW.ARTSENSUAL.COM

    TESSERA CLUB
    PIREOS 117

    Οσα μελη λενε στο bar ειμαστε απο το Greek BDSM Community εχουν δωρεάν το 2ο ποτό !
     
  2. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ισως να τυπωσουμε και μπλουζες ?Εγω παντως θα φτιαξω μια για παρτυ μου.Οσοι πιστοι προσελθετε  
     
  3. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Tessera Club 1/2 & 2/2 ARTSENSUAL

    τουλαχιστον αυτο εχει να κατσεις !  
     
  4. spectrum

    spectrum Regular Member

    Κωνσταντινε μια και ανακοινωσες αυτο το event να υποθεσω οτι θα εμφανιστεις και εσυ εκει?
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    θα περασω στις 2/2 μαλλον
     
  6. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Tessera Club 1/2 & 2/2 ARTSENSUAL

    παλι δεν θα σε δουμε ! εμεις απο την αλλη , θα παμε την 1/2 ! 
     
  7. spectrum

    spectrum Regular Member

    Ωραια...Αμα ειναι να ερθεις να πω στον Master_Perris να σου κρατησει τραπεζι πιστα μια και εχει τα κονε στο μαγαζι  
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Tessera Club 1/2 & 2/2 ARTSENSUAL

    Το ειχα ανακοινωσει ανεπισημα, αλλα μιας και το ανακοινωσες εσυ επισημα, θα πρεπει να πω οτι η διευθυνση του μαγαζιου επιτρεπει σε οσους θελουν να ανεβουν στην σκηνη (εχει υπεροχη σκηνη) να κανουν καποια session, μπορουν να το κανουν αφου με ενημερωσουν πρωτα, για να ενημεροσω εγω τον ιδιοκτητη του μαγαζιου, παρεχεται στα session που θα θελησετε να κανετε με τον/ην σκλαβο/α σας, η και περβ η λεσβιαν session δυο οι και περισσοτερων ατομων (για ποια/ον κτυπαει η καμπανα..... ), και πλαισιωση απο θηλυκες υπαρξεις του μαγαζιου αν το θελησετε....... 

    Υ.Γ. Για οσους θελουν να κανουν δημοσια καποια session παρτε και μερικα ασεξουαρ μαζι σας.... εχει φυσικα και το μαγαζι καποια μαστιγια χειροπεδες κ.λ.π., αλλα παρτε και τα δικα σας......δεν θα σας χαλασουν..... το πολυ πολυ να τα βαλουμαι στο ψυγειο... 




    Η anasia ειναι ηδη πρωτο τραπεζι πιστα, φτανει να θελησει να ερθει.
     
    Last edited: 31 Ιανουαρίου 2008
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Για ποιον χτυπαει η καμπανα δεν ξερω εγω  
     
  10. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Tessera Club 1/2 & 2/2 ARTSENSUAL



    ειπαμε ...
    για χαρη της Elvira ,
    θα σε αφησω να με τραβολογας οπου θες ολο το Παρασκευοσαββατο,
    Κυριακη εχω δουλεια !  
     
  11. Constan

    Constan Regular Member

    δεν μενω εκει να μπορω να ερθω. αν καταφερω καποια στιγμη..
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Tessera Club 1/2 & 2/2 ARTSENSUAL

    Τελικα θα παμε μετα το Gagarin στο Tessera η οχι?

    Περιμενω να διαβασω δηλωσεις συμμετοχης, 10 ευρω ειναι μονο το εισιτηριο, και το δευτερο ποτο των μελων του Greek BDSM Gommynity Foryms δωρεαν, ελατε να δειτε το χωρο ο οποιος προσφερεται απο την διευθηνση του μαγαζιου για να τον κανουμε στεκι, και να διοργανωνουμαι τα παρτυ μας ακομα και τα πριβε, φυσικα και κεκλεισμενων των θυρων αν το θελουμε στα πριβε παρτυ.