Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The power of submission

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 18 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

    α, μπράβο. κατά κει πάει για τα φιόρδ λιανοκλαδίου. καλά το πας.
     
  2. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    - Δε μ' λες ρε..? Είσαι κανονικός..?
    - Όχι...
    - Δεν είν' κανονικός ο καψερός... Θα το ξανακάνεις..?
    - Δεν θα το ξανακάνω...
    - Δεν θα το ξανακάνει. Να, τ' λέει και μόνος τ'...
    ...κλπ, κλπ...

     
  3. sigh

    sigh .

    Σε κάθε είδους σχέση, υπάρχουν επιθυμίες και ζητούμενα εκατέρωθεν, τα οποια δεν εκφράζονται σε κάποιου είδους λίστα, ούτε θεωρούνται δώρα προς ανταλλαγή τα όποια έχει να προσφέρει ο καθένας σε μια σχέση.

    Η μηχανιστική καταγραφή μειώνει την διάθεση για αλληλεπίδραση και φυσική επικοινωνία, μέσα από μια ανασφαλή ανάγκη για οριοθέτηση, αποδοχή, επιτυχία. Είναι πολύ πιο όμορφο και ενδιαφέρον το "ταξίδι" μιας γνωριμίας, χωρίς συνέχεια στραμμένο το βλέμμα στου GPS τον χάρτη. Όπως το έλεγε κι ο ποιητής, σημασία δεν έχει ο προορισμός, αλλά η διαδρομή. κι όσο μπορεί να φτάσει..
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    black or blank?

    (ο σπαστικός της γειτονιάς σας...)
     
  5. Aliki

    Aliki airetiko

    The power of submission....τη βίωσα μόνο σαν δώρο από Εκείνον και σαν ενέργεια δική Του προς εμένα. Σαν τροφή που με τάιζε Εκείνος και μου έκανε καλό,που φαινόταν και είχε αντίκτυπο στη ζωή μου συνολικά.
    Δεν ήρθε ποτέ από μέσα μου χωρίς την παρουσία Του,φυσική ή μη.Ούτε σαν ένα εργαλείο μου που το εμφανίζω και το χρησιμοποιώ ανάλογα τη περίσταση.
    Συνδεόταν με τη ροή από Εκείνον προς εμένα. Φωτίτσα που δυνάμωνε και ζωντάνευε μέσα από την αλληλεπίδραση όπως την όριζε και την επιθυμούσε.
    Σε solo καταστάσεις ή ως φύση απλά μένει και υπάρχει η φωτίτσα και η αίσθηση της παρουσίας της και των χαρακτηριστικών που δίνει στη βάση μας.
    Νομίζω  
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2019
  6. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Ποσώς με ενδιαφέρει.
    Ο στόχος μου στέφθηκε με 100% επιτυχία!
    Κάποιοι που το παίζουν έξυπνοι..να θυμούνται:
    Τα έξυπνα πουλιά από την μύτη πιάνονται!!!
    Με τις υγείες Σας.