Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

The power of submission

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Katemou, στις 18 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Νταξ, αλλά κράτα και συ τη μπάλα χαμηλά
     
  2. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Εκεί που αξίζει! Πάντα.
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    το φορουμ πιο πολύ είναι ωραίο γιατί αναδεικνύονται ταιριάσματα. έχει για όλους, τελικά. όσο εντυπωσιακό κι αν φαίνεται.

    η μηχανιστική μετάφραση, όπως κι η μηχανιστική σκέψη, δεν είναι πιο ελλειματική απ το ανόητο αρχικό περιεχόμενο.
    για ορισμένους είναι και τα δυό αρκετά. καλά να περνάνε.
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Την επόμενη φορά που θα σου κουνάνε τα βαρύγδουπο και ακατακαβιστικα σεντόνια, ζήτα να σου πουν σε ποιο έγκριτο επιστημονικό συνέδριο παρουσιάζουν αυτά τα κείμενα, αν τα έχει υπογράψει ο Προεδρος της Δημοκρατίας η ο Παπάς της Ρώμης η αν τους τα έχει ζητήσει η Μπριτανικα-Παπυρος-Λαρους για να ξεστραβωθει η ανθρωπότητα. Θα διαπιστώσεις, εκεί που τα απλώνουν εκεί είναι απλωμένα και κάνεις δεν ασχολείται. Αλλά μαλώνουν για τις λέξεις. Για να μαλωσουν.

    Έλεος.
     
  5. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Συγνώμη που δεν είχα τον απαιτούμενο χρόνο για να το μεταφράσω μόνη μου..
    Όταν μου το επιτρέψει ο Αφέντης και μου δώσει χρόνο θα το μεταφράσω σωστά!
     
  6. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Μπα... αυτές είναι οι ντροπαλές κλεισμένες στις τρύπες τούς .
    Προτιμάμε των βπ τις μεγάλες τις καλοτάισμενες τις αλανιάρες  
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Βλέπεις, δεν ξέρεις το background του "Πειραιά", έμπλεξε κι ο άλλος έντεχνα κάτι άσχετο, η επιλεκτική παράθεση που είπε κάποιος και του έριξε και τη σχετική σφαλιάρα, από δύο βγάλαμε τρία και η αχαλίνωτη φαντασία καλπάζει.
    Συνεχίστε, αλλά πιο κάτω έχει γκρεμό.
    Το έγραψα , το δήλωσα και γράμματα γνωρίζω
     
  8. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Λείπει ακόμη ένα βασικό δικαίωμα.

    Έχετε το δικαίωμα να σκασετε στα γέλια μόλις σας παραθέσω τα δικαιώματα και τις προσδοκίες μου.
     
  9. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Αυτό επειδή ειπώθηκε
    Μήπως υπερβάλετε; Πού είναι ο εισαγγελέας; Πού είναι ο αυτόκλητος εισαγγελέας; Για όλους όσους ήθελαν να το διαβάσουν δεν ήταν το κείμενο;
    Θεωρώ ότι από πλευράς @Katemou ιδίως μάλλον ένα ευχαριστώ σε μένα θα έπρεπε που διάβασα το κείμενο που ανάρτησε πρώτα πρώτα και ήθελα να το καταλάβω και να το ευχαριστηθώ και να το καταλαβαίνουν όλοι, αλλιώς γιατί στο κάτω κάτω να το ανεβάσει και στα ελληνικά.

    Ποιος γράφει "βαρύγδουπα και ακαταλαβίστικα σεντόνια"; Και γιατί δεν κρίνετε τα σεντόνια κατά περίπτωση αλλά βάλλετε κατά προσώπων με υπαινιγμούς και επίδειξη βαθύτατης περιφρόνησης για ποιον λόγο; Και εσείς εδώ, σε φόρουμ ηλεκτρονικής επικοινωνίας για BDSM είστε δεν βρίσκεστε σε dungeon. Δεν θέλετε να καταλαβαίνετε τις λέξεις, να είναι έτσι γραμμένες ώστε να γίνονται κατανοητά τα νοήματα; Με... τη γλώσσα του σώματος συνεννοείστε εδώ πέρα;
    Δεν μαλώνω για τις λέξεις ούτε για να μαλώνω.
    Ζητώ, και δεν είμαι η μόνη, φροντίδα στις λέξεις για να αποδώσουν το νόημα.

    Και ναι, σήμερα δεν έχω διάθεση να κάνω ότι δεν είδα ή ότι δεν καταλαβαίνω. Πρέπει να γράψω ένα βαρύγδουπο των χιλίων λέξεων που περιμένει ο Πρεζιντάν ντε λα Ρεπιμπλίκ και προτιμώ εδώ παρά στον υπολογιστή μου και με το κεφάλι κάτω  
     
  10. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Όποιος Κ θέλει να έχει.. Προσέχει!
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    κατάλληλες για μπουλινγκ   από επιλεκτικά ευαίσθητους υπερασπιστές του δικαιώματος στην ανοησία.
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Λείπει ο παλαιότερα καταγγέλων τους "ψευτοκουλτουριάρηδες". Λείπει...
    Θα είχε πιο τζέρτζελο...